Banach fauluje Orłowskiego na polowie rywala.

Wysoko nad bramką uderzył zza pola karnego Pietrzak.

Cztery minuty dłużej potrwa mecz w Chojnicach.

Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia.

89

To mogła być akcja, która przesądziłaby o losach spotkania! Zamknął dośrodkowanie z prawej strony Giel i końcami palców odbija piłkę nad poprzeczką Pruchniewski!

89

Zbyt mocne uderzenie Banacha zza pola karnego. Rozpocznie od bramki Pruchniewski.

88

Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
z boiska schodzi Ksawery Kukułka, na boisku pojawia się Maksym Czekała.

88

Nie widać, aby Lechitom mocno się śpieszyło. Chyba brakuje sił na doprowadzenie do remisu.

86

Mijają kolejne minuty gry. Wynik nadal nie ulega zmianie.

84

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Marcin Kozina).

83

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
z boiska schodzi Sebastian Szczytniewski, na boisku pojawia się Antoni Prałat.

83

z boiska schodzi Błażej Szczepanek, na boisku pojawia się Grzegorz Szymusik.

82

Szukał Giela w polu karnym Borysiuk. Przeciągnął jednak dośrodkowanie. Wznowi grę Pruchniewski.

80

Kolejny stały fragment gry nie przełożył się na zdobycz bramkową.

79

Tym razem z narożnika boiska zagrożą bramcę poznaniacy.

78

z boiska schodzi Maksymilian Dziuba, na boisku pojawia się Bartłomiej Juszczyk.

77

z boiska schodzi Peter Kolesar, na boisku pojawia się Marcin Kozina.

77

z boiska schodzi Patryk Olejnik, na boisku pojawia się Maciej Wichtowski.

77

Ponownie poradzili sobie z dośrodkowaniem piłkarze z Poznania.

76

Rzut rożny dla Chojniczanki.

74

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Sebastian Szczytniewski).

73

Lech nie przypomina już zespołu z pierwszej połowy. Druga odsłona gry jest mocno szarpana i wydaje się, że właśnie ta jedna bramka może zadecydować o końcowym rezultacie.

71

Próba dalekiego wrzucenia piłki w pole karne poznaniaków. Poradzili z tym sobie gościce.

70

Pawłowski nie zdołał zamknąć centry Nadolskiego. Pewnie wychodzi do piłki Primel.

69

z boiska schodzi Tomasz Mikołajczak, na boisku pojawia się Dominik Banach.

67

Tym razem również dośrodkowanie nie zagroziło bramce Lecha. Rozpocznie od bramki Pruchniewski.

66

Kolejna szansa dla Chojniczanki z rzutu rożnego.

65

Mocno nieudane uderzenie Pawłowskiego.

64

Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Ariel Borysiuk).

64

Tym razem Nadolski został nieprzepisowo zatrzymany przez Borysiuka. Lechici mogą pokusić się o bezpośrednie uderzenie.

64

Przeciągnięte dośrodkowanie i wznowi grę Pruchniewski.

63

Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Aleksander Nadolski).

63

Ostre wejście Nadolskiego. Rzut wolny i szansa na dośrodkowanie dla Chojnczanki.

61

z boiska schodzi Filip Wolski, na boisku pojawia się Maksym Pietrzak.

60

Godzina gry za nami. Wynik nadal nie ulega zmianie.

59

Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

58

Tym razem z narożnika boiska wznowią grę piłkarze z Chojnic.

57

Tyłem do bramki Olejnik próbował pokonać Primela. Jego uderzenie głową było jednak niegroźne.

56

Rzut rożny dla Lecha.

55

Orłowski przegrywa pojedynek sam na sam z Primelem! Gdyby jednak nawet wpakował piłkę do siatki i tak go nie zostałby uznany, gdyż był na pozycji spalonej.

54

Giel wycofał piłkę przed pole karne do Borysiuka, a ten posłał strzał wysoko nad poprzeczką.

53

Poradzili sobie z zagrożeniem po dośrodkowaniu gospodarze.

52

Rzut wolny dla Lecha. Szansa na dośrodkowanie piłki w pole karne Chojniczanki.

51

Gorąco zrobiło się w polu karnym Lecha. Dopadł do strzału Giel, lecz trafił w jednego z defensorów rywala.

49

Ostro walczy o piłkę Pawłowski. Oszczędza go jednak sędzia. Kolejna kartka będzie oznaczała wykluczenie dla kapitana Lecha.

48

Radzą sobie z zagrożeniem gracze z Chojnic.

47

46

Spokojnie rozgrywają piłkę poznaniacy.

46

z boiska schodzi Pacławski, na boisku pojawia się Lisman.

46

Piłkarze wracają na plac gry.

Lech naciskał od początku meczu, a jednak to gospodarze z biegiem czasu zaczęli przejmować inicjatywę i pokonali golkipera z Poznania. Bramka do szatni Piotra Giela daje prowadzenie Chojniczance 1:0! Wracamy za kwadrans.

45+2

45+1

Kolejna centra w pole karne Lecha i tym razem uderzenie głową Giela ląduje w rękawicach Pruchniewskiego.

45

Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa gry.

45

Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Szymon Pawłowski).

44

Szybko odpowiedź chcieli goście. Z problemami Primel broni uderzenie z dystansu Dziuby.

43

Gol dla Chojniczanki!

Dośrodkowanie Szczytniewskiego z lewego skrzydła pewnym strzałem głową wykończył PIOTR GIEL.

41

Długie zagranie w kierunku Pacławskiego przechwytuje Primel.

40

Kolejne przewinienie na zawodniku Lecha.

39

Faulowany na własnej połowie Kukułka.

38

Kolejne uderzenie na bramkę Lecha wylądowało nad poprzeczką.

37

Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

36

Najpierw Kukułka blokuje mocne uderzenie z ok. 13 metrów Giela, a po chwili Pruchniewski kapitalnie broni strzał Mikołajczaka. Piłka leciała w samo okienko! Rzut rożny.

35

Szybka odpowiedź Chojniczanki. Płaski strzał w środek bramki Mikołajczaka nie miał prawa zaskoczyć Pruchniewskiego.

34

Wydawało się, że powinno być 1:0 dla Lecha! Pawłowski świetnie uruchomił Nadolskiego, który wyłożył piłkę na 11. metr do Dziuby, a ten uderzył obok bramki!

33

Faulowany w środku pola był Nadolski.

31

Kolejna mocno bita piłka przez Pawłowskiego pada łupem Primela.

30

Pewnie do dośrodkowania wyszedł Primel.

29

Faulowany na lewym skrzydle Pawłowski. Rzut wolny dla Lecha.

28

Seria podań w środkowej strefie boiska w wykonaniu poznaniaków.

27

Od autu na wysokości linii środkowej rozpoczną goście.

26

Troszeczkę otrząsnęli się gospodarze i próbowali wyjść z kolejnym atakiem. Czujni byli jednak defensorzy z Poznania.

25

Za głębokie dośrodkowanie Borysiuka. Nie sięgnął piłki Golak.

24

Faulowany na prawym skrzydle Szczytniewski. Rzut wolny dla gospodarzy.

21

Niecelne uderzenie Nadolskiego za pola karnego.

19

Z minuty na minutę coraz śmielej przesuwają się pod pole karne rywala gracze z Poznania.

17

Kolejna szansa przed zawodnikami gości. Świetnie podłączył się na skrzydle Kukułka, który otrzymał piłkę od Pawłowskiego. Zdecydował się na uderzenie, z którym poradził sobie Primel.

14

Najwyżej w polu karnym wyskoczył Pingot i posłał piłkę obok słupka.

13

11

Spokojne kolejne minuty gry w Chojnicach.

9

W środek bramki uderzył Giel. Bez trudu łapie piłkę golkiper Lecha.

8

Niecelne prostopadłe podanie Pawłowskiego w kierunku Wolskiego. Przechwycił to zagranie Primel.

6

5

Prawą stroną próbował urwać się Szczytniewski, lecz wywalczył jedynie rzut rożny dla swojego zespołu.

3

Rozgrywają akcję na własnej połowie poznaniacy.

2

Uderzenie z dystansu Mikołajczaka powędrowało nad poprzeczką bramki Pruchniewskiego.

1

Przywitanie zespołów, za moment arbiter z Mrągowa rzuci monetą i po chwili rozpocznie zawody.
Arbiter wyprowadza obydwie drużyny.
Piłkarze udają się do szatni.

Chojniczanka Chojnice: Primel – Golak, Paprzycki, Boczek – Raburski, Szczepanek, Borysiuk, Kolesar – Szczytniewski, Mikołajczak – Giel

Rezerwowi: Szabłowski, Goliński, Szymusik, Pawlak, Nowacki, Kozina, Banach, Korczyc, Prałat

Trener: Krzysztof Brede

Lech II Poznań: Pruchniewski – Orłowski, Tomaszewski, Pingot, Kukułka – Olejnik – Nadolski, Dziuba – Wolski, Pacławski, Pawłowski

Rezerwowi: Dożynkiewicz, Tudruj, Wichtowski, Cywka, Żołądź, Czekałą, Juszczyk, Lisman, Pietrzak

Trener: Artur Weska

Sędzia główny: Damian Krumplewski (Mrągowo)
Sędzia Asystent 1: Łukasz Sikora
Sędzia Asystent 2: Krystan Mucha
Sędzia Techniczny: Piotr Wiśniewski.
Rozpoczęła się rozgrzewka obu ekip.
Obie ekipy mierzyły się ze sobą w sezonach 20/21 i 21/22. Trzykrotnie górą byli zawodnicy z Chojnic, a tylko raz triumfowali gracze z Poznania. Ostatni raz zespoły rywalizowały ze sobą w kwietniu minionego roku. W meczu rozgrywanym w Chonicach padł wynik 2:0 dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisali się Tomasz Mikołajczak i Artur Pląskowski.

Skrót meczu: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań

Lech II Poznań również pierwsze swoje spotkanie w tym sezonie zagrał w delegacji. W przypadku ekipy z Wielkopolski oglądaliśmy jednak o wiele ciekawsze widowisko. Kolejorz wybrał się do Elbląga, gdzie zmierzył się z miejscową Olimpią. Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu ciekawych sytuacji, lecz po zmianie stron rozpoczęło się prawdziwe "show". Już w 47. minucie, bramkę zdobył Filip Wolski, a niespełna 19 minut później rzutu karnego nie wykorzystał Filip Wilak. Zemściło się to już po 4 minutach, gdy jedenastki po drugiej stronie ni zmarnował Adam Żak. Gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie w 87. minucie za sprawą Kamila Bartosa, lecz w 2. minucie doliczonego czasu gry, wynik meczu na 2:2 ustalił Szymon Pawłowski.

Skrót meczu: Wisła Grupa Azoty Puławy - Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice w miniony weekend rozpoczęła sezon od meczu wyjazdowego. Na starcie rozgrywek przyszło jej się mierzyć czołową drużyną minionego sezonu e.Winner 2. ligi, Wisłą Puławy. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a o jej losie zadecydował jeden gol. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Puton i tym samym puławianie zgarnęli komplet punktów.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:30 i będziemy informować o zmianach stanu..