2:1
koniec po rz. karnych (3:5) (2:0)
15.08.2023, 21:00 • Stade Orange Vélodrome, Marseille • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.52 4.25 6.4 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.52 - 4.25 - 6.4
Olympique Marsylia – Panathinaikos AO
2:1
koniec po rz. karnych (3:5) (2:0)
Gole: 2. Aubameyang (Sarr), 45+1. Aubameyang (Clauss) – 90+8. Ioannidis (kar.)
Kartki: 7. Aubameyang (OMA), 90+11. Veretout (OMA) – 17. Jedvaj (PAN), 25. Brignoli (PAN), 67. Vaggiannidis (PAN), 88. Mancini (PAN), 90+6. Pérez (PAN), 91. Čerin (PAN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 8:3. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 9:7. Spalone: 3:2. Foule: 19:15.
Olympique Marsylia:
López (120+4. Blanco) – Clauss, Gigot, Mbemba, Lodi – Rongier (C), Veretout – Sarr, Ndiaye (68. Guendouzi), Ounahi (59. Harit) – Aubameyang (80. Vítinha).
Zmiany: Blanco, Ngapandouetnbu – Harit, Vítinha, Balerdi, Touré, Soglo, Guendouzi, Nadir.
Trener: Marcelino
Panathinaikos AO:
Brignoli – Vagiannidis, Jedvaj, Magnússon, Juankar (70. Mladenović) – Pérez (C), Vilhena (70. Čerin) – Mancini (106. Kleinheisler), Djuričić (63. Bernard), Verbić (46. Palacios) – Šponar (63. Ioannidis).
Zmiany: Lodygin, Xenopoulos – Palacios, Mladenović, Bernard, Çokaj, Kotsiras, Ioannidis, Sideras, Čerin, Kleinheisler, Palmer-Brown.
Trener: Ivan Jovanović.
Sędziowie: Oliver (ENG) – Burt (ENG), Cook (ENG)
Widownia:
1. mecz: Panathinaikos - Olympique 1:0
Aris L. – Raków 19:00 0:1
Maccabi H. – Slovan 19:00 3:1
Sparta – Kopenhaga • koniec po rz. karnych (2:4) 19:00 3:3
Molde – Klaksvik • koniec po dogrywce 19:00 2:0
Dinamo Z. – AEK Atény 20:00 1:2
Galatasaray – Olimpija 20:00 1:0
Bačka Topola – Braga 20:00 1:4
Servette – Rangers 20:30 1:1
Sturm – PSV 20:30 1:3
Olympique – Panathinaikos • koniec po rz. karnych (3:5) 21:00 2:1
Mladenović (PAN)
5. serie 3:5
Vítinha (OMA)
4. serie 3:4
Palacios (PAN)
4. serie 2:4
Sarr (OMA)
3. serie 2:3
Kleinheisler (PAN)
3. serie 1:3
Veretout (OMA)
2. serie 1:2
Bernard (PAN)
2. serie 0:2
Guendouzi (OMA)
1. serie 0:1
Ioannidis (PAN)
1. serie 0:1