20.08.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 7. kolejka • Sebastian

Oskar Pogorzelec napomniany żółtą kartką za przedłużanie meczu.

Jakub Szarpak napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

85

Gol dla Kotwicy!
Strzelcem bramki KAMIL KORT.

Kotwica Kołobrzeg już na prowadzeniu! Gospodarze dokonali małego piłkarskiego cudu. Kompletnie rozregulowana defensywa Siarki Tarnobrzeg pozwoliła Kamilowi Kortowi wybiec sam na sam z Jakubem Szymańskim i strzelić na 3:2!

83

Strzelcem bramki MICHAŁ KOZAJDA.

Kapitalny pościg Kotwicy Kołobrzeg! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze doprowadzili do remisu. Szalona druga połowa spotkania. W niej podopieczni Marcina Płuski odrobili dwubramkową stratę do przeciwnika.

82

Paweł Rogala napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

81

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
z boiska schodzi Bałdyga, na boisku pojawia się Krempa.

74

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Bojas.

74

z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Cywiński.

70

z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Rogala.

70

Strzelcem bramki PAWEŁ ŁYSIAK.

Kotwica Kołobrzeg jeszcze nie wywiesiła białej flagi. Elegancko rozegrana akcja przez osłabioną drużynę, a uderzenie Pawła Łysiaka przywróciło gospodarzom nadzieję na zapunktowanie!

66

Lukas Hrnciar napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko narożnika własnego pola karnego.

64

z boiska schodzi Bartoś, na boisku pojawia się Kort.

64

z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Łysiak.

64

z boiska schodzi Tuleja, na boisku pojawia się Szarpak.

63

Gol dla Siarki!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCIN STEFANIK.

Pewne uderzenie z rzutu karnego prawie w okienko bramki Oskara Pogorzelca. Bramkarzowi Kotwicy Kołobrzeg nie udało się przeczytać intencji strzelca. 2:0 dla zespołu z Podkarpacia!

61

Faul Radosława Tuleji na Krzysztofie Zawiślaku i będzie szansa na podwojenie prowadzenia z rzutu karnego!

58

Czerwona kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Damian Kostkowski). Obrońca wyrzucony z boiska za niewybredne protestowanie po kolejnej decyzji sędziego.

58

Grzegorz Goncerz napomniany żółtą kartką za protestowanie.

51

Strzelcem bramki KRZYSZTOF ZAWIŚLAK.

Siarka Tarnobrzeg na prowadzeniu w Kołobrzegu! Krzysztof Zawiślak zaprezentował się znakomicie od razu po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Sędzia nie gwizdnął faulu na Oskarze Pogorzelcu, a po lądowaniu piłki w bramce wskazał na środek boiska.

49

Marcin Stefanik wbiegł w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu wolnego i dopadł do piłki po dobrej wrzutce. Nieznaczne pudło doświadczonego zawodnika było ratunkiem dla Kotwicy Kołobrzeg!

48

Josip Soljić napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii bocznej boiska.

46

z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Zawiślak.

43

Kacper Józefiak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

39

Szymon Lewicki napomniany żółtą kartką za agresywne zachowanie na połowie przeciwnika.

34

z boiska schodzi Kaliniec, na boisku pojawia się Jacenko.

31

W ostatnich minutach zrobiło się interesująco na kołobrzeskim stadionie! Uderzenie Tomasza Kaczmarka zostało obronione przez Jakuba Szymańskiego, a Siarka Tarnobrzeg odpowiedziała niedokładnym strzałem z dystansu.

27

Dwie akcje z udziałem Grzegorza Goncerza. W pierwszej z nich piłka uciekła doświadczonemu napastnikowi, natomiast drugą zakończył uderzeniem prosto w Jakuba Szymańskiego.

3:2

finał (0:0)

Gole: 70. Łysiak, 83. Kozajda, 85. Kort – 51. Zawiślak, 63. Stefanik (kar.)

Kartki:   48. Soljić (KTW), 58. Goncerz (KTW), 86. Szarpak (KTW), 90+6. Pogorzelec (KTW) – 39. Lewicki (SRK), 43. Józefiak (SRK), 66. Hrnciar (SRK), 82. Rogala (SRK)   58. Kostkowski (KTW)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:17.

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda, Chromiński (74. Cywiński), Soljić, Tuleja (64. Szarpak), Bartoś (64. Kort), Kaczmarek (64. Łysiak), Goncerz (74. Bojas).

Zmiany: Garstkiewicz – Cabrera, Cywiński, Łysiak, Kort, Szarpak, Bojas, Szczytniewski, Kulejewski.

Trener: Marcin Płuska

Siarka Tarnobrzeg: Szymański – Kwaśniewski, Bieniarz, Stefanik, Józefiak, Cichocki, Kaliniec (34. Jacenko), Tyl, Hrnciar (70. Rogala), Bałdyga (81. Krempa), Lewicki (46. Zawiślak).

Zmiany: Pietryga – Jacenko, Zawiślak, Krempa, Bierzało, Rogala, Sumara.

Trener: Sławomir Majak

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)