Betclic 1 Liga

Chrobry Głogów – Znicz Pruszków

1:0

finał (0:0)

06.11.2023, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • 14 • 14. kolejka • Info o najważniejszych wydarzeniach (Sebastian)

BETFAN: 2.96 3.3 2.34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:57:14)
Posiadanie piłki: 47% : 53%.
Strzały na bramkę: 3:2.
Strzały niecelne: 3:4.
Rzuty rożne: 4:5.
Spalone: 0:0.
Faule: 13:12.
Najciekawsza i decydująca akcja meczu wydarzyła się w 82. minucie. Trafił ze zmianą trener gospodarzy Piotr Plewnia, ponieważ wprowadzony przez niego z ławki rezerwowych na boisko Mateusz Machaj asystował przy golu na 1:0 dla Chrobrego. Uderzenie do bramki Miłosza Mleczki oddał najskuteczniejszy spośród głogowian Mikołaj Lebedyński.

90+3

90+1

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Wojtyra.

90

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

87

Dopiero po stracie gola trener Mariusz Misiura postanowił dokonać kolejnych roszad w jedenastce. Mało czasu pozostało Zniczowi Pruszków na uratowanie wyniku.

85

z boiska schodzi Krajewski, na boisku pojawia się Wawszczyk.

85

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Tkaczuk, na boisku pojawia się Proczek.

82

Gol dla Chrobrego!
Strzelcem bramki MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI.

Nieśmiało zapowiadaliśmy, że może być ciekawie w ostatnim fragmencie spotkania. W 82. minucie padła przełomowa bramka na 1:0. Mikołaj Lebedyński wykorzystał dogranie wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Mateusza Machaja!

77

z boiska schodzi Wójcicki, na boisku pojawia się Czarnowski.

75

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Nie widać nadziei na przełom, ale nie takie rzeczy działy się w końcówkach spotkań choćby w tej kolejce.

71

z boiska schodzi Bartlewicz, na boisku pojawia się Machaj.

65

Na razie na przeprowadzanie zmian personalnych w jedenastce decyduje się wyłącznie szkoleniowiec głogowian.

60

Bezbramkowa godzina meczu za drużynami. Niezmiennie ani gospodarzom, ani gościom nie wyszło skuteczne zaatakowanie.

56

z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Mucha.

49

Artur Bogusz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

46

z boiska schodzi Ozimek, na boisku pojawia się Biel.

1:0

finał (0:0)

Gole: 82. Lebedyński

Kartki:   19. Ozimek (CHR1), 38. Estigarribia (CHR1), 43. Lebedyński (CHR1), 49. Bogusz (CHR1)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 0:0. Foule: 13:12.

Chrobry Głogów: Węglarz – Estigarribia, Malczuk, Bougaidis, Bogusz (56. Mucha), Mandrysz, Bartlewicz (71. Machaj), Ozimek (46. Biel), Tabić, Hanc, Lebedyński (90. Wojtyra).

Zmiany: Dybowski – Plewka, Biel, Mucha, Wojtyra, Tupaj, Paz, Zarówny, Machaj.

Trener: Piotr Plewnia

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Grudziński, Błyszko, Pomorski, Tkaczuk (85. Proczek), Nowak, Moskwik, Krajewski (85. Wawszczyk), Nagamatsu, Wójcicki (77. Czarnowski).

Zmiany: Misztal – Tabara, Proczek, Czarnowski, Kendzia, Flisiuk, Cegiełka, Wawszczyk, Brysiak.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)