Betclic 1 Liga

GKS Katowice – Resovia

3:0

finał (2:0)

26.08.2023, 15:00 • Stadion Miejski, Katowice • 6 • 6. kolejka • Krzysztof Sarna (@KrzysztofSarnaa)

BETFAN: 1.85 3.65 4.25

90

Gol dla GKS-u Katowice! Upragnionego, trzeciego gola strzelili katowiczanie.
Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

44

Gol dla GKS-u Katowice! Rogala odważył się z odległości około 13 metra uderzyć po ziemi w prawy róg i to popłaciło. Świetna dyspozycja tego gracza, który przez całą pierwszą połowę dośrodkowywał i dogrywał z lewej części boiska. Tym razem wziął sprawy w swoje ręce i podwyższył prowadzenie na 2:0!

9

Gol dla GKS-u Katowice! Dobry rzut rożny w wykonaniu katowiczan. Co prawda nie udało się zdobyć bramki bezpośrednio główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale kapitalnie zamiast dobijać ruszył z piłką Jędrych i oddał strzał z połowy długości pola karnego. Katowiczanie zasłużenie obejmują prowadzenie po intensywnych pierwszych minutach.