PKO Ekstraklasa

Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice

1:1

finał (0:0)

23.09.2023, 12:30 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 9 • 9. kolejka • Krzysztof

STS: 1.62 3.85 5.8

Radomiak Radom dzieli się punktami z Puszczą Niepołomice. Wynik otworzył w drugiej odsłonie Sołowiej, ale goście cieszyli się z prowadzenia ledwie minutę. Wyrównał Henrique. Warto przypomnieć, iż w pierwszej odsłonie rzutu karnego nie wykorzystał Wolski. (14:26:38)

90+6

90+4

Arbiter dostrzegł zagranie ręką u Zapolnika. Rzut wolny Radomiaka na połowie gości.

90+3

Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Oliwier Zych).

90+3

Zgranie głową Semedo do zamykającego akcję Henrique! Snajper Radomiaka z bliskiej odległości nie był w stanie pokonać Zycha!

90+2

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice:
z boiska schodzi Mateusz Cholewiak, na boisku pojawia się Michał Koj.

90+1

Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.

90+1

Nieudana główka Zapolnika po wrzutce z rzutu wolnego.

90

Cestor przewrócił Majchrzaka blisko narożnika boiska.

89

Tym razem niezłe dośrodkowanie Leandro, ale skuteczna interwencja Zycha na przedpolu.

89

z boiska schodzi Hubert Tomalski, na boisku pojawia się Kamil Zapolnik.

88

Leandro faulowany przez Poczobuta przy linii bocznej. Kolejna okazja gospodarzy do dorzucenia piłki w pole karne.

87

Ładna próba Semedo zza narożnika pola karnego. Zych sparował futbolówkę nad poprzeczkę. Rzut rożny.

86

Fatalna wrzutka Leandro z rzutu wolnego. Zainicjował w ten sposób kontrę rywali, którą na szczęścia dla radomian powstrzymał Donis.