PKO Ekstraklasa

Widzew Łódź – Legia Warszawa

1:2

finał (0:2)

12.08.2022, 20:30 • Stadion Miejski Widzewa Łódź • 5. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

STS: 3.2 3.4 2.25

Całkiem dobre spotkanie! Ostatecznie Legia wygrywa, aczkolwiek w drugiej połowie to gospodarze mieli więcej z gry! Gdyby nie nieuznany gol, moglibyśmy mieć remis! (22:33:27)

90+10

90+10

90+10. Patryk LIPSKI - 1:2

90+10

Gol dla Widzewa!

Całkiem dobre dośrodkowanie w pole karne rywala, gdzie najlepiej odnajduje się PATRYK LIPSKI i pewnym strzałem zdobywa kontaktowego gola!

90+7

Nunes w pole karne rywala, ale na przedpolu pewnie interweniuje Tobiasz i łapie piłkę!

90+5

Augustyniak oddaje strzał na bramkę rywali, ale zostaje zblokowany!

90+4

Mladenović w pole karne rywala, gdzie Rosołek szuka strzału, ale został zblokowany przez rywala!

90+1

Arbiter dorzuca aż 10 minut!

89

Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Bożidar Czorbadżijski).

89

Dogranie do Wszołka, który jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale świetnie interweniuje golkiper Widzewa!

88

Zmiana w drużynie Widzew Łódź:
z boiska schodzi Dominik Kun, na boisku pojawia się Kristoffer Hansen.
z boiska schodzi Bartłomiej Pawłowski, na boisku pojawia się Serafin Szota.

88

Zmiana w drużynie Legia Warszawa:
z boiska schodzi Ihor Charatin, na boisku pojawia się Bartosz Slisz.
z boiska schodzi Makana Baku, na boisku pojawia się Róbert Pich.

87

Kolejna próba Terpiłowskiego, ale teraz celna! Jednak dobrze ustawiony Tobiasz pewnie łapie piłkę!

85

I już akcja Legii, próba dogrania w kierunku Baku ze strony Rosołka, ale to podanie okazuje się niecelne!

83

Po krótkiej przerwie wracamy do gry!

81

Na skutek zachowania kibiców Widzewa, krótka przerwa w grze. Fanatycy gospodarzy rzucają różnego typu przedmioty na bramkę Legii!