06.05.2023, 12:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 30. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 4:3.
Rzuty rożne: 1:6.
Spalone: 1:3.
Faule: 25:21.
Konfrontacja w Lubinie zakończyła się skromnym zwycięstwem 1:0 Zagłębia II. O pokonaniu Garbarni Kraków zdecydowało uderzenie Dawida Pakulskiego z rzutu karnego w pierwszej połowie.

90+6

90+4

Kacper Bieszczad napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90+3

Oliwier Sławiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1

Ostatnie piłki posłane w kierunku bramki Kacpra Bieszczada.

90

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

87

W ostatnich minutach spotkania należy spodziewać zmasowanych ataków Garbarni Kraków, ponieważ porażka w ważnym meczu zagląda jej poważnie w oczy.

85

Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84

Wznowienie od bramki Kacpra Bieszczada i ponownie można spodziewać się próby ponaglania golkipera Zagłębia II Lubin przez zawodników Garbarni Kraków.

83

Garbarnia Kraków od autu na wysokości koła środkowego boiska.

82

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Purcha.

80

Nie ma miejsca na kalkulowanie, muszą ruszać do przodu krakowiacy.

78

Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
z boiska schodzi Pakulski, na boisku pojawia się Terlecki.

78

Sędzia nisko zawiesił poprzeczkę zawodnikom i konsekwentnie napomina jednego za drugim kartonikiem.

77

Dawid Pakulski kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.

1:0

finał (1:0)

Gole: 26. Pakulski (kar.)

Kartki:   62. Kocaba (LB2), 77. Pakulski (LB2), 90+3. Sławiński (LB2), 90+4. Bieszczad (LB2) – 9. Nakrosius (GRB), 21. Bartków (GRB), 56. Karbownik (GRB), 58. Tymosiak (GRB), 71. Mularczyk (GRB)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:3. Foule: 25:21.

Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Orlikowski, Posmyk, Oko, Bogacz, Kizyma, Kruszelnicki (60. Sławiński), Kocaba, Dieng (69. Popielec), Pakulski (78. Terlecki), Kusztal.

Zmiany: Weirauch – Rogalski, Sochań, Karasiński, Terlecki, Popielec, Masiak, Sławiński, Szafranek.

Trener: Paweł Sochacki

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Polak, Bartków (82. Purcha), Słomka, Mularczyk, K. Dziedzic (67. Handzlik), Tymosiak, Nakrosius, Karbownik (66. Assinor), Żak.

Zmiany: Kozioł – Assinor, Purcha, Gądek, Nowak, Handzlik.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)