Betclic 1 Liga

Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:1

finał (0:0)

17.12.2023, 15:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 19 • 19. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.41 3.1 3.0

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:55:35)
Posiadanie piłki: 53% : 47%.
Strzały na bramkę: 2:2.
Strzały niecelne: 4:3.
Rzuty rożne: 8:8.
Spalone: 0:1.
Faule: 9:17.
Przełomowe zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała na stadionie Znicza Pruszków. Komplet punktów zapewnił gościom strzał z rzutu karnego Daniela Mikołajewskiego w ostatniej minucie podstawowego czasu.

90+5

90+4

W doliczonym czasie jeszcze kolejne rzuty rożne, których jest już tak dużo, że można się od nich zaziewać.

90+2

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Ma. Ziółkowski.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

90

Gol dla Podbeskidzia!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa DANIEL MIKOŁAJEWSKI.

W 90. minucie Daniel Mikołajewski strzelił na 1:0 dla Górali z rzutu karnego przyznanego za przewinienie Marcela Krajewskiego na Lionelu Abate. Przełom w Pruszkowie!

89

Po wideo weryfikacji została przyznana jedenastka Podbeskidziu Bielsko-Biała!

88

Marcel Krajewski napomniany żółtą kartką za przewinienie na Lionelu Abate.

87

Głośne pokrzykiwania w kierunku zawodników z ławek rezerwowych.

86

Teoretycznie liczne stałe fragmenty gry są nadzieją na rozstrzygnięcie spotkania, ale praktycznie doprowadzają one do jego spowolnienia.

85

To już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84

Coraz to nowi zmiennicy na boisku, jednak nie zmienia się ani rezultat tego spotkania, ani jego obraz.

83

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Wawszczyk.

81

Filip Kendzia miał możliwość pokonania swoim strzałem Patryka Procka, ale nie został on bohaterem po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych.

80

Po interwencji Daniela Mikołajewskiego możliwość otwarcia wyniku po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

79

z boiska schodzi Kisiel, na boisku pojawia się Misztal.

79

Niewykorzystana szansa na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego przez pruszkowian.

78

Z kolei po stronie bielskiego zespołu tylko jedna roszada personalna przeprowadzona w przerwie. Dariusz Marzec bez zaufania do zawodników na ławce rezerwowych.

77

Nowa energia w drugiej linii Znicza Pruszków. Trener Mariusz Misiura zdecydował się na wprowadzenie naładowanego Patryka Czarnowskiego.

76

z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Czarnowski.

75

Pozostał obu zespołom zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74

Shuma Nagamatsu napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na Maksymilianie Sitku.

73

Coraz mniej wskazuje na to, że piłkarze zrobić w niedzielę krzywdę przeciwnikowi rozegraniem stałego fragmentu gry.

72

Lionel Abate poradził sobie z przeciwnikiem, jednak następnie nie wykonał dobrego podania do lepiej ustawionego kompana z zespołu. Podręcznikowo w obronie beniaminek.

70

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tymczasem pojawia się zdenerwowanie w obu zespołach z powodu nieubłaganie uciekającego czasu.

68

Szansa na zagrożenie zawodnikom z Pruszkowa dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

68

Nieudana wymiana podań z udziałem Krystiana Pomorskiego.

67

Sędzia Robert Marciniak traci cierpliwość do poniewierających się zawodników.

66

Piotr Tomasik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

64

z boiska schodzi Juchymowicz, na boisku pojawia się Kendzia.

64

z boiska schodzi Proczek, na boisku pojawia się Krajewski.

63

Będą za moment kolejne zmiany personalne.

62

Tymon Proczek odpowiedział swoim uderzeniem, ale nie ma otwarcia wyniku.

60

Na zakończenie kwadransa po przerwie była akcja indywidualna Lionela Abate. Poradził on sobie z dwoma przeciwnikami, a jednym z nich był Tymon Proczek. Ostatecznie musiał interweniować Miłosz Mleczko w bramce zespołu z województwa mazowieckiego.

57

Pruszkowianie w wymianie podań w pobliżu koła środkowego.

56

Sporo stałych fragmentów gry, jednak zawodnikom obu zespołów nie udaje się przekuć ani jednego z nich w prowadzenie.

55

Miłosz Mleczko poradził sobie z poskromieniem dośrodkowania Piotra Tomasika.

54

Po kolejnym solowym przyspieszeniu Lionela Abate bielszczanie mogli zabrać się za wykonanie jeszcze jednego rzutu rożnego.

52

Dla odmiany szansa na zaskoczenie pruszkowian z rzutu rożnego.

51

Jurij Tkaczuk zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, a jego uderzenie zapowiadało zdobycie prowadzenia dla Znicza Pruszków. Nie pozwolił na to Patryk Procek, który zaprezentował kolejną robinsonadę w bramce Podbeskidzia Bielsko-Biała.

50

Jan Hlavica napomniany żółtą kartką za przewinienie na Mateuszu Grudzińskim.

49

Gra została przerwana przez sędziego Roberta Marciniaka z powodu zagrania ręką Jakuba Wójcickiego.

48

Pierwsza akcja po przerwie i od razu uaktywnił się ponownie Maksymilian Sitek. Jego próba pokonania bramkarza pruszkowian została zablokowana.

46

z boiska schodzi Mi. Stryjewski, na boisku pojawia się Bida.

46

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
Pierwsza połowa była wyrównana z dwiema stuprocentowymi sytuacjami podbramkowymi po przeciwnych stronach boiska. Nie wykorzystali ich kolejno Maksymilian Sitek oraz Paweł Moskwik.

45

44

Gra została przerwana gwizdkiem po przewinieniu na Juriju Tkaczuku.

43

Nieporozumienie w Podbeskidziu Bielsko-Biała i żadnemu zawodnikowi nie udało się kontynuować natarcia po podaniu prostopadłym.

41

Paweł Moskwik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Maksymilianie Sitku.

40

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie spotkania.

38

Niebawem przekonamy się, czy piłkarze zaproponują widzom jeszcze coś interesującego przed ostatnim gwizdkiem sędziego Roberta Marciniaka w pierwszej połowie.

37

Sztab szkoleniowy Znicza Pruszków spoglądał na boisko z niepokojem, ponieważ Shuma Nagamatsu jest głównym architektem działań ofensywnych zespołu.

36

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Japończyka.

35

Niebezpiecznie wyglądająca kolizja z udziałem najmocniej poszkodowanego Shumy Nagamatsu.

34

Na pewno niedawna sytuacja podbramkowa, której nie wykorzystał Paweł Moskwik, było poważnym ostrzeżeniem dla podopiecznych Dariusza Marca.

33

Nieudana akcja przeprowadzona na boku boiska z wykorzystaniem odważnie ustawionego Piotra Tomasika.

32

Piłkarze weszli już dziarskim krokiem w ostatni kwadrans spotkania w pierwszej połowie.

31

Paweł Moskwik znalazł się na zamknięciu ataku i dopadł do piłki po niebezpiecznym dośrodkowaniu. Uderzenie aktywnego zawodnika zostało powstrzymane w ostatnim momencie przez Patryka Procka. Odetchnęli zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

30

Po dwóch kwadransach spotkania niezmiennie pozostaje bezbramkowo.

28

Piłka uciekła zawodnikom spod Klimczoka poza boisko po niedokładnym dośrodkowaniu Lionela Abate.

27

Podbeskidzie wyszło na boisko z mocnym postanowieniem odniesienia przełomowego zwycięstwa.

25

Seria konfrontacji w środku pola pod czujnym spojrzeniem sędziego Roberta Marciniaka.

24

Na razie żadna z akcji Znicza Pruszków nie zakończyła się stuprocentową sytuacją podbramkową do pokonania Patryka Procka.

23

Kolejne bezpańskie dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tym razem z kompanami z zespołu nie porozumiał się Krystian Tabara.

22

Pierwsze napomnienie w meczu i Lionel Abate musi mieć się na baczności.

20

Lionel Abate napomniany żółtą kartką za groźne przewinienie w powietrzu.

18

Niebezpieczna akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała i kolejna z udziałem Maksymiliana Sitka. Piłka ominęła już bramkarza Znicza Pruszków, ale została poskromiona przed przekroczeniem linii bramkowej przez dobrze ustawionego Pawła Moskwika!

17

Przewinienie w centrum boiska i po nim piłka została przyznana pierwszoligowcom z województwa mazowieckiego.

16

Lionel Abate oddał uderzenie po dośrodkowaniu Maksymiliana Sitka, jednak poza światło bramki strzeżonej przez Miłosza Mleczkę.

15

Na zakończenie rajdu Maksymiliana Sitka zablokowane dośrodkowanie i zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

14

Sędzia nie pozwolił gościom na dokończenie ataku z powodu przewinienia Lionela Abate.

13

W ostatnich minutach piłka daleko od bramek strzeżonych przez Miłosza Mleczkę oraz Patryka Procka.

12

Podbeskidzie Bielsko-Biała wymieniło podania w centrum boiska.

11

Po nieudanym dośrodkowaniu Pawła Moskwika wznowienie gry od bramki zostało przyznane Podbeskidziu Bielsko-Biała.

9

Nieudane dośrodkowanie.

8

Lionel Abate nie zdołał opanować piłki po dalekim podaniu i trafiła ona w posiadanie przeciwnika.

7

Powoli wyrównuje się rywalizacja na stadionie beniaminka.

6

Paweł Moskwik wykonał wstrzelenie w pole karne Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale żaden kompan tego zawodnika nie dostawił stopy do piłki w pobliżu bramki Patryka Procka.

5

Pięć minut na otwarcie spotkania wykorzystane przez drużyny na wzajemne badanie sił.

4

Akcja zakończona dośrodkowaniem Maksymiliana Sitka. Po niej wznowienie od bramki przyznane Miłoszowi Mleczce.

3

Bez zagrożenia dla bramki Miłosza Mleczki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2

Już na początku meczu przyjezdni podeszli wysokim pressingiem i sprowokowali wyekspediowanie piłki na korner.

1

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Grudziński, Tkaczuk, Pomorski, Tabara, Nowak, Moskwik, Proczek, Nagamatsu, Wójcicki.
Rezerwowi: Misztal – Krocz, Czarnowski, Kendzia, Flisiuk, Cegiełka, Wawszczyk, Bućko, Krajewski.
Trener: Mariusz Misiura

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Chlumecky, Hlavica, Mi. Stryjewski, Banaszewski, Sitek, Jodłowiec, Kisiel, Tomasik, Abate, Mikołajewski.
Rezerwowi: Lukac – Ziółkowski, Wypych, Kolenc, Bida, Kadrić, Misztal, Nnoshiri, Willmann.
Trener: Dariusz Marzec

Sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Pruszkowie. Znicz zmierzy się w nim z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 15.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

0:1

finał (0:0)

Gole: 90. Mikołajewski (kar.)

Kartki:   41. Moskwik (ZNI), 74. Nagamatsu (ZNI), 88. Krajewski (ZNI) – 20. Abate (POD), 50. Hlavica (POD), 66. Tomasik (POD)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 8:8. Spalone: 0:1. Foule: 9:17.

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz (64. Kendzia), Grudziński, Tkaczuk, Pomorski, Tabara (76. Czarnowski), Nowak, Moskwik (83. Wawszczyk), Proczek (64. Krajewski), Nagamatsu, Wójcicki.

Zmiany: Misztal – Krocz, Czarnowski, Kendzia, Flisiuk, Cegiełka, Wawszczyk, Bućko, Krajewski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Chlumecky, Hlavica, Mi. Stryjewski (46. Bida), Banaszewski, Sitek (90. Ma. Ziółkowski), Jodłowiec, Kisiel (79. Misztal), Tomasik, Abate, Mikołajewski.

Zmiany: Lukac – Ma. Ziółkowski, Wypych, Kolenc, Bida, Kadrić, Misztal, Nnoshiri, Willmann.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)