25:39
finał (12:21)
27.09.2022, 18:45 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy KCSiR, Kwidzyn • 2 runda kwalifikacyjna • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)
MMTS Kwidzyn – SG Flensburg-Handewitt
25:39
finał (12:21)
MMTS Kwidzyn:
Dudek, Zakreta – Kornecki, Grzenkowicz, Orzechowski, Peret (C), Kamyszek, Kutyła, Majewski, Guziewicz, Wawrzyniak, Potoczny, Nastaj, Szyszko, Landzwojczak, Jankowski.
Zmiany:
Trener: Bartłomiej Jaszka
SG Flensburg-Handewitt:
Burić, K. Moller – Golla (C), Einarsson, Mensah Larsen, Johannessen, Gottfridsson, Hansen, Pedersen, Jakobsen, Semper, L. Moller, Lindskog, Abelvik Rod.
Zmiany:
Trener: Maik Machulla
Sędziowie:
Główni: Erdoan & Arsim Vitaku (KOS)
Delegaci: Valdas Gecevicius (LIT)
Widownia:
MMTS Kwidzyn | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
Łącznie | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
SG Flensburg-Handewitt | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | B. Burić | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | K. Moller | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | PR | M. Abelvik Rod | 2/0 | 0 | 1 | ||
14 | PR | T. Einarsson | 6/0 | 0 | 2 | ||
4 | K | J. Golla | 4/0 | 0 | 0 | ||
24 | ŚR | J. Gottfridsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | J. Hansen | 5/0 | 1 | 0 | ||
31 | LS | E. Jakobsen | 6/1 | 0 | 0 | ||
23 | LR | G. Johannessen | 3/0 | 0 | 0 | ||
66 | K | A. Lindskog | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | M. Mensah Larsen | 1/0 | 0 | 0 | ||
64 | LR | L. Moller | 2/0 | 0 | 0 | ||
29 | LS | A. Pedersen | 5/1 | 0 | 0 | ||
32 | PR | F. Semper | 3/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 39/2 | 1 | 1 | 3 | 0 |
60
60
59
59
58
58
57
56
56
55
55
54
53
53
52
52
52
51
51
51
51
50
49
49
49
48
48
47
46
45
44
43
42
42
41
41
41
40
40
39
39
38
38
37
37
36
36
35
34
34
33
33
32
32
31
31
30
30
30
30
30
29
29
28
28
28
27
26
26
25
25
24
24
23
22
22
22
21
21
21
20
19
19
19
18
17
16
16
16
15
15
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
6
6
5
4
4
3
2
1
1
1
MMTS Kwidzyn: Dudek, Zakreta – Kornecki, Grzenkowicz, Orzechowski, Peret, Kamyszek, Kutyła, Majewski, Guziewicz, Wawrzyniak, Potoczny, Nastaj, Szyszko, Landzwojczak, Jankowski.
Trener: Bartłomiej Jaszka
SG Flensburg-Handewitt: Burić, K. Moller – Golla, Einarsson, Mensah Larsen, Johannessen, Gottfridsson, Hansen, Pedersen, Jakobsen, Semper, L. Moller, Lindskog, Abelvik Rod.
Trener: Maik Machulla
Sędziowie:
Główni: Erdoan & Arsim Vitaku (KOS)
Delegaci: Valdas Gecevicius (LIT).