Betclic 2. Liga

Znicz Pruszków – Kotwica Kołobrzeg

3:1

finał (1:0)

25.02.2023, 13:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 20 • 20. kolejka • Sebastian

STS: 3.4 3.25 2.1

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:48)
Posiadanie piłki: 39% : 61%.
Strzały na bramkę: 4:3.
Strzały niecelne: 6:5.
Rzuty rożne: 3:6.
Spalone: 1:5.
Faule: 17:11.
Na razie sprowadzenie bardzo doświadczonych ligowców nie pomogło Kotwicy Kołobrzeg. Beniaminek przegrał 1:3 ze Zniczem Pruszków i pokazał na boisku niewiele ciekawego.

90+3

90+3

Szymon Jannasz napomniany żółtą kartką za przewinienie w doliczonym czasie.

90+1

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
z boiska schodzi Tkaczuk, na boisku pojawia się Cegiełka.

90+1

z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Jannasz.

90

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

87

Akcja Tomasza Kaczmarka na lewej stronie boiska i wywalczył on korner dla zespołu z Pomorza Zachodniego. Łukasz Sierpina posłał dośrodkowanie spod chorągiewki prosto w rękawice Miłosza Mleczki.

85

Nieudane uderzenie coraz mocniej zniechęconych zawodników z Kołobrzegu.

83

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
z boiska schodzi Skrzyniak, na boisku pojawia się Bojas.

82

Podanie w pole karne przyjezdnych od Shumy Nagamatsu do Macieja Firleja. Blisko napastnika Znicza Pruszków był do końca Robert Obst i po jego interwencji piłka wyszła na korner.

80

Coraz trudniej uwierzyć w uratowanie wyniku przez Kotwicę Kołobrzeg. Na dodatek gospodarze bronią się rozsądnie i nie pozwalają na częste zagrażanie bramce Miłosza Mleczki.

78

z boiska schodzi Nojszewski, na boisku pojawia się Kort.

77

z boiska schodzi Wójcicki, na boisku pojawia się Nagamatsu.

76

Coraz to kolejne dośrodkowania Łukasza Sierpiny nie sprawiają już wielkiego problemu zawodnikom z Pruszkowa.

75

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

72

Podanie Pawła Łysiaka do Łukasza Sierpiny, a dośrodkowanie tego drugiego zostało powstrzymane przez przytomnego na przedpolu Miłosza Mleczkę.

70

Kotwica razi nieskutecznością pod bramką przeciwnika. Najpierw blokowane przez poprzeczkę piękne uderzenie Tomasza Kaczmarka, a po chwili próba Adriana Skrzyniaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego okazała się niedokładna.

66

z boiska schodzi Bielka, na boisku pojawia się Łysiak.

66

z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Kaczmarek.

65

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki MACIEJ FIRLEJ.

Piłkarze Znicza są już trudni do powstrzymania i korzystają bezlitośnie z przestrzeni na połowie Kotwicy Kołobrzeg. Najskuteczniejszy drugoligowiec Maciej Firlej ułożył sobie piłkę na stopie przed polem karnym i pokonał dokładnym uderzeniem w okienko źle ustawionego Miłosza Garstkiewicza. Stadiony świata!

64

z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Proczek.

64

Nieudana akcja Michała Cywińskiego z Adamem Frączczakiem. Futbolówka uciekła napastnikowi Kotwicy Kołobrzeg wyraźnie poza bramkę strzeżoną przez Miłosza Mleczkę.

63

Kotwica Kołobrzeg ponownie straciła animusz i Znicz Pruszków ponownie zaczął kontrolować wydarzenia na własnej połowie boiska.

60

Minęła godzina spotkania i bliżej zdobycia kompletu punktów są ponownie podopieczni Mariusza Misiury.

56

Strzelcem bramki JAKUB WÓJCICKI.

Znicz musiał zareagować i zrobił to. W 56. minucie piłka trafiła do Jakuba Wójcickiego, z którym nie poradzili sobie dwaj zawodnicy Kotwicy. Katastrofalne w skutkach zderzenie z udziałem Damiana Kostkowskiego, a doświadczony zawodnik oddał dwa uderzenia. Drugie okazało się wystarczające do pokonania Miłosza Garstkiewicza i zdobycia prowadzenia 2:1.

54

Szalone natarcie Kotwicy Kołobrzeg, a następne niecelne uderzenie oddał Adam Frączczak. Gospodarze w szoku w minutach bezpośrednio po powrocie z szatni na boisko.

52

Niewiele po golu Cywińskiego była szansa na wbicie piłki do siatki pruszkowian po raz drugi.

50

Gol dla Kotwicy!
Strzelcem bramki MICHAŁ CYWIŃSKI.

Po przerwie Kotwica zdołała doprowadzić do remisu 1:1. W 50. minucie piłka trafiła przed pole karne Znicza do Michała Cywińskiego, a ten wypracował sobie miejsce do oddania strzału, ułożył piłkę na lewej stopie i znalazł dalszy narożnik w bramce Miłosza Mleczki.

50

Gospodarze zorganizowali się do kontrataku i interweniował ostatni defensor kołobrzeżan.

48

Pierwsza i to ogromna szansa na gola po przerwie przed Damianem Kostkowskim. Jego uderzenie po dograniu z rzutu wolnego okazało się jednak katastrofalne, co uratowało Znicza Pruszków przed utratą prowadzenia!

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu po przerwie.
Tym samym Kotwica zeszła na przerwę do szatni bardzo niezadowolona. Nie potrafiła ona odpowiedzieć na wcześnie straconego gola. Znicz Pruszków jest na prowadzeniu 1:0 dzięki strzałowi Dmytra Juchymowicza.

45+2

45

Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

44

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez pruszkowian. Nie trafił Maciej Firlej w bramkę kołobrzeżan.

41

Dmytro Juchymowicz napomniany żółtą kartką za przepychanki z Łukaszem Kosakiewiczem.

41

Łukasz Kosakiewicz napomniany żółtą kartką za przepychanki z Dmytrem Juchymowiczem.

41

W 41. minucie zagotowało się w polu karnym Znicza po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny. Piłka spadła na głowie Łukasza Kosakiewicza, a ten główkował celnie w bramkę gospodarzy. Na wysokości zadania stanął Miłosz Mleczko i nie pozwolił Kotwicy Kołobrzeg na odrobienie strat w pierwszej połowie.

40

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia rywalizacji w pierwszej połowie spotkania.

36

Pierwsza tak skomplikowana interwencja Miłosza Mleczki, który poradził sobie z zatrzymaniem piłki, która na zakończenie indywidualnego rajdu została skierowana dośrodkowaniem w pobliże bramki Znicza Pruszków.

34

W ostatnim momencie interweniował defensor Znicza Pruszków i nie pozwolił na oddanie uderzenia Adrianowi Bielce po dośrodkowaniu Łukasza Kosakiewicza.

32

Nie potrzebuje dużo miejsca na oddanie strzału Maciej Firlej. Jego uderzenie zostało poskromione przez skoncentrowanego Miłosza Garstkiewicza w bramce kołobrzeżan.

30

Dwa kwadranse meczu za drużynami.

28

Podanie Adama Frączczaka do Łukasza Kosakiewicza, a uderzenie tego drugiego okazało się niecelne i nie stanowiło niebezpieczeństwa dla Miłosza Mleczki.

27

Niebezpieczni są gospodarze po stałych fragmentach gry. Piłka zmierzała za kołnierz Miłosza Garstkiewicza po rzucie wolnym, ale została powstrzymana przez bramkarza zespołu z Pomorza.

24

Łukasz Kosakiewicz nie miał dużych szans na wykorzystanie dośrodkowania z lewej flanki Łukasza Sierpiny.

22

Interweniował Damian Kostkowski. Niewiele wcześniej sprytne rozegranie kołobrzeżan, ale przerwane z powodu spalonego Adriana Bielki przez sędziego asystenta.

20

Nieporozumienie w ataku Znicza Pruszków między rozgrywającymi piłkę Maciejem Firlejem oraz Pawłem Moskwikiem.

18

Przewinienie na próbującym zastawić dostęp do piłki Adamie Frączczaku. Po wznowieniu od rzutu wolnego nieudana szarża indywidualna Łukasza Sierpiny.

16

Blokowane uderzenie Łukasza Kosakiewicza i Kotwica Kołobrzeg miała jeszcze możliwość doprowadzenia do remisu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

15

Ponownie korner dla pruszkowian i także z drugiej strony centrował Jurij Tkaczuk. Odchodząca piłka co prawda została wykorzystana do oddania uderzenia, ale zostało ono poskromione przez Kotwicę Kołobrzeg.

13

Kolejna niebezpieczna akcja Kotwicy Kołobrzeg i zapachniało drugim golem gospodarzy. Podanie do Jakuba Wójcickiego, którego uderzenie przeleciało nieznacznie obok bramki Miłosza Garstkiewicza.

10

Kotwica Kołobrzeg w ataku pozycyjnym i musi podkręcać jego tempo. Na razie multum niedokładności w poczynaniach przyjezdnych.

8

Podanie do Adama Frączczaka, któremu nie udało się obrócić z piłką w kierunku bramki i sprawdzić uderzeniem Miłosza Mleczki.

5

Mocny gong dla kołobrzeżan na początku rundy wiosennej i od razu muszą gonić wynik na boisku, którego jakość po zimie pozostawia sporo do życzenia.

3

Strzelcem bramki DMYTRO JUCHYMOWICZ.

Kotwica zaliczyła mocny falstart, ponieważ już w 3. minucie straciła gola w Pruszkowie. Znicz miał rzut wolny na wysokości pola karnego, a precyzyjne dośrodkowanie Jurija Tkaczuka zostało wykorzystane przez ustawionego na drugim słupku Dmytra Juchymowicza. Nic nie poradził Miłosz Garstkiewicz w bramce lidera.

1

Piłkarze wychodzą z szatni na boisko.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu II ligi w Pruszkowie. Znicz zmierzy się w nim z Kotwicą Kołobrzeg. Pierwszy gwizdek sędziego Damiana Gawęckiego w sobotę o godzinie 13.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

3:1

finał (1:0)

Gole: 3. Juchymowicz, 56. Wójcicki, 65. Firlej – 50. Cywiński

Kartki:   41. Juchymowicz (ZNI), 90+3. Jannasz (ZNI) – 41. Kosakiewicz (KTW)

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 1:5. Foule: 17:11.

Znicz Pruszków: Mleczko – Bogusławski, Juchymowicz, Grudziński, Barnowski, Nowak (64. Proczek), Pomorski, Wójcicki (77. Nagamatsu), Moskwik, Firlej (90. Jannasz), Tkaczuk (90. Cegiełka).

Zmiany: Misztal – Brejnak, Wingralek, Proczek, Cegiełka, Flisiuk, Matwiejczuk, Jannasz, Nagamatsu.

Trener: Mariusz Misiura

Kotwica Kołobrzeg: Garstkiewicz – Obst, Kostkowski, Skrzyniak (83. Bojas), Kosakiewicz, Cywiński (66. Kaczmarek), Soljić, Nojszewski (78. Kort), Sierpina, Frączczak, Bielka (66. Łysiak).

Zmiany: Neugebauer – Łysiak, Szarpak, Goncerz, Kort, Kozajda, Rakowski, Bojas, Kaczmarek.

Trener: Marcin Płuska

Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)