9:0

finał (4:0)

25.09.2022, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lubawa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:34:18)
Wynik 9:0 nie pozostawia jakichkolwiek wątpliwości, która drużyna zapracowała na zdobycie kompletu punktów. Gospodarze udzielili lekcji futsalu beniaminkowi.

40

40

Hubert Zadroga interweniował w ostatniej minucie nogami po uderzeniu Daniela Krawczyka z przedłużonego rzutu karnego!

40

Szóste przewinienie i przedłużony rzut karny dla Widzewa Łódź!

40

Wesoło w końcówce spotkania, piłka przedostaje się spod jednego z przeciwne pole karne.

39

Gol dla Constractu Lubawa!
Strzelcem bramki SEBASTIAN VARGAS.

Jest dziewiąte trafienie do bramki. Piłka pod stopami Sebastiana Vargasa, a ten strzelił przez prawie całe boisko na 9:0.

38

Tak samo jak w pierwszej połowie Constract Lubawa dobił do granicy pięciu przewinień. Tym razem będzie bronić się przez nieco ponad dwie minuty przed przedłużonym rzutem karnym. Publiczność przyjęła gwizdek sędziego z dużą dezaprobatą.

37

W rozsypce jest obrona beniaminka, a Constract Lubawa, tradycyjnie w takich okolicznościach, ma ochotę na zdobycie dwucyfrowej liczby goli.

36

Hubert Zadroga pojawił się w końcówce spotkania w bramce zespołu z Lubawy.

35

Na pięć minut przed zakończeniem rywalizacji było kompletnie nieudane rozegranie łodzian.

34

Michał Marciniak kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem za przewinienie.

33

Łodzianie ponownie testują rozwiązanie z wycofanym bramkarzem.

32

Strzelcem bramki ADRIANO.

Nie do zatrzymania są gospodarze. Ponownie przedostali się ze swoim atakiem do bramki przeciwnika. Adriano następnym zawodnikiem Constractu Lubawa ze skompletowanym dubletem.

31

Maksym Panasenko napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

31

Ładne rozegranie rzutu rożnego przez Widzewiaków, ale rewelacyjnie między słupkami Constractu Lubawa zachował się Grzegorz Okuniewski.

31

Szukali piłkarze sposobu na zagrożenie bramce przeciwnika. Agresywnym pressingiem w centralnej części boiska zostali zaatakowani, a to zasadniczo skomplikowało rozegranie akcji.

30

Druga połowa spotkania na półmetku.

30

Strzelcem bramki PEDRINHO.

Pierwsze uderzenie zostało co prawda obronione przez zapracowanego Macieja Schmidta, ale następnie Pedrinho wykonał dobitkę prosto do siatki. To już 7:0!

9:0

finał (4:0)

Gole: 9. Sendlewski, 15. Vargas, 17. Adriano, 20. Kaniewski, 26. Pedrinho, 27. Sendlewski, 30. Pedrinho, 32. Adriano, 39. Vargas

Kartki:   20. Kaniewski (CON) – 31. Panasenko (WIŁ), 34. Marciniak (WIŁ)

Constract Lubawa: Okuniewski (Zadroga) – Sendlewski, Kaniewski, Adriano, Vargas, Pedrinho, Kriezel, Tubau, Dmochewicz, Mesa, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

Widzew Łódź: Schmidt (Słowiński) – Dudek, Panasenko, Stanisławski, Góralczyk, Gąsior, Krawczyk, Marciniak, Kożemiaka, Bernardes, Pautiak.

Trener: Marcin Stanisławski

Sędziowie: Tokarewicz, Czudzinowicz – Chrzanowski, Grubecki.