06.10.2023, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • 11 • 11. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 2:7.
Rzuty rożne: 1:4.
Spalone: 0:0.
Faule: 6:17.
Zakończyła się rywalizacja na stadionie w Głogowie i piłkarze nie zaprezentowali nam stojącego na wysokim poziomie widowiska. Chrobry zremisował bezbramkowo z liderem Odrą Opole.

90+7

90+4

Odra Opole gra zbyt chaotycznie, żeby zrobić krzywdę dobrze zorganizowanym w obronie podopiecznym Piotra Plewni.

90+2

Zmiana w drużynie Odra Opole:
z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Surzyn.

90+2

To już ostatnie szanse na dodanie odrobiny pikanterii temu spotkaniu. Doliczony czas!

90

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

89

Ile tym razem doliczonych minut od sędziego? Była wideo weryfikacja, więc konieczne jest przedłużenie spotkania.

88

Odebrali piłkę gospodarze i starali się dostarczyć ją skutecznemu w ostatnich tygodniach Mikołajowi Lebedyńskiemu.

87

Lider jeszcze próbuje zorganizować się do zdecydowanego natarcia. Na desancie ustawieni między innymi Borja Galan oraz Tomas Mikinic.

86

Potrzeba jakiegoś ryzykownego, niekonwencjonalnego rozwiązania.

85

Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia tego generalnie nieatrakcyjnego widowiska.

84

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Wojtyra.

84

Przyjezdni od rzutu wolnego na wysokości koła środkowego.

82

Gospodarze nie spieszyli się z wykonaniem rzutu wolnego. Ponownie Piotr Rzucidło dopatrzył się złamania przepisów piłkarskich przez zawodnika atakującego wewnątrz pola karnego.

80

Rafał Niziołek napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

80

Bardzo głęboko odetchnęli gospodarze po anulowaniu gola.

79

Gol anulowany.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   2. Ozimek (CHR1) – 11. M. Kamiński (ODO), 21. Antczak (ODO), 80. Niziołek (ODO)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 1:4. Spalone: 0:0. Foule: 6:17.

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis, Bogusz (58. Plewka), Mucha, Mandrysz, Hanc (58. Paz), Ozimek (72. Bartlewicz), Biel (84. Wojtyra), Tabiś, Lebedyński.

Zmiany: Dybowski – Plewka, Wolsztyński, Pieczarka, Stuglis, Wojtyra, Tupaj, Bartlewicz, Paz.

Trener: Piotr Plewnia

Odra Opole: Haluch – Spychała, Piroch, M. Kamiński, Szrek, Niziołek, Purzycki, Sula, Galan, Antczak (90. Surzyn), Czapliński (70. Mikinic).

Zmiany: Kalinowski – Żemło, W. Kamiński, Mikinic, Hebel, Urbańczyk, Pikk, Surzyn, Wróbel.

Trener: Adam Nocoń

Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa)