22.10.2023, 15:00 • Stadion Miejski, Opole • 12 • 12. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.23 3.35 3.2

74

Gol dla Odry!
Strzelcem bramki BORJA GALAN.

Odra nie zamierzała zadowolić się doprowadzeniem do remisu. Piłkarskie przeciąganie liny zakończyło się w 74. minucie strzałem na 2:1 Borji Galana. Południowiec skorzystał z dogrania dopiero co wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Dawida Czaplińskiego.

35

Bramkę zdobył JIRI PIROCH.

Odra była podrażniona stratą gola i potrafiła doprowadzić do remisu 1:1 w pierwszej połowie. Nie obyło się bez pomocy przeciwnika Tarasa Zawijskyja, a ostatecznie trafienie zostało zapisane na konto Jiriego Pirocha.

23

Gol dla Termaliki!
Strzelcem bramki WIKTOR BIEDRZYCKI.

Po początkowym badaniu się obu zespołów, przyspieszył Bruk-Bet i zdobył prowadzenie 1:0 strzałem obrońcy Wiktora Biedrzyckiego. Skuteczne zakończenie ataku i w 23. minucie stało się jasne, że Arturowi Haluchowi tym razem nie uda się zachować czystego konta.

2:1

finał (1:1)

Gole: 35. Piroch, 74. Galan – 23. Biedrzycki

Kartki:   21. Purzycki (ODO), 45+2. Żemło (ODO) – 13. Biedrzycki (BRK)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 3:0. Foule: 13:13.

Odra Opole: Haluch – Żemło, Piroch, Niziołek, Mikinic (68. Czapliński), Purzycki, Szrek, M. Kamiński, Surzyn, Galan, Sula.

Zmiany: Kalinowski – W. Kamiński, Hebel, Czapliński, Urbańczyk, Waliś, Wróbel.

Trener: Adam Nocoń

Bruk-Bet Termalica: Loska – Fassbender (61. Ambrosiewicz, 79. Purece), Dombrowskyj, Branecki (79. Jakubik), Radwański (84. Poliarus), Zawijskyj, Hilbrycht, Spendlhofer, Trubeha, Nowakowski (61. Karasek), Biedrzycki.

Zmiany: Topór – Wolski, Wacławek, Poliarus, Karasek, Jakubik, Ambrosiewicz, Purece, Putiwcew.

Trener: Mariusz Lewandowski

Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin)