1:3

finał (1:0)

22.10.2023, 14:15 • 14 • 14. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

BETFAN: 2.27 3.35 2.95

Koniec! Łodzianie grając ponad 60 minut w osłabieniu, nie zdołali dowieźć wygranej do końca. Trzy oczka wędrują do Częstochowy! (16:15:24)

90+3

90+2

Gol dla Skry!

Pozamiatane! Kontra gości, Dogranie do DAWIDA WOJTYRY, który po raz drugi pokonuje bramkarza gospodarzy!

90+1

Arbiter dorzuca 4 minuty.

89

Akcja łodzian, ale po zamieszaniu w polu karnym, to częstochowianie czujnie w defensywie!

87

Mogło być 3:1, piłka wpada do siatki gospodarzy, ale Wojciechowski znów na ofsajdzie!

85

Olejniczak z dystansu, ale próba w jego wykonaniu niecelna!

84

Zmiana w drużynie ŁKS II Łódź:
z boiska schodzi Wszołek, na boisku pojawia się Młynarczyk.

81

Dogranie do Wojciechowskiego nie w czas, ten na ofsajdzie.

80

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa:
z boiska schodzi Sajdak, na boisku pojawia się Ciućka.

80

z boiska schodzi Bartosiak, na boisku pojawia się Mesjasz.

77

No i łodzianie już przegrywają! Niefortunna interwencja OSKARA KOPROWSKIEGO, który pokonuje własnego bramkarza!

75

Kolejne dośrodkowanie gości w pole karne, ale w defensywie ponownie udanie łodzianie.

72

z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Radziński.

72

z boiska schodzi Balongo, na boisku pojawia się Sławiński.

70

Łąbojko decyduje się na uderzenie zza pola karnego, ale próba zablokowana przez gospodarzy!

67

Łodzianie zamknięci na własnej połowie, Skra czuje, że może ukłuć po raz kolejny gospodarzy!

65

Skra nadal w natarciu, warto przypomnieć, że częstochowianie grają w przewadze jednego zawodnika!

64

z boiska schodzi Kościuk, na boisku pojawia się Łabędzki.

64

z boiska schodzi Glapka, na boisku pojawia się Lipień.

62

Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi DAWID WOJTYRA i nie daje najmniejszych szans Kucharskiemu! Remis!

61

Teraz rzut karny dla częstochowian, po faulu na Noconiu!

60

Skra wciąż naciska, jednak defensywa łodzian spisuje się nadal bez zarzutu!

57

z boiska schodzi Winciersz, na boisku pojawia się Wojciechowski.

56

z boiska schodzi Kołodziejczyk, na boisku pojawia się Olejnik.

52

Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Kubik).

51

Korner i centra w pole karne, ale niewiele z tego wynika.

50

Glapka uderza na bramkę rywala, ale po rykoszecie piłka wychodzi na korner.

47

Przyjezdni od samego początku starają się naciskać na łodzian.

46

z boiska schodzi Wypart, na boisku pojawia się P.Kucharczyk.

46

Pierwsza połowa dla gospodarzy, ale od 29 minuty grają w osłabieniu. Skra przyciska i ta druga połowa będzie ciekawa!

45+3

45+1

Arbiter dorzuca 3 minuty!

44

Wojtyra dostaje piłkę w polu karnym i oddaje groźny strzał, ale znów świetnie interweniuje Kucharski!

43

Skra naciska, goście wyraźnie przeważają od momentu czerwonej kartki dla łodzian!

41

Nocoń w pole karne, gdzie Wojtyra uderza głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

38

Kołodziejczyk uderza zza pola,karnego, ale znów pewnie interweniuje Kucharski.

37

Dogranie w pole karne do Kunika, ten uderza, ale Kucharski zdołał wybić na korner!

35

Nocoń strzela z dystansu, ale świetnie na linii bramkowej interweniuje Kucharski.

33

Goście wyraźnie przeważają, częstochowianie częściej pod polem karnym rywala.

31

Centra na głowę Sajdaka, ale świetnie na linii bramkowej Kucharski

29

Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu ŁKS II Łódź (Goncalves).

27

Gol dla ŁKS-u II!

Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi OSKAR KOPROWSKI i pewnym strzałem trafia!

26

Rzut karny dla łodzian!

25

Po krótkiej przerwie wracamy do gry.

23

Szymkowiak teraz potrzebuje pomocy medyków.

22

Kucharczyk uderza na bramkę rywala, ale pewnie interweniuje Kucharski.

21

Balongo w sytuacji sam na sam z bramkarzem, trafia wprost w niego!

20

Kolejne zgranie w pole karmę gospodarzy, ale znów łapie Kucharski.

17

Zgranie w pole karne gospodarzy, tam Kubik uderza głową, ale obok słupka!

15

Jeden z przyjezdnych ucierpiał w starciu z rywalem, potrzebne pomoc medyków.

14

Żółta kartka dla zespołu ŁKS II Łódź (Goncaleves).

13

Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Wypart).

13

W ostry sposób w środki pola potraktowany Zając.

11

Wrzutka w pole karne, ale w defensywie dobrze gospodarze.

10

Teraz rzut wolny z lewej strony dla gości, piłka obok linii pola karnego.

9

Zgranie w szesnastkę łodzian, ale w defensywie Ślęzak, wybija na aut!

8

Tempo nie porywa, naprzemiennie w posiadaniu piłki gracze obu zespołów.

6

Teraz częstochowianie spokojnie w ataku pozycyjnym.

5

Łodzianie od początku atakują rywali dość wysoko.

4

Nieco za mocne zagranie gospodarzy do przodu w kierunku Gocalvesa, ale szybszy bramkarz gości.

2

Żółta kartka dla zespołu ŁKS II Łódź (Kościuk).

1

Jak na razie sporo spokoju, dużo walki w środku pola.

1

ŁKS II Łódź: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Wszołek, Zając, Lorenc, Goncalves, Glapka, Balongo
Rezerwowi: Bomba, Mnatsajanyan, Kuźma, Młynarczyk, Łabędzki, Lipień, Sławiński, Kamon, Radziński

Skra Częstochowa: Szymkowiak – Bartosiak, Łabojko, Nocoń, Wojtyra, Winciersz, Kucharczyk, Wypart, Sajdak, Kołodziejczyk, Kubik
Rezerwowi: Rajczykowski, Kucharczyk, Mesjasz, Ciućka, Maćkowiak, Niedbała, Wojciechowski, Olejnik, Nawrocki.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:15 i będziemy informować o zmianach stanu..

1:3

finał (1:0)

Gole: 27. Koprowski (kar.) – 62. Wojtyra (kar.), 77. Koprowski (sam.), 90+2. Wojtyra

Kartki:   2. Kościuk (ŁKSII), 14. Goncaleves (ŁKSII) – 13. Wypart (SKC), 52. Kubik (SKC)   29. Goncalves (ŁKSII)

ŁKS II Łódź: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski, Wszołek, Zając (72. Radziński), Lorenc, Goncalves, Glapka (64. Lipień) Balongo (72. Sławiński), Kościuk (64. Łabędzki)
Zmiany: Bomba, Mnatsajanyan, Kuźma, Młynarczyk, Łabędzki, Lipień, Sławiński, Kamon, Radziński

Skra Częstochowa: Szymkowiak – Bartosiak (80. Mesjasz), Łabojko, Nocoń, Wojtyra, Winciersz (57. Wojciechowski), Kucharczyk, Wypart (46. P. Kucharczyk), Sajdak (80. Ciućka), Kołodziejczyk (56. Olejnik), Kubik
Zmiany: Rajczykowski, Kucharczyk, Mesjasz, Ciućka, Maćkowiak, Niedbała, Wojciechowski, Olejnik, Nawrocki