Mecze towarzyskie

GKS Katowice – MKS Puszcza Niepołomice

3:1

finał (1:0)

15.07.2023, 16:00 • Stadion GKS, Katowice • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Adam Ka)

STS: 2.5 3.65 2.5

89

Gol dla GKS-u Katowice!
Strzelcem bramki ADRIAN DANEK.

Zabawił się z Krzysztofem Wróblewskim stojącym między słupkami niepołomiczan ADRIAN DANEK, który to lobuje golkipera ekipy gości i ustala wynik spotkania na 3:1!

87

Gol dla Puszcza!
Strzelcem bramki HUBERT TOMALSKI.

Wykorzystuje nieporozumienie w szeregach obronnych GKS Katowice pomocnik Puszczy Niepołomice HUBERT TOMALSKI, który strzela kontaktową bramkę!

50

Strzelcem bramki ANTONI KOZUBAL.

Podwyższa się prowadzenie gospodarzy na 2:0 po dobrym odnalezeniu się w polu karnym ANTONIEGO KOZUBALA!

41

Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

Z dystansu huknął pomocnik GKS Katowice MATEUSZ MARZEC i piłka po odbiciu się od słupka wpada do bramki! Gospodarze prowadzą 1:0!

3:1

finał (1:0)

Gole: 41. Marzec, 50. Kozubal, 89. Danek – 87. Tomalski

GKS Katowice: Kudła (46. Szczuka) – Danek, Jaroszek (68. Czopek), Jędrych (46. Janiszewski), Repka (46. Komor), Rogala (46. Brzozowski) – Błąd (75. Bród), Figiel (60. Baranowicz), Bród (46. Kozubal), Marzec (75. Krawczyk) – Bergier (46. Pietrzyk).

Trener: Rafał Górak

MKS Puszcza Niepołomice:
I połowa: Komar – Crăciun, Sołowiej, Yakuba, Mroziński, Serafin, Hajda, Cholewiak, Zapolnik, Siemaszko, Kidrič.
II połowa: Wróblewski – Crăciun, Stępień, Tomalski, Stec, Thiakane, Bartosz, Klisiewicz, Pięczek, Walski, Koj.

Trener: Tomasz Tułacz