11.11.2023, 13:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 17 • 17. kolejka • Sebastian

BETFAN: 1.78 3.65 4.05

76

Gol dla Hutnika!
Strzelcem bramki MARCIN WRÓBEL.

W 76. minucie Marcin Wróbel dopiął swego i poprawił się po zmarnowanej wcześniej sytuacji podbramkowej. Po dośrodkowaniu Dominika Zawadzkiego napastnik Hutnika oddał strzał między linią obrońców beniaminka a Kacprem Górskim. W ten sposób podwyższył wynik na 2:0.

42

Samobójcze trafienie zalicza KACPER GÓRSKI.

Hutnik sprytnie przeczekał czas naporu Olimpii Grudziądz i w końcówce pierwszej połowy meczu sam zdobył prowadzenie 1:0. Kamil Głogowski miał trochę szczęścia, a Kacper Górski miał pecha. Piłka po płaskim strzale zza pola karnego najpierw odbiła się od słupka, następnie od pleców bramkarza aż znalazła się w sieci.

0:2

finał (0:1)

Gole: 42. Górski (sam.), 76. Wróbel

Kartki:   35. Frelek (OLG), 63. Czernij (OLG) – 45+1. Rakels (HUT)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 2:0. Foule: 17:11.

Olimpia Grudziądz: Górski – Kobryń, Sikorski, Kostkowski, Gutowski, Frelek (56. Pałaszewski), Kurowski (84. Winsztal), Warcholak, Rychert (56. Vu Thanh), Sopoćko (46. Papikjan), Czernij.

Zmiany: A. Olszewski – Winsztal, Papikjan, Pałaszewski, Fabiś, Vu Thanh, Bonikowski, Okraska, S. Olszewski.

Trener: Mariusz Pawlak

Hutnik Kraków: Kaczorowski – Świątek, Zawadzki, Lelek (72. M. Głogowski), Drąg, Kieliś, Marcinkowski, D. Hoyo Kowalski, K. Głogowski, Rakels, Wróbel.

Zmiany: Zagrodnik – Łapczyński, Chmiel, Ikwuka, Szablowski, Jania, M. Głogowski.

Trener: Bartłomiej Bobla

Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)