1:2
finał (0:2)
14.07.2022, 17:00 • Victoria Stadium, Gibraltar • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.3 3.2 2.9 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.3 - 3.2 - 2.9
College Europa F.C. – Víkingur Gota
1:2
finał (0:2)
Gole: 73. Sánchez (Willy) – 19. S. Vatnhamar (Johansen), 45+1. S. Vatnhamar (Johansen)
Kartki: 37. Kola (CLL), 48. Willy (CLL), 54. Sánchez (CLL), 65. Salado (CLL), 88. Curado (CLL) – 79. Mneney (VIK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 9:0. Spalone: 2:1. Foule: 12:10.
College Europa F.C.:
Banda – Olivero (C), Edet (46. Curado), Sánchez, Jolley (57. Salado) – Montoya (46. El Hmidi), Manolín, Hernandez, Kola (57. Valle) – Willy, Borge (80. Badr).
Zmiany: Lopez – Badr, Curado, El Hmidi, Jiménez, McCoy, Moreno, Ndiaye, Orihuela, Salado.
Trener: Moisés Arteaga
Víkingur Gota:
Reynatröd – Hansen (46. Ari Olsen), A. Gregersen (C), G. Vatnhamar, B. Gregersen, Svensson (83. Bardason) – S. Vatnhamar, Turi, Mneney, Johansen (74. Jonhardsson) – Justinussen (74. Andreas Olsen).
Zmiany: Arngrímsson – Bardason, Brunni, Jonhardsson, Andreas Olsen, Ari Olsen.
Trener: Jóhan Poulsen
Sędziowie: Munukka – Honkanen, Mantere (FIN)
Widownia:
1. mecz: Víkingur G. - College Europa 1:0
Liepaja – Gjilani 16:00 3:1
AP Brera Strumica – Lechia 17:00 1:2
College Europa – Víkingur G. 17:00 1:2
Ararat – Shkendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tb. • koniec po rz. karnych (6:5) 18:00 1:2
Milsami – Panevezys 18:00 2:0
Żalgiris K. – Rużomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
SJK – Flora • koniec po dogrywce 18:00 4:2
Dila – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gzira • koniec po dogrywce 19:00 0:1
B36 – Banja Luka • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 3:1
Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • koniec po rz. karnych (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija • koniec po dogrywce 19:30 1:2
Hamrun – Alaszkert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Buducnost 20:00 2:2
Sligo – Bala Town • koniec po rz. karnych (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • koniec po rz. karnych (4:5) 20:00 0:1
KR Reykjavík – Pogoń 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo M. 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laci 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajska 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
90+4
88
83
z boiska schodzi Arnbjörn Svensson, na boisku pojawia się Olaf Bardason.
80
z boiska schodzi Dylan Borge, na boisku pojawia się Mohamed Badr.
79
74
z boiska schodzi Jakup Johansen, na boisku pojawia się Ingi Jonhardsson.
z boiska schodzi Andreas Olsen, na boisku pojawia się Finnur Justinussen.
73
Strzelcem bramki SERGIO JIMÉNEZ SÁNCHEZ. Asysta Willy.
65
57
z boiska schodzi Jocelyn-Almeric Kola, na boisku pojawia się Christian Valle.
57
z boiska schodzi Ethan Jolley, na boisku pojawia się Manuel Roman Salado.
54
48
46
z boiska schodzi Bárdur Hansen, na boisku pojawia się Ari Olsen.
46
z boiska schodzi Emmanuel Edet, na boisku pojawia się Francisco Paul Curado.
46
z boiska schodzi Manuel Heredia Montoya, na boisku pojawia się Ayoub El Hmidi.
46
45+1
45+1
Strzelcem bramki S. VATNHAMAR. Asysta Jakup Johansen.
37