Betclic 2. Liga

Lech II Poznań – ŁKS II Łódź

0:3

finał (0:1)

30.09.2023, 15:00 • Stadion Leśny, Wronki • 11 • 11. kolejka • Krzysztof Sarna (@KrzysztofSarnaa)

BETFAN: 2.46 3.4 2.63

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (16:56:17)
Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!
Rezerwy ŁKS-u pewnie wygrywają z rezerwami Lecha. Wynik 3:0 tylko to potwierdza, aczkolwiek ekipa z Łodzi kontrolowała boiskowe zdarzenia od samego początku. ŁKS II Łódź udowadnia, że nie bez powodu zajmuje trzecie miejsce w II-ligowej tabeli.

90+5

90+5

Jeszcze obrok bramki strzela Cywka.

90+5

W słupek strzela Jaszczyk.

90+4

Pawłowski jeszcze strzelał spod samej bramki, ale czujny był Kucharski.

90+2

Żółta kartka dla zespołu ŁKS II Łódź (Adrian Małachowski).

90+2

Festiwal strzelecki w wykonaniu gości, jednak nie udało się strzelić czwartej bramki.

90+1

Zagranie na dalszy słupek z rzutu rożnego, ale w górną siatkę główkował Koprowski.

Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
z boiska schodzi Maksymilian Dziuba, na boisku pojawia się Igor Draszczyk.

84

Gol dla ŁKS-u II! Małachowski zagrał na wysuniętego Lipienia, a ten bezproblemowo poradził sobie z wykończeniem stojąc sam na sam z bramkarzem.

84

W ostatnich kilkunastu minutach zdecydowanie spadło tempo gry po obu stronach. Łodzianie zdają się kontrolować przebieg boiskowych zdarzeń. Raz na kilka minut poznanianie próbują jeszcze wykreować coś składnego, ale niewiele z tego wynika.

81

Zmiana w drużynie ŁKS II Łódź:
z boiska schodzi Jędrzej Zając, na boisku pojawia się Antoni Młynarczyk.

77

Ruszył Lipień i próbował strzelać z pola karnego, ale jego strzał zablokowany przez Kornobisa. Będzie kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.