finał (1:0)

03.05.2024, 18:00 • Stadion Górnika, Łęczna • 31 • 31. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.47 2.66 3.45

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:04:28)
Tym samym Górnik Łęczna przerwał krótkie pasmo niepowodzeń w meczach na własnym stadionie.
Bramka w czasie doliczonym do pierwszej połowy spotkania zdecydowała o skromnym zwycięstwie 1:0 podopiecznych Pavola Stano z Odrą Opole.

90+5

90+5

Dawid Czapliński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+4

Ostre przewinienie Dawida Czaplińskiego i prawdopodobnie będzie napomnienie żółtym kartonikiem.

90+2

Czy drużynę z Opola stać jeszcze na przeprowadzenie ataku na miarę wyrównania.

90

Dodatkowe pięć minut od Sebastiana Krasnego.

89

Ile minut doliczy sędzia?

88

Odra Opole dokonuje zmiany:
Piroch opuszcza boisko a pojawia się na nim Sluga.

88

Kamiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Continella.

85

Już zaledwie pięć minut do zakończenia spotkania.

83

Górnik Łęczna dokonuje zmiany:
Łukasiak opuszcza boisko a pojawia się na nim Janaszek.

80

Dużo zmian i to tradycyjnie nie wpływa dobrze na dynamikę spotkania.

78

Mikinic opuszcza boisko a pojawia się na nim Nowak.

77

Antczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Surzyn.

1:0

finał (1:0)

Gole: 45+1. Warchoł

Kartki:   63. Młyński (LCZ), 74. Żyra (LCZ) – 16. Mikinic (ODO), 19. Niziołek (ODO), 26. Żemło (ODO), 90+5. Czapliński (ODO)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 4:14. Spalone: 0:2. Foule: 12:11.

Górnik Łęczna: Gostomski – Durmus, Klemenz, Cisse, Bednarczyk, Deja, Żyra (77. Fazlagić), Łukasiak (83. Janaszek), Warchoł (70. Starzyński), Młyński (70. Pawlik), Roginić (77. Podliński).

Zmiany: Woźniak – Pawlik, Janaszek, Zbozień, Fazlagić, Starzyński, Podliński, Dziwniel, De Amo.

Trener: Pavol Stano

Odra Opole: Haluch – Żemło, Piroch (88. Sluga), Niziołek, Sarmiento (70. Hebel), Kamiński (88. Continella), Mikinic (78. Nowak), Czapliński, Szrek, Antczak (77. Surzyn), Galan.

Zmiany: Burta – Continella, Hebel, Purzycki, Sluga, Pikk, Surzyn, Wróbel, Nowak.

Trener: Adam Nocoń

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków)