Betclic 1 Liga

Motor Lublin – Znicz Pruszków

0:0

przed meczem (-:-)

10.11.2023, 18:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 32 • 32. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

BETFAN: 1.73 3.6 4.65

Emocjonujące spotkanie, zakończone remisem! Sporo dziś dziś działo! (20:08:03)

90+12

90+10

Strzał na bramkę przyjezdnych, jednak czujnie na linii bramkowej Misztal!

90+9

Centra na bliższy słupek, ale w defensywie udanie Znicz!

90+8

Motor wciąż na połowie rywala, teraz rzut wolny z lewej strony boiska po faulu!

90+5

Korner dla Motoru, wrzutka, ale w defensywie dobrze Znicz!

90+4

Teraz trochę więcej walki w środku pola.

90+2

Tym razem nieudana próba zawodników gości.

90+1

Arbiter dorzuca 12 minut!

90

Żółtą kartką upomniany Wójcik (Motor Lublin).

90

Nie ma rzutu karnego!

89

Żółtą kartką upomniany Kendzia (Znicz Pruszków).

89

Żółtą kartką upomniany Mraz (Motor Lublin).

88

Jeszcze jakaś przepychanka w polu karnym gości!

87

Arbiter znów podchodzi do monitora!

86

Jeszcze trwa analiza VAR!

85

Faulowany jeden z gospodarzy w polu karnym rywala, będzie kolejna dziś jedenastka!

84

Akcja gości, zagranie górą do przodu, ale czujnie z bramki wychodzi Rosa.

83

Znicz Pruszków dokonuje zmiany:
Majewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Wójcicki.

80

Gol dla Motoru!
Ulala! Kontra gospodarzy po przechwycie, MBAYE NDIAYE dostrzega mocno wysuniętego Misztala, decyduje się na uderzenie z połowy i lobuje bramkarza gości!

78

Motor naciska, ale Znicz dobrze spisuje się w defensywie.

77

Motor Lublin dokonuje zmiany:
Król opuszcza boisko a pojawia się na nim Ndiaye.

77

Scalet opuszcza boisko a pojawia się na nim Gąsior.

74

Gol dla Znicza!

Przechwyt gości w środku pola i szybkie przedostanie się pod pole karne rywala! Zgranie w pole karne w kierunku DANIELA STANCLIKA, a ten trafia!

72

Proczek opuszcza boisko a pojawia się na nim Krajewski.

71

Już jesteśmy po drugiej stronie, ostre dośrodkowanie przed bramkę, ale Misztal piąstkuje!

70

Centra z głębi pola w szesnastkę gospodarzy, ale czujnie na przedpolu Rosa.

69

Wyraźna przewaga gospodarzy, Ci naciskają bardzo mocno!

68

Kontra lublinian, akcja na lewej stronie i zgranie w pole karne, strzał po ziemi, ale obok słupka!

67

Wrzutka w pole karne na bliższy słupek, gdzie jednak w defensywie pewnie lublinianie.

66

Aut dla gości, wrzutka w pole karne, ale Motor wybija na korner!

65

Tabara opuszcza boisko a pojawia się na nim Stanclik.

64

Żółtą kartką upomniany Wolski (Motor Lublin).

63

Wrzutka w pole karne na bliższy słupek, ale Misztal oddala zagrożenie!

62

Korner dla gospodarzy!

60

Niewykorzystane akcje lubią się mścić! Centra z lewej strony w pole karne na dalszy słupek, gdzie na piłkę nabiega MATHIEU SCALET i trafia!

59

A jednak nie było faulu, gramy dalej!

58

Sędzia podchodzi do monitora!

57

Jeszcze trwa analiza VAR czy Nagamatsu nie był faulowany!

56

Majewski uderza do prawej strony bramki, ale świetnie wyczuł intencje rywala Rosa i broni!

55

Majewski podejdzie do rzutu karnego!

54

A jednak będzie rzut karny, bo arbiter dostrzegł zagranie ręką!

53

Akcja Znicza na skrzydle, dośrodkowanie zablokowane i korner dla gości!

52

Teraz trochę więcej spokoju i walki w środku pola.

50

Rzut wolny dla Motoru, wrzutka przed bramkę i lekkie zamieszanie i piłka w siatce zawodników gości, ale arbiter dostrzega ofsajd!

49

Znicz skupiony na grze w obronie!

48

Groźnie! Centra na 5 metr, gdzie Ceglarz uderza głową, ale kapitalnie Misztal sparował do boku!

47

Od początku lublinianie starają się mocno atakować!

46

Palacz opuszcza boisko a pojawia się na nim Luberecki.

46

Wojtkowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Król.

46

2. połowa rozpoczęta.
Obie drużyny wracają na murawę.
Wracamy za 15 minut!
Pierwsza połowa dość sensacyjnie dla przyjezdnych, ale to Motor dominował! Czekamy na drugie 45 minut!

45+4

1. połowa zakończona.

45+4

Teraz chwilowo więcej walki w środku pola.

45+2

Kolejna akcja lublinian, teraz strzał z okolic 18 metra po ziemi, ale obok słupka!

45+1

Arbiter dorzuca 4 minuty.

45

PIOTR CEGLARZ pewnym strzałem z rzutu karnego zdobywa kontaktowego gola!

45

Do piłki podejdzie Ceglarz!

44

I tak, było zagranie ręką, będzie rzut karny!

43

Arbiter podejdzie do monitora!

42

41

Jeszcze gospodarze sygnalizują zagranie ręką, ale arbiter nieporuszony!

41

Kolejna akcja gospodarzy na lewej stronie, dośrodkowanie, ale ponownie zblokowane.

40

Znów nieudane zagranie lublinian do przodu, znów rozpocznie z piątego metra Misztal.

39

Akcja Znicza na prawym skrzydle, w końcu strzał z dość ostrego kąta Proczka ale świetnie Rosa!

38

Centra z lewej strony na 6 metr, tam głową uderza Ceglarz, ale pewnie łapie Misztal!

37

Motor znów przeważa w ataku pozycyjnym, ale defensywa Znicza dziś naprawdę nie pozwala na zbyt wiele!

37

Kolejne za mocne dogranie gospodarzy do przodu, rozpocznie Misztal.

36

Korner i zgranie na 14 metr, widzimy strzał głową, ale z dala obok słupka!

35

Zablokowana akcja gospodarzy na prawej stronie, korner dla Motoru!

35

Centra z rzutu wolnego w pole karne, jednak w defensywie pruszkowianie.

34

Faulowany jeden z lublinian na lewej stronie, obok pola karnego, będzie rzut wolny!

33

Ostatnimi czasy częściej w posiadaniu piłki zawodnicy gości!

32

Kolejne zgranie w pole karne, gdzie jednak teraz w obronie lublinianie!

31

Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne, ale ciut za wysokie! Motor wybija!

31

Korner i centra w pole karne, widzimy strzał, jednak zablokowany! Kolejny korner!

30

Korner dla przyjezdnych.

30

Kolejna próba Znicza, teraz z dalekiego dystansu, ale bardzo niecelna.

29

Mimo wszystko, nadal lublinianie częściej w posiadaniu piłki.

28

Zdecydowanie za mocne zagranie lublinian do przodu! Znów rozpocznie Misztal.

27

Strzał z dystansu lublinian, ale próba dość niecelna. Rozpocznie Misztal.

26

Ależ lublinianie zaskoczeni tym co się dzieje na murawie!

25

Ależ zabójcza kontra gości! Szybka akcja przez środek, dogranie do wychodzącego na pozycję KRYSTIANA TABARY, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Rosę!

24

Stolarski opuszcza boisko a pojawia się na nim Wojcik.

24

Teraz akcja lublinian przez środek, ale znów w defensywie goście!

23

Motor wciąż w ataku pozycyjnym na połowie rywala.

22

Rzut z autu dla gospodarzy, wrzutka w pole karne, ale pewnie piłkę łapie czujny Misztal.

22

Oj i chyba będzie konieczna zmiana za Stolarskiego..

21

Zawodnik gospodarzy potrzebuje jeszcze pomocy medyków.

21

Rzut wolny dla Motoru, wrzutka w pole karne, ale Znicz wybija na aut.

20

Gospodarze nadal naciskają na połowie rywala, na razie nic z tego nie wynika.

18

Kruk ucierpiał w starciu z rywalem w środku pola, nie będzie jednak potrzebna pomoc medyków.

17

Troszkę teraz siadło nam tempo tego spotkania.

16

Teraz za mocne podanie górą do przodu w wykonaniu gospodarzy, piłka pod nogami Misztala.

15

Motor wciąż z przewagą w posiadaniu piłki, gospodarze znów na połowie rywala.

14

A Znicz dalej gra swoje! Kolejny raz wysoki pressing, ale teraz podanie do Nagamatsu ciut za mocne.

13

No lublinianie muszą być zaskoczeni takim obrotem spraw!

12

No i proszę! Po wysokim pressingu, przechwycie, radny z Pruszkowa trafia do siatki! RADOSŁAW MAJEWSKI decyduje się na kąśliwy strzał z prawej strony, wrzuca piłkę za kołnierz Rosie, który zostaje przelobowany!

12

Motor przeważa, ale Znicz wciąż nie boi się atakować wysokim pressingiem na połowie rywala!

11

Tym razem rozegranie piłki przed pole karne, potem dośrodkowanie w okolice 5 metra, widzimy strzał głową Ceglarza, ale kapitalnie broni Misztal!

10

Zablokowane dośrodkowanie gospodarzy z prawej strony, korner.

9

Znów Motor na połowie rywala, ale jak na razie defensywa przyjezdnych spisuje się bez zarzutu.

8

Groźna kontra lubinian, akcja na prawej stronie, wrzutka przed bramkę, ale teraz czujnie w defensywie pruszkowianie.

8

A przyjezdni zaczęli atakować nieco wyższym pressingiem na połowie rywala.

7

Rzut wolny dla gości, wrzutka w pole karne, ale bardzo nieudana. Grę rozpocznie Rosa.

6

Tym razem akcja Znicza na prawej stronie, ale przy polu karnym arbiter dostrzega faul w ofensywie.

5

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bliższy słupek i strzał, ale nad poprzeczką!

4

Będzie korner dla zawodników gospodarzy.

4

Lublinianie naciskają, to gospodarze zaczynają uzyskiwać optyczną przewagę!

3

Zgranie z prawej strony w pole karne gości, ale Ci udanie w defensywie, wybijają na aut!