0:0
finał (0:0)
07.07.2022, 20:00 • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
KF Laçi – FK Iskra Danilovgrad
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 86. Malota (LAC), 88. Mazrekaj (LAC) – 18. Markovič (ISD), 30. Saletič (ISD), 87. Obradovič (ISD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 3:0. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 0:1. Foule: 1:7.
KF Laçi:
Dajsinani – Roganovič (79. Cucin), Malota, Velkoski, Ziko (79. Turkaj) – Ujka, Spahiu (76. Babatunde), Marzekaj – Zarubica (84. Prengaj), Guindo, Akinyemi
Zmiany: Biba – Babatunde, Cucin, Geci, Prengaj, Turkaj, Zulfiu
Trener:
FK Iskra Danilovgrad:
Kordič – Obradovič, Kumburovič, Mitrovič, Saletič – Boljevič, Markovič (78. Obradovič), Popovič (79. Markovič) – Kojaševič (90+1 Pupovič), Nikac, Pavlicevič (59. Muharemovič)
Zmiany: Radusinovič, Zlajič – Markovič, Muharemovič, Obradovic, Paert, Pupovič, Rajovoč, Rogosič, Vukotič
Trener:
Sędziowie: Durieux – Da Silva, Mateus Santos
Widownia:
Drugi mecz: Iskra Danilovgrad - Laci 0:1
Alaszkert – Hamrun 17:00 1:0
UE Santa Coloma – Breidablik 17:00 0:1
Panevezys – Milsami 18:00 0:0
KuPS – Dila 18:00 2:0
Banja Luka – B36 18:00 2:0
Saburtalo – Partizani 18:00 0:1
Pogoń – KR Reykjavík 18:00 4:1
Magpies – Crusaders 18:00 2:1
Flora – SJK 18:00 1:0
Rużomberok – Żalgiris K. 18:30 2:0
Dinamo Tb. – Paide 19:00 2:3
Sfîntul Gheorghe – Mura 19:00 1:2
Olimpija – Differdange 19:00 1:1
Floriana – Petrocub 19:00 0:0
Laci – Iskra Danilovgrad 20:00 0:0
Gjilani – Liepaja 20:00 1:0
Bala Town – Sligo 20:00 1:2
Fola – Tre Fiori 20:00 0:1
Dinamo M. – Dečić 20:00 1:1
Shkendija – Ararat 20:00 2:0
HB Tórshavn – Newtown 20:00 1:0
Lechia – AP Brera Strumica 20:15 4:1
Buducnost – Llapi 20:30 2:0
Dunajska – Cliftonville 20:30 2:1
Tre Penne – Tuzla City 20:45 0:2
Derry – Riga FC 20:45 0:2
90+5
90+1
z boiska schodzi Damir Kojaševič, na boisku pojawia się Andrej Pupovic.
88
87
86
84
z boiska schodzi Dejan Zarubica, na boisku pojawia się Fatmir Prengaj.
79
z boiska schodzi Luka Cucin, na boisku pojawia się Marko Roganovic.
z boiska schodzi Renato Ziko, na boisku pojawia się Rudolf Turkaj.
Zmiana w drużynie FK Iskra Danilovgrad:
z boiska schodzi Zarko Popovic, na boisku pojawia się Ivan Marković.
78
z boiska schodzi Danilo Markovič, na boisku pojawia się Bogdan Obradovič.
76
z boiska schodzi Sebastian Spahiu, na boisku pojawia się Michel Babatunde.
59
z boiska schodzi Petar Pavlicevič, na boisku pojawia się Halil Muharemovič.
46
45+2
30
18
1