20.02.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 20 • 20. kolejka • Sebastian

STS: 2.1 3.4 3.6

58

Gol dla Resovii!
Strzelcem bramki RAFAŁ MIKULEC.

Drużyna z Podkrarpacia strzeliła gola na 1:1 w 58. minucie. Rafał Mikulec wbiegł w dobrym momencie w pole karne Sandecji i strzałem głową zakończył dośrodkowanie. Gospodarze muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu!

40

Gol dla Sandecji!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JAKUB WRÓBEL.

Sandecja była groźniejsza i w 40. minucie wyszła na prowadzenie. Jakub Wróbel był skutecznym egzekutorem rzutu karnego, który został przyznany gospodarzom za przewinienie Aleksandra Komora. Długa wideo weryfikacja nie uratowała Resovii, ponieważ sędzia Radosław Trochimiuk podtrzymał decyzję z boiska.

1:1

finał (1:0)

Gole: 40. Wróbel (kar.) – 58. Mikulec

Kartki:   44. Kasprzak (SAN), 62. Potoma (SAN), 81. Słaby (SAN) – 16. Wasiluk (RES), 18. Mróz (RES), 39. Komor (RES), 76. Pindroch (RES), 88. Mikulec (RES), 89. Grabowski (RES), 90+5. Hoogenhout (RES)   74. Komor (RES)

Spudłowany karny!: 75. Walski (SAN), nietrafiony

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 2:2. Foule: 12:14.

Sandecja Nowy Sącz: Putnocky – Słaby, Boczek, Piter-Bucko, Iskra, Maissa Fall, Potoma (70. Walski), Kasprzak (90. Kirss), Kostal (63. Pawłowski), Chmiel (90. Palacz), Wróbel.

Zmiany: Nomm – Nekić, Kirss, Mas, Toporkiewicz, Walski, Nawotka, Pawłowski, Palacz.

Trener: Stanislav Varga

Resovia: Pindroch – Seweryn, Komor, Hoogenhout, Mikulec, Lehaire, Wasiluk, Mróz (77. Bondarenko), Kałahur, Sylvestr (69. Górski), Eizenchart (84. Antonik).

Zmiany: Grabowski – Bondarenko, Garcia, Górski, Bąk, Adamski, Niski, Vieira, Antonik.

Trener: Mirosław Hajdo

Sędziowie: Radosław Trochimiuk (Ciechanów)