20.08.2022, 20:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • 7. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 6:3.
Rzuty rożne: 4:6.
Spalone: 5:1.
Faule: 17:15.
W ostatnim sobotnim meczu w Fortuna I lidze Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał 2:1 ze Stalą Rzeszów. Na pierwszego gola Wiktora Biedrzyckiego beniaminek odpowiedział po zaledwie dwóch minutach. Starcie rozstrzygnął po przerwie Muris Mesanović. Piłka znalazła się raz jeszcze w bramce Pomarańczowych, ale trafienie Ramila Mustafajewa zostało anulowane przez sędziów.

90+7

90+3

Tomas Poznar kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

90+2

Nemanja Tekijaski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90

Doliczony czas.

90

Maciej Ambrosiewicz napomniany żółtą kartką za ostre przewininie.

90

Piotr Głowacki napomniany żółtą kartką.

88

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
z boiska schodzi Zawijskyj, na boisku pojawia się Pietraszkiewicz.

86

Rywalizacja o każdy centymetr w centrum boiska. Zawodnicy nie zamierzają odpuścić sobie. Walka rozgorzała na dobre i tego oczekują kibice do końca widowiska.

86

Akcja zmienników Stali Rzeszów. Cieszył się Daniel Myśliwiec, ponieważ wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Ramil Mustafajew strzelił do bramki po dograniu innego dublera Wiktora Kłosa! To trafienie zostało jednak anulowane!

84

Piłka na obrzeżach pola karnego Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

82

Muszą zaryzykować przyjezdni, ponieważ zostało im mało czasu na zapunktowanie na stadionie spadkowicza z PKO Ekstraklasy.

80

Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
z boiska schodzi Olejarka, na boisku pojawia się Sadłocha.

80

z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Mustafajew.

78

z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Kadlec.

78

z boiska schodzi Mesanović, na boisku pojawia się Hubinek.

76

z boiska schodzi Małecki, na boisku pojawia się Piątek.

75

Pozostał zaledwie kwadrans do zakończenia podstawowego czasu.

72

Bramkarz gospodarzy głośno dyryguje swoimi obrońcami i stara się ich zmobilizować do odparcia ataku rozgrywanego przez przeciwnika na obrzeżach pola karnego.

70

Stal Rzeszów ma coraz mniej czasu na poprawienie wyniku. Tym razem beniaminek nie odpowiedział na gola Murisa Mesanovicia równie żwawo jak na pierwsze trafienie Wiktora Biedrzyckiego.

68

Podanie prostopadłe zostało powstrzymane przez ustawionych w odpowiednich miejscach środkowych obrońców Stali Rzeszów.

65

Krótka przerwa w grze po ostrym zderzeniu. Piłkarze podnieśli się w boiska, a wcześniej odpowiedzieli negująco na pytanie sędziego, czy jest niezbędne wezwanie pomocy medycznej.

62

Niecieczanie nie pozwalają przeciwnikom na równie szybkie odpowiedzenie swoim golem i starają się pozostać na połowie Stali Rzeszów.

59

Gol dla Termaliki!
Strzelcem bramki MURIS MESANOVIĆ.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ponownie na prowadzeniu! Skuteczne przyspieszenie podopiecznych Radoslava Latala, a kiedy piłka znalazła się przy Murisie Mesanoviciu, doskonale wiedział jak umieścić ją w sieci.

56

Niebezpieczna próba zaatakowania podjęta przez rzeszowian na lewej stronie boiska.

54

Akcja niecieczan zakończona zablokowanym uderzeniem. W odpowiednich miejscach byli broniący gracze beniaminka.

52

Żwawo ruszyli środkiem pola gospodarze. Zabrakło ostatniego podania. Za długo czekał pomocnik, choć miał szansę uruchomienia lepiej ustawionych partnerów na desancie.

50

Sporo wydarzyło się w pierwszej połowie spotkania i piłkarze nie chcą zwalniać po powrocie z szatni na boisko.

46

z boiska schodzi Polarus, na boisku pojawia się Poznar.

46

z boiska schodzi Karasek, na boisku pojawia się Błachewicz.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.
Po pierwszej połowie starcia na stadionie spadkowicza z PKO Ekstraklasy jest remisowo. Stal Rzeszów niemal natychmiast odpowiedziała golem Dominika Marczuka na wcześniejsze trafienie Wiktora Biedrzyckiego z rzutu karnego.

45+7

45+5

Krzysztof Danielewicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

45+2

Jeszcze próby poprawienia wyniku w licznych minutach doliczonych w pierwszej połowie spotkania.

45

Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

44

z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Kłos.

41

Przerwa w grze spowodowana urazem w końcówce pierwszej połowy spotkania.

39

Od wrzutu z autu beniaminek z Podkarpacia, ale nie potrafił on następnie zbyt długo utrzymać się w posiadaniu piłki.

36

Wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom z Rzeszowa.

35

Ostra konfrontacja pod oczami sędziego. Ten natychmiast nabrał powietrza w płuca i gwizdnął. Obyło się bez kartki, ale następna taka konfrontacja może zakończyć się napomnieniem ostrzejszym niż słowne.

33

Kacper Karasek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

33

To już kwadrans rywalizacji poprzedzający zejście zawodników na przerwę do szatni.

32

Niecelne uderzenie Macieja Amrosiewicza i nie zmusił on do interweniowania bramkarza beniaminka.

30

Akcja podopiecznych Radoslava Latala przerwana z powodu spalonego.

27

Szansa dla Pomarańczowych na odzyskanie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26

Muris Mesanović napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

25

Piłka przeleciała wyraźnie ponad bramką po uderzeniu z dystansu. Golkiper gospodarzy nie musiał robić nic ponad odprowadzenie jej wzrokiem poza boisko. Wznowienie z pola bramkowego.

23

Po zadaniu sobie mocnych uderzeń jakby odrobina respektu w poczynaniach obu jedenastek.

21

Gol dla Stali Rzeszów!
Strzelcem bramki DOMINIK MARCZUK.

Ekspresowa odpowiedź Stali Rzeszów. Nie minęły dwie minuty spotkania i jest już wyrównanie! Kompletne rozprężenie w szeregach obronnych Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i Tomasza Loskę pokonał swoim uderzeniem Dominik Marczuk.

19

Bramkę z rzutu karnego zdobywa WIKTOR BIEDRZYCKI.

Szybkie wykonanie jedenastki i po uderzeniu Wiktora Biedrzyckiego piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza znaleźli się na prowadzeniu!

19

Będzie rzut karny!

19

Analizowana sytuacja sporna w polu karnym, sędziowie zastanawiają się nad przyznaniem jedenastki w drugim kwadransie!

14

Szukał napastnik miejsca do oddania uderzenia zza pola karnego. Ciasno ustawieni jednak broniący przeciwnicy nie pozwolili na zatrudnienie bramkarza, a co dopiero pomyśleć o jego pokonaniu.

13

W ostatnich minutach rywalizacja często była przerywana gwizdkiem sędziego z powodu przewinień.

10

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wznowił rywalizację od rzutu wolnego, ale nie przedostał się w pobliże bramki beniaminka.

9

Krystian Wrona pierwszym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.

9

Przewinienie odgwizdane w centrum boiska.

8

Coraz odważniejsi w swoich poczynaniach boiskowych są piłkarze prowadzeni przez Daniela Myśliwca.

6

Tym razem niebezpiecznie podeszli gracze beniaminka, co poskutkowało na lewej stronie boiska wywalczeniem rzutu rożnego.

5

Próba rozerwania szyków obronnych Stal Rzeszów podaniem crossowym na prawe skrzydło. Wybronili się goście, jednak nie pozostali oni na długo w posiadaniu futbolówki.

3

Szansa zespołu z Rzeszowa na zagrożenie przeciwnikom rozegraniem rzutu rożnego, ale wybronili się gospodarze.

2

Pora na pierwsze próby przedostania się z atakiem pod bramkę przeciwnika.

1

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w nim ze Stalą Rzeszów. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 20.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

2:1

finał (1:1)

Gole: 19. Biedrzycki (kar.), 59. Mesanović – 21. Marczuk

Kartki:   26. Mesanović (BRK), 33. Karasek (BRK), 90. Ambrosiewicz (BRK), 90+2. Tekijaski (BRK), 90+3. Poznar (BRK) – 9. Wrona (STL), 45+5. Danielewicz (STL), 90. Głowacki (STL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 5:1. Foule: 17:15.

Bruk-Bet Termalica: Loska – Grabowski, Tekijaski, Biedrzycki, Radwański (78. Kadlec), Polarus (46. Poznar), Zawijskyj (88. Pietraszkiewicz), Karasek (46. Błachewicz), Ambrosiewicz, Dombrowskyj, Mesanović (78. Hubinek).

Zmiany: Bartoszek – Śpiewak, Farbiszewski, Pietraszkiewicz, Błachewicz, Hubinek, Kadlec, Putiwcew, Poznar.

Trener: Radoslav Latal

Stal Rzeszów: Pęksa – Marczuk, Góra, Wrona, Głowacki, Danielewicz, Wolski, Michalik (44. Kłos), Olejarka (80. Sadłocha), Małecki (76.Piątek), Prokić (80. Mustafajew).

Zmiany: Kaczorowski – Kotwica, Kłos, Sadłocha, Piątek, Mustafajew, Polowiec, Piotrowski, Ławrynowicz.

Trener: Daniel Myśliwiec

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)