7:1

finał (3:0)

25.01.2023, 19:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lubawa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (02:53:35)
Bezkompromisowe zwycięstwo Constractu Lubawa, który od początku meczu prezentował się lepiej od przeciwnika. Gospodarze potwierdzili wyższość wynikiem 7:1.

37

Mateusz Madziąg kolejnym zawodnikiem na liście strzelców, a publiczność oklaskuje coraz bardziej okazałe prowadzenie Constractu Lubawa.

36

Skuteczna interwencja jednego z torunian w pobliżu linii bramkowej.

35

Pozostało pięć minut do zakończenia spotkania.

34

Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

33

Kolejna fala ataków podopiecznych Dawida Grubalskiego.

32

Constract Lubawa stara się grać na utrzymanie piłki i w ten sposób odbierać gościom jakikolwiek entuzjazm do grania.

31

Od rzutu rożnego gospodarze. Przed wykonaniem stałego fragmentu gry porozumiewawcze gesty. Kopnięcie nieprzyjemne, ale poradziła sobie defensywa przeciwnika i nie dopuściła do oddania strzału do siatki.

30

Druga połowa meczu na półmetku.

29

FC Reiter Toruń ma coraz mniej czasu na zdobycie przynajmniej gola honorowego.

28

Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

27

Pięć goli przewagi zapewnia ogromny komfort zawodnikom z Lubawy.

26

Strzelcem bramki PAWEŁ KANIEWSKI.

25

Samobójcze trafienie zalicza REMIGIUSZ SPYCHALSKI.

24

Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

23

Niezmiennie torunianie są pod presją ataków swojego przeciwnika.

22

Pora na emocje związane z wydarzeniami w drugiej połowie spotkania. Do przerwy zdecydowanie skuteczniejsi byli gospodarze meczu.

21

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu po przerwie.
Constract Lubawa wypracował sobie w pierwszej połowie zdecydowaną przewagę 3:0. Po przerwie gospodarze będą mieć duży kapitał do pilnowania, a FC Reiter Toruń stanie przed trudnym zadaniem.

20

19

Pora na ostatnie ataki w pierwszej połowie meczu.

18

Już trzy gole zaliczki po skutecznym ataku zakończonym uderzeniem Kacpra Sendlewskiego. Coraz trudniej będzie podnieść się bezradnym gościom.

17

16

Jakub Raszkowski jest na razie zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania.

15

Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

14

FC Reiter Toruń próbuje odpowiadać swoimi atakami, jednak z trudem przychodzi gościom zagrażanie bramce faworyta.

13

Trzynasta minuta nie okazała się pechowa dla żadnego z zespołów.

12

Szczególnie groźny dla podopiecznych Łukasza Żebrowskiego jest Jakub Raszkowski, który ma już na koncie jedno trafienie do bramki.

11

Gospodarze nie zadowalają się jednym uderzeniem do bramki przeciwnika i szukają sposobu na podwyższenie prowadzenia.

10

Pierwsza połowa meczu na półmetku.

9

8

Torunianie w coraz większych opałach i trudno się spodziewać utrzymania bezbramkowego remisu przy tak rozpaczliwych zachowaniach w defensywie.

7

Z coraz większym zdecydowaniem gospodarze nacierają na bramkę zespołu z Torunia.

6

Otworzyła się szansa na zagrożenie przeciwnikom szybkim atakiem, jednak gospodarze organizowali się do ataku zbyt topornie i pozwolili na powrót zawodnikom.

5

Bezbramkowe pięć minut konfrontacji w Lubawie.

4

Piłka rzucona za linię obrońców, ale połapali się w tym na czas i została ona wyekspediowana poza boisko. Tylko wznowienie od autu.

3

Gospodarze na połowie przeciwnika i szukają sposobu na otwarcie rezultatu.

2

Rozpoczęła się pierwsza połowa, pora na emocje związane z meczem Constractu Lubawa z FC Reiter Toruń.

1

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu w Lubawie. Trwa rozgrzewka w hali.

Constract Lubawa: Zadroga, Okuniewski, Lopez – Madziąg, Sendlewski, Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Feliz, Oliveira, Kriezel, Lopes, Dmochewicz, Raszkowski.
Trener: Dawid Grubalski

FC Reiter Toruń: Naparło, Iwański, Przypis – Wojciechowski, Kaczmarek, Garcia, Roll, Elsner, Szczepaniak, Machałowski, Spychalski, Mrówczyński.
Trener: Łukasz Żebrowski

Sędziowie: Żurawski, Adamonis – Marcinkowski, Walkowski.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu Constractu Lubawa z FC Reiter Toruń. Stawką rywalizacji będą punkty do tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

7:1

finał (3:0)

Gole: 9. Raszkowski, 15. Raszkowski, 17. Sendlewski, 25. Spychalski (sam.), 26. Kaniewski, 34. Madziąg, 39. Sendlewski – 38. Elsner

Sędziowie: Żurawski, Adamonis – Marcinkowski, Walkowski