finał (5:0)

29.01.2023, 18:00 • Arena Gliwice

STS: 1.05 12.0 13.26

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:33:26)
Rezultat 9:1 nie pozostawia złudzeń pokonanym zawodnikom. Piast Gliwice rządził we własnej hali i sprawił przeciwnikom futsalowe lanie.

40

39

Gol dla Piasta!
Strzelcem bramki DMYTRO SOROKIN.

38

Była przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

37

Goście przenieśli piłkę na prawą stronę boiska. Budowanie przez nich groźnych ataków jest problematyczne. Odpowiednio zmobilizowani oraz skoncentrowani na swoich pozycjach obronnych są rywale.

36

Trzy przewinienia na koncie Piasta Gliwice i dwa faule po stronie warszawskiego zespołu.

35

Pozostało pięć minut do zakończenia spotkania i nic złego nie powinno wydarzyć się gospodarzom.

34

Strzelcem bramki BRUNO.

34

Strzelcem bramki BRENO ROSA.

33

Marek Bugański napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

32

Akcja zakończona celnym uderzeniem, a po nim interwencja skoncentrowanego bramkarza.

31

Gospodarze wymienili żwawo podania w centrum boiska, ale nie przedostali się przez obrońców przeciwnika. Niebawem popełnili stratę na połowie przeciwnika.

30

Paweł Tarnowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29

Piast Gliwice ponownie w posiadaniu futbolówki po krótkiej rozmowie z trenerem Orlando Duarte.

28

Przerwa na żądanie trenera Orlando Duarte.

27

Gol dla Legii!
Strzelcem bramki MICHAŁ KNAJDROWSKI.

26

Jeszcze jedna akcja podsumowana strzałem przez przeważającą drużynę. Bramkarz osaczonego zespołu ma duże pretensje do swoich kompanów z bloku defensywnego, którzy zostawiają za dużo miejsca swoim przeciwnikom.

25

Pięć minut rywalizacji po przerwie za drużynami i niezmiennie konkretniejsza w ofensywie jest drużyna z Gliwic.

9:1

finał (5:0)

Gole: 3. Śmiałkowski, 9. Mrowiec, 10. Śmiałkowski, 12. Lazzaretti, 12. Śmiałkowski, 21. Lazzaretti, 34. Rosa, 34. Bruno, 39. Sorokin – 27. Knajdrowski

Kartki:   15. Rosa (PIA), 33. Bugański (PIA) – 30. Tarnowski (LEG)

Piast Gliwice: Cypun (Widuch, Janiszewski) – Bruno, Bugański, Lebed, Pegacha – Sorokin, Mrowiec, Śmiałkowski, Rosa, Lazzaretti, Cadini.

Trener: Orlando Duarte

Legia Warszawa: Warszawski (Casillas) – Pinto, Marcinkowski, Grzyb, Knajdrowski – Maia Monteiro, Andre Luiz, Tarnowski, Jarosz, Davidson.

Trener: Adam Świątkowski

Sędziowie: Jaruchiewicz, Mital – Koloczek, Kuropatwa