27.01.2024, 12:00 • Rzeszów • Info o zminach stanu (Adam Ka)

90

Gol dla Stali Rzeszów!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRZYSZTOF DANIELEWICZ.

Pomocnik rzeszowskiej Stali KRZYSZTOF DANIELEWICZ bardzo pewnym strzałem z 11. metrów, ale tym razem z rzutu karnego podwyższa prowadzenie gospodarzy na 2:0 i po raz drugi w tym meczu wpisuje się on na listę strzelców!

82

Strzelcem bramki KRZYSZTOF DANIELEWICZ.

Z piłką na prawej stronie boiska zabrał się Szymon Salamon, który dogrywa dobrą piłkę na 11. metr do wychodzącego na pozycję KRZYSZTOFA DANIELEWICZA, a ten płaskim strzałem po ziemi zdobywa gola dla gospodarzy na 1:0!

2:0

finał (0:0)

Gole: 82. Danielewicz, 90. Danielewicz (kar.)

Stal Rzeszów: Wrąbel (46. Bieszczad) – Warczak (61. Salamon), Kościelny (61. Paśko), Góra (61. Oleksy), Šimčák (46. Hrosu) – Łysiak (46. Postupalśkyj), Kądziołka (46. Bukowski), Thill (61. Synoś) – Kłos (46. Łyczko), Wachowiak, Prokić (61. Danielewicz).

Trener: Marek Zub.

Stal Stalowa Wola:

I połowa: Smyłek – Kowalski, Oko, Urban, Seweryn, Ziarko, Wiktoruk, Soszyński, Imiela, Górski, Strózik. II połowa: Osobiński – Seweryn (61. Pikuła), Banach, Furtak, Urban (61. Fedejko), Soszyński (61. Bystrek), Mydlarz, Kościelniak, Maluga, Chełmecki, Strózik (61. Wojtak).

Trener: Ireneusz Pietrzykowski.