05.03.2023, 12:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 21 • 21. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 3:3.
Rzuty rożne: 9:6.
Spalone: 1:2.
Faule: 7:12.
Dubletem w tym pojedynku popisał się również najskuteczniejszy drugoligowiec Maciej Firlej, a jedno trafienie dla Znicza dorzucił Paweł Moskwik. Miedziowi uratowali honor dopiero golem na 1:5 Rafała Adamskiego z rzutu karnego w ostatniej minucie podstawowego czasu.

90+3

90+3

Miłosz Mleczko poradził sobie ze sprytnym uderzeniem Arkadiusza Woźniaka z rzutu wolnego.

90+1

Patryk Czarnowski napomniany żółtą kartką za przewinienie w centrum pola.

90

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90

Gol dla Zagłębia!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa RAFAŁ ADAMSKI.

Już w ostatniej minucie podstawowego czasu Miedziowi poprawili wynik uderzeniem Rafała Adamskiego.

89

Miłosz Mleczko napomniany żółtą kartką za sprokurowanie rzutu karnego faulem na Oliwierze Sławińskim.

89

Będzie duża szansa na gola honorowego. Rzut karny przyznany Miedziowym za faul Miłosza Mleczki.

88

Ostatnie ofensywne próby w meczu.

86

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Grudziński, na boisku pojawia się Czarnowski.

86

z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Niewiadomski.

85

Po przewinieniu atakującego zawodnika Znicza Pruszków piłka została przyznana Kacprowi Bieszczadowi.

81

z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Proczek.

81

z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Cegiełka.

81

Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
z boiska schodzi Kusztal, na boisku pojawia się Popielec.

80

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki PAWEŁ MOSKWIK.

Piłka raz za razem znajduje się w bramce Kacpra Bieszczada. Już 5:0 dla Znicza Pruszków w Lubinie. Pierwszego gola w sezonie zdobył Paweł Moskwik po bezkarnie oddanym uderzeniu z kilkunastu metrów.

78

Strzelcem bramki MACIEJ FIRLEJ.

Najskuteczniejszy zawodnik Znicza Pruszków nie zawodzi. Ponownie przymierzył do sieci. Maciej Firlej oderwał się od defensora i główkował już na 4:0 po wrzutce z lewego skraju pola karnego. Kacper Bieszczad nie miał tym razem dużo do powiedzenia między słupkami.

76

z boiska schodzi Wójcicki, na boisku pojawia się Nowak.

75

Uderzenie zza linii pola karnego było co prawda niedokładne, ale Miłosz Mleczko i tak miał duże pretensje za nieodpowiedzialną stratę do Shumy Nagamatsu.

72

z boiska schodzi Kocaba, na boisku pojawia się Kizyma.

72

z boiska schodzi Dieng, na boisku pojawia się Masiak.

72

Trzecie uderzenie do bramki Zagłębia II Lubin i to praktycznie zamknięcie meczu. Kacper Bieszczad nie zdołał naprawić błędu obrońców i zatrzymać strzału na 3:0 Macieja Firleja.

70

Dwa rzuty rożne i po dośrodkowaniach pachniało mocno trzecim golem Znicza Pruszków.

69

Gospodarze ułatwiają odniesienie zwycięstwa Zniczowi Pruszków. Krótko po złym wybiciu piłki, trafiła ona pod nogi Macieja Firleja. Ten oddał uderzenie, jednak dał się zablokować rozpaczliwie interweniującemu Arkadiuszowi Woźniakowi.

68

Maciej Firlej miał ochotę na pokonanie Kacpra Bieszczada po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Dawida Barnowskiego. Zabrakło trochę szczęścia i futbolówka została strącona na korner.

66

Z powodzeniem w obronie zdyscyplinowani gracze Znicza Pruszków.

65

Przewaga Zagłębia II Lubin pod względem posiadania piłki nie przekłada się na jakiekolwiek poważne zagrożenie dla Miłosza Mleczki ustawionego między słupkami.

63

Piłka przyznana pruszkowianom po przewinieniu rozpędzonego Rafała Adamskiego.

62

Odważna szarża przeprowadzona przez Rafała Adamskiego, a już wewnątrz pola karnego Znicza Pruszków interweniował wślizgiem Krzysztof Winglarek.

60

Akcja indywidualna ruchliwego Michała Bogacza na zakończenie kwadransa po przerwie. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Łukasza Bogusławskiego, a wykonanie rzutu rożnego przez Miedziowych pozostawiało dużo do życzenia.

53

Miedziowi na połowie przeciwnika należącej do przeciwnika, ale na razie nie potrafią nadrobić strat sprzed przerwy.

52

Michał Bogacz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie krótko po wbiegnięciu z ławki rezerwowych na boisko.

51

z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Bogacz.

49

Próba doprowadzenia do gola kontaktowego uderzeniem zza pola karnego, jednak piłka poleciała prosto w dobrze ustawionego Miłosza Mleczkę.

46

z boiska schodzi Terlecki, na boisku pojawia się Sławiński.

46

Piłkarze powrócili z szatni na boisko.
Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu po przerwie.
Najważniejszym piłkarzem w pierwszej połowie był Jakub Wójcicki. Przed sezonem przeniósł się on do Znicza Pruszków z Zagłębia Lubin i postanowił przypomnieć o sobie Miedziowym. Dzięki dwóm uderzeniom z bliska doświadczonego piłkarza jest 2:0 dla zespołu z Mazowsza.

45+1

45

Doliczona minuta.

44

Łukasz Bogusławski napomniany żółtą kartką za przerwanie ataku Miedziowych faulem taktycznym.

41

Nieudana akcja Milana Posmyka i Znicz Pruszków nie pozwala sobie na stratę ani cząstki z przewagi w pierwszej połowie meczu.

40

Coraz trudniejsza jest sytuacja Miedziowych, starają się oni jeszcze cokolwiek zdziałać przed zejściem na przerwę do szatni.

38

Strzelcem bramki JAKUB WÓJCICKI.

Najgroźniejszym piłkarzem tego meczu jest Jakub Wójcicki. Tym razem dostał gola w prezencie od Kacpra Bieszczada. Bramkarz Zagłębia II Lubin próbował chwycić piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego, ale ta wymsknęła się mu prosto pod nogi przygotowanego do dobitki Jakuba Wójcickiego.

38

Milan Posmyk napomniany żółtą kartką za przewinienie kilka metrów od własnego pola karnego.

33

Ponownie Jakub Wójcicki. Pozycja do oddania uderzenia nie była najwygodniejsza, mimo to doświadczonemu piłkarzowi udało się strącić piłkę metr obok bramki Zagłębia II Lubin.

30

Po dwóch kwadransach spotkania bliżej odniesienia zwycięstwa są podopieczni Mariusza Misiury. Znicz Pruszków może pójść za uderzeniem po wygranej na inauguracji rundy wiosennej.

28

Uderzenie Dawida Pakulskiego zza pola karnego. Kolejna próba odprowadzona poza boisko przez Miłosza Mleczkę. Na razie lubinianie mają celowniki do wyregulowania.

27

Miedziowi będą gonić wynik. Pierwsza ich szarża po stracie gola została przerwana przewinieniem.

25

Jakub Wójcicki przypomniał o sobie golem w Lubinie. Doświadczony piłkarz ustawił się blisko bramki Zagłębia II i zakończył strzałem na 1:0 dla Znicza Pruszków akcję. Kacper Bieszczad nie pozbierał się do kolejnej interwencji, zabrakło gospodarzom asekuracji, a asystę zanotował Krystian Pomorski.

23

Nic nie wynikło z kolejnego rozegrania Miedziowych i piłka raz jeszcze znalazła się pod nogami Miłosza Mleczki.

22

Wznowienie od bramki przyznane Miłoszowi Mleczce. Nie udało się zakończyć skutecznym uderzeniem ataku Cheikhou Diengowi.

19

Tym razem Znicz Pruszków od rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Wrzutka została unieszkodliwiona, a poprawka Krystiana Pomorskiego również nie dotarła do centralnie ustawionych Macieja Firleja oraz Jakuba Wójcickiego.

17

Wyraźna przewaga Zagłębia II Lubin pod względem posiadania piłki. Ostatnie rozegranie Miedziowych zakończyło się dopiero w pobliżu bramki Miłosza Mleczki.

15

Bezbramkowy kwadrans meczu za drużynami.

14

Ruszył do pressingu Jakub Wójcicki, ale skończyło się to wszystko przyznaniem piłki po faulu gospodarzom.

12

Rafał Adamski szarżował indywidualnie na połowie grających w niebieskich strojach pruszkowian. Rajd zakończył się mocnym, jednak niecelnym uderzeniem. Bramkarzowi nie pozostało nic poza odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

5

W samo południe rozpoczęło się niedzielne granie na najniższym szczeblu centralnym. Na trybunach zdecydowanie więcej wolnych miejsc niż widzów.

1

Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Kolan, Posmyk, Sobczak, Woźniak, Kocaba, Pakulski, Terlecki, Dieng, Adamski, Kusztal.
Rezerwowi: Weirauch – Bogacz, Sochan, Oko, Kizyma, Kruszelnicki, Popielec, Masiak, Sławiński.
Trener: Jarosław Krzyżanowski

Znicz Pruszków: Mleczko – Winglarek, Wójcicki, Grudziński, Moskwik, Bogusławski, Pomorski, Barnowski, Tkaczuk, Firlej, Nagamatsu.
Rezerwowi: Misztal – Proczek, Cegiełka, Niewiadomski, Nowak, Czarnowski.
Trener: Mariusz Misiura

Sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).
Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Lubinie. Zagłębie II zmierzy się w nim ze Zniczem Pruszków. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 12.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

1:5

finał (0:2)

Gole: 90. Adamski (kar.) – 25. Wójcicki, 38. Wójcicki, 72. Firlej, 78. Firlej, 80. Moskwik

Kartki:   38. Posmyk (LB2), 52. Bogacz (LB2) – 44. Bogusławski (ZNI), 89. Mleczko (ZNI), 90+1. Czarnowski (ZNI)

Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 9:6. Spalone: 1:2. Foule: 7:12.

Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Kolan, Posmyk, Sobczak (51. Bogacz), Woźniak, Kocaba (72. Kizyma), Pakulski, Terlecki (46. Sławiński), Dieng (72. Masiak), Adamski, Kusztal (81. Popielec).

Zmiany: Weirauch – Bogacz, Sochan, Oko, Kizyma, Kruszelnicki, Popielec, Masiak, Sławiński.

Znicz Pruszków: Mleczko – Winglarek, Wójcicki (76. Nowak), Grudziński (86. Czarnowski), Moskwik (81. Proczek), Bogusławski (81. Cegiełka), Pomorski, Barnowski, Tkaczuk, Firlej (86. Niewiadomski), Nagamatsu.

Zmiany: Misztal – Proczek, Cegiełka, Niewiadomski, Nowak, Czarnowski.

Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin)