Betclic 2. Liga

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice

1:1

finał (0:0)

18.10.2023, 14:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

BETFAN: 2.53 3.2 2.7

Remis, zasłużony, bo sam mecz nie porywał. Sporo walki w środku pola, niewiele akcji bramkowych. Spotkanie dla koneserów! (16:00:21)

90+4

90

Żółta kartka dla zespołu Sandecja Nowy Sącz (Sobczak).

86

Gol dla Chojniczanki!

No i mamy wyrównanie! Centra Szumilasa z rzutu wolnego na dalszy słupek, gdzie na piłkę nabiega GRZEGORZ SZYMUSIK i trafia głową!

86

Jeszcze jeden rzut wolny z prawej strony dla zawodników gości.

85

Chojniczanka musi się zacząć spieszyć, te minuty uciekają im w zatrważającym tempie!

84

Chojniczanka próbuje przyspieszyć, ale niewiele z tego wynika.

81

Niewiele jednak wynika z tego dośrodkowania.

80

Teraz faul jednego z gospodarzy na prawej stornie, obok własnego pola karnego i rzut wolny dla gości.

78

Gol dla Sandecji!

No i mamy otwarcie wyniku! Rzut wolny dla gospodarzy, wrzutka na dalszy słupek, gdzie KAMIL SŁABY strzałem głową trafia do siatki!

77

Szumilas uderza po kontrze Mikołajczaka, ale minimalnie obok słupka!

77

Tym razem na ofsajdzie złapany zawodnik przyjezdnych.

75

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
z boiska schodzi Nowacki, na boisku pojawia się Banach.

73

Tempo spotkania nadal nie porywa, wciąż sporo walki w środku pola.

70

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Szczytniewski).

68

Centra w pole karne gości, jednak pewnie łapie Primel.

66

z boiska schodzi Kozina, na boisku pojawia się Kolesar.

66

z boiska schodzi Szczepanek, na boisku pojawia się Borysiuk.

65

z boiska schodzi Prałat, na boisku pojawia się Korczyc.

65

z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Mikołajczak.

64

Korner i centra w pole karne, ale łapie Sokół.

63

Giel centruje w pole karne, ale to zblokowane. Korner dla przyjezdnych.

62

Chojniczanka próbuje odpowiedzieć akcją przez środek, ale nic z tego nie wynika.

60

Sandecja na skrzydle, dośrodkowanie z prawej strony, ale żaden z gospodarzy nie zamknął akcji!

59

Sandecja od początku drugiej połowy nieco częściej na połowie rywala.

56

Żółta kartka dla zespołu Sandecja Nowy Sącz (Potoma).

54

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale w defensywie dobrze interweniuje Boczek.

51

Sobczak centruje w pole karne rywala, ale goście udanie interweniują w obronie.

48

„Klepka” przyjezdnych, wejście z piłką w pole karne, ale aktywnie w bramce Sokół!

47

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Boczek).

46

Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz:
z boiska schodzi Orzeł, na boisku pojawia się Talar,
z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Wróbel,
z boiska schodzi Kwietniewski, na boisku pojawia się Gołębiowski.

46

Pierwsza połowa dość nudna, niewiele akcji bramkowych, ale to goście mieli ciut więcej z gry!

45+1

45+1

Arbiter dorzuca minutę!

45

Uderzenie Szumilasa z rzutu silnego na bramkę gospodarzy, ale świetnie do boku broni Sokół.

43

Kolejne dogranie w pole karne gospodarzy, ale Sokół dobrze piąstkuje.

43

Chojniczanka od dłuższego czasu na połowie rywala, ale na razie niewiele z tego wynika.

41

Giel uderza na bramkę rywala z okolic 18 metra, ale ten strzela minimalnie obok słupka!

39

Sporo chaosu, no cóż samo spotkania nie powala, dużo nerwowej gry.

36

Troszkę nam spadło tempo tego pojedynku, niewiele akcji bramkowych po obu stronach.

34

Dwa rzuty różne dla przyjezdnych, ale z obu niewiele wynika. Bez zagrożenia.

31

Dogranie gości z prawej strony w pole karne, ale gospodarze udanie w defensywie.

30

Chojniczanka teraz spokojnie konstruuje atak w środkowej części boisk.

28

Długa piłka ze środka Bartkowa do przodu, ale zdecydowanie za mocna. Od bramki rozpocznie Primel.

27

Chojniczanka próbuje zaskoczyć gospodarzy, ale na razie nic z tego. Mimo to spotkanie do tej pory dość wyrównane.

25

Dogranie z lewej strony w pole karne Sandecji, ale jeszcze raz pewnie interweniuje Sokół.

23

Strzał z dystansu w wykonaniu gości, ale pewnie na linii bramkowej interweniuje Sokół.

22

Groźna akcja Sandecji, ale Surma został złapany na ofsajdzie!

21

Sandecja na połowie rywala, gospodarze z biegiem czasu próbują przejąć inicjatywę.

19

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Nowacki).

16

Kontra przyjezdnych i długie podanie do przodu, ale nieco za mocne!

15

Uderzenie na bramkę w wykonaniu Kwietniewskiego z rzutu wolnego, ale interweniuje Primel!