Puchar Polski

Korona Kielce – Legia Warszawa

2:1

koniec po dogrywce (1:1)

06.12.2023, 21:00 • Stadion Miejski, Kielce • 1/8 finału • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

BETFAN: 3.35 3.45 2.03

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu!

Faule: 14:18. (23:42:52)
Ależ końcówka spotkania w Kielcach. Dogrywka zbliżała się ku końcowi, już czekaliśmy na karne, ale gospodarze przeprowadzili kontrę, która dała zwycięską bramkę! Korona melduje się w ćwierćfinale!

120+3

120+3

Jeszcze Legia próbowała wyprowadzić kontrę, ale sędzia zakończył spotkanie.

120+3

Remacle na skrzydło do Podgórskiego i ten zaczął "kraść" czas. Po chwili odebrał mu piłkę jeden z rywali.

120

Minuta doliczona do drugiej części dogrywki.

120

Gol dla Korony!
Strzelcem bramki MARTIN REMACLE.

Gdy wydawało się, że za chwilę sędzia odgwiżdże koniec dogrywki ostatnią akcję wyprowadziła Korona. Piłka z lewej strony zagrana przed pole karne do Nono. Ten odegrał na skrzydło do Błanika. Zawodnik Korony zagrał płasko w "szesnastkę" do Remacle. Ten uderzył z pierwszej piłki i zdobył bramkę na 2:1!

120

Wrzut z autu w pole karne, ale ostatecznie gospodarze oddalili zagrożenie.

119

Centra z rzutu wolnego w pole karne Korony. Ostatecznie piłka wybita przez miejscowych na aut.

119

Faulowany jeden z Legionistów w środku pola.

118

Końcowe fragmenty dogrywki w Kielcach. Najprawdopodobniej zobaczymy serię rzutów karnych.

117

Górna prostopadła piłka zagrywana w kierunku Błanika. Szybszy był jednak Tobiasz, który wybił futbolówkę i oddalił zagrożenie.

116

Zza pola karnego uderzał Remacle, ale jego próba nie sprawiła problemów Tobiaszowi.

115

Strata Legii na połowie rywala. Gospodarze próbowali wyjść z szybką kontrą, ale po chwili nieco zwolnili i przeszli do ataku pozycyjnego.

115

Bąk fauluje rywala i dostaje kartkę.

2:1

Gole: 17. Dalmau, 120. Remacle – 42. Pekhart

Kartki:   53. Kwiecień (KRN), 89. Takac (KRN), 115. Bąk (KRN) – 72. Rosołek (LEG), 76. Elitim (LEG), 84. Slisz (LEG), 103. Jędrzejczyk (LEG), 106. Kapuadi (LEG)

Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:2. Foule: 14:18.

Korona Kielce: Forenc – Zator, Briceag, Kwiecień (80 Trojak), Konstantyn (73. Bąk) – Hofmayster, Podgórski, Takac (104. Remacle) – Deaconu (73. Godinho), Dalmau (73. Błanik), Nono

Zmiany: Mamla – Bąk, Błanik, Godinho, Malarczyk, Remacle, Shikavka, Strzeboński, Trojak

Legia Warszawa: Tobiasz – Kapuadi, Augustyniak, Jędrzejczyk – Wszołek (67. Josue), Rosołek (90+2. Kun), Celhaka (67. Slisz), Gil Dias – Elitim (90+2. Kramer), Gual (67. Muci) – Pekhart

Zmiany: Hładun – Burch, Josue, Kramer, Kun, Muci, Pankov, Slisz, Strzałek

Główny: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Asystenci: Radosław Siejka, Mikołaj Kostrzewa
Techniczny: Marcin Kochanek
VAR: Tomasz Musiał