20.09.2023, 15:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 8 • 8. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.88 3.3 2.39

90+4

Gol dla Kotwicy!
Strzelcem bramki MICHAŁ CYWIŃSKI.

Najlepszy strzelec Kotwicy Kołobrzeg w tym sezonie przymierzył do bramki w ostatniej z odliczonych minut!

67

Gol dla Zagłębia!
Strzelcem bramki SZYMON KARASIŃSKI.

Miedziowym pomogły zmiany personalne trenera Pawła Sochackiego. Szymon Karasiński doprowadził swoim strzałem do wyniku 2:2 zaledwie sześć minut po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Ponownie jest remis!

23

Strzelcem bramki ARON STASIAK.

Podopieczni Macieja Bartoszka dopiero co wyrównali, a po dwóch minutach zdobyli prowadzenie 2:1. W meczu doszło do piorunującego zwrotu akcji za sprawą strzału Arona Stasiaka!

21

Strzelcem bramki OLAF NOWAK.

Już w 22. minucie przebudziła się Kotwica i doprowadziła do remisu 1:1. Olaf Nowak poprawił skuteczność w porównaniu z wcześniejszymi meczami i oddał celne uderzenie do bramki Szymona Weiraucha!

15

Strzelcem bramki MAREK MRÓZ.

Kotwica Kołobrzeg nie potraktowała poważnie ostrzeżenia i w 15. minucie padł gol na 1:0 dla Miedziowych. W dobrym miejscu znalazł się Marek Mróz i z zimną krwią umieścił piłkę w bramce gości.