Betclic 1 Liga

Odra Opole – Górnik Łęczna

0:3

finał (0:3)

04.11.2023, 17:30 • Stadion Miejski, Opole • 14 • 14. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

BETFAN: 1.87 3.4 4.15

W drugiej połowie nic się nie zmieniło. Opolanie próbowali atakować, ale bezskutecznie. Trzy oczka jadą do Łęcznej! (19:24:57)

90+3

90+3

Żółta kartka dla zespołu Górnik Łęczna (Bednarczyk).

90+2

Zgranie na dalszy słupek na Galana, ale ten minimalnie mija się z piłką!

90+1

Zmiana w drużynie Odra Opole:
z boiska schodzi Niziołek, na boisku pojawia się Wróbel.

90+1

Arbiter dorzuca 3 minuty!

89

Potężne uderzenie Hebla, ale świetnie na linii bramkowej zachowuje się Gostomski!

88

Dobre dogranie w kierunku Kamińskiego, ale ten nieczysto trafia w futbolówkę.

87

Ostatnimi czasy trochę więcej walki w środku pola. Odra się stara, ale totalnie nie idzie.

85

Do końca meczu zostało nieco ponad 5 minut, tutaj już na pewno trzy oczka pojadą do Łęcznej!

83

Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
z boiska schodzi Podliński, na boisku pojawia się Roginić.

82

Zgranie w pole karne gości, ale pewnie łapie piłkę Gostomski.

80

Aut dla opolan na wysokości pola karnego, wrzutka w szesnastkę, ale Górnik wybija!

79

Coraz bliżej końca tego spotkania, tutaj już raczej niewiele się zmieni.

77

z boiska schodzi Starzyński, na boisku pojawia się Janaszek.

77

z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Bednarczyk.

77

z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Pawlik.

76

Podliński wykłada piłkę na 18 metr do Starzyńskiego, ten decyduje się na strzał, ale nad poprzeczką!