1:0

finał (0:0)

07.06.2022, 17:30 • Riviera delle Palme, San Benedetto del Tronto • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:36:13)
Wygrana Polski we Włoszech. Konsekwentna gra w obronie, bardzo dobra postawa w bramce Kacpra Tobiasza, pozwoliły doprowadzić do emocjonującej końcówki. W niej decydującego gola na 1:0 strzelił Maksymilian Tkocz.

90+5

90+3

Zmiana w drużynie Włochy U-20:
z boiska schodzi Panada, na boisku pojawia się Cavuoti.

90+3

z boiska schodzi Dalle Mura, na boisku pojawia się Savona.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

90

Gol dla Polski!
Strzelcem bramki MAKSYMILIAN TKOCZ.

Ostatnia minuta podstawowego czasu i jest prowadzenie reprezentacji Polski! Wyszarpnięta rzutem na taśmę bramka mocno przybliża Biało-Czerwonych do odniesienia zwycięstwa.

87

z boiska schodzi Riccio, na boisku pojawia się Papetti.

87

z boiska schodzi Sorrentino, na boisku pojawia się Garofani.

85

Zmiana w drużynie Polska U-20:
z boiska schodzi Marczuk, na boisku pojawia się Talar.

85

Ostatnie pięć minut podstawowego czasu.

83

Kolejne uderzenie w kierunku bramki Polski, jednak zostało ono zablokowane przez odpowiednio ustawionego defensora.

82

Mógł trafić ze zmianą selekcjoner Alberto Bollini, ponieważ wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Nicholas Bonfanti oddał szalenie niebezpieczne uderzenie w słupek! Interweniował tam jeszcze po drodze Kacper Tobiasz.

78

z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Kocyła.

78

z boiska schodzi Pyrka, na boisku pojawia się Stępień.

75

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

74

z boiska schodzi Da Graca, na boisku pojawia się Bonfanti.

74

z boiska schodzi Milanese, na boisku pojawia się Florenzi.

74

z boiska schodzi Ruggier, na boisku pojawia się Cittadini.

72

Przerwa na napoje.

70

Patryk Peda kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

69

Simone Panada napomniany żółtą kartką za przewinienie na Marczuku.

67

Coraz mniej czasu pozostało zawodnikom obu reprezentacji na rozstrzygnięcie meczu w San Benedetto del Tronto.

64

z boiska schodzi Ibe-Torti, na boisku pojawia się Iskra.

64

z boiska schodzi Walicki, na boisku pojawia się Cielemęcki.

62

Filip Szymczak powrócił na boisko po odebraniu pomocy medycznej i będzie kontynuować walkę z Włochami.

60

Przerwa w grze spowodowana urazem Filipa Szymczaka.

59

Także akcja zawodników z Półwyspu Apenińskiego zakończyła się niedokładnym strzałem.

54

Zbyt wysokie uderzenie oddane po dośrodkowaniu Marczuka. Próbował zdobyć prowadzenie dla gości Mikołaj Biegański jednak zabrakło mu odrobiny dokładności.

50

Ponownie Kacper Tobiasz, który poradził sobie z uderzeniem oddanym w jego bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

48

Pierwsza akcja przeprowadzona po zmianie stron przez Italię. Było miejsce do oddania strzału pokonującego Kacpra Tobiasza, ale wybronili się przyjezdni z Polski.

46

z boiska schodzi Gerbowski, na boisku pojawia się Rakoczy.

46

z boiska schodzi Cudrig, na boisku pojawia się Tongya.

46

z boiska schodzi Sekulov, na boisku pojawia się Mercati.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu w San Benedetto del Tronto.
Pierwsza połowa meczu we Włoszech zakończyła się bezbramkowym remisem. Najważniejszym jej wydarzeniem było obronienie strzału z rzutu karnego przez Kacpra Tobiasza.

45+2

45

Doliczony czas.

43

Arkadiusz Pyrka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

40

Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania Arkadiusz Pyrka oddał uderzenie z dystansu i próba pokonania bramkarza Włochów zakończyła się niepowodzeniem.

36

Ustawiony w centrum własnej bramki Kacper Tobiasz poradził sobie z uderzeniem na zakończenie ataku Desogusa oraz Sekulova. Na razie bezbłędnie golkiper Polski.

30

Dwa kwadranse spotkania za drużynami i w ostatnich minutach na boisku nie wydarzyło się nic przełomowego.

25

Przerwa w grze była spowodowana urazem Kacpra Tobiasza. Wygląda na to, że będzie on kontynuować na razie udany występ.

22

Polska nie przebiła się swoim kontratakiem, choć przynajmniej zdołała podsumować go uderzeniem ostrzegawczym dla młodzieżowej reprezentacji Włoch.

16

Simone Panada (Włochy U-20) nie wykorzystał rzutu karnego. Skuteczna interwencja Kacpra Tobiasza uchroniła Polskę przed utratą gola.

15

Rzut karny dla reprezentacji Włoch! Faulował we własnej szesnastce Jakub Szymański – Jacopo Desogusa.

15

Tym samym za drużynami bezbramkowy kwadrans meczu.

13

Odpowiedź reprezentacji Polski, ponieważ Patryk Peda uruchomił wrzutką z głębi pola kompana z reprezentacji. Jego uderzenie zakończyło się lądowaniem piłki poza lustrem bramki Włochów.

7

Kolejna akcja zawodników z Italii została zahamowana w pobliżu narożnika pola karnego podopiecznych Miłosza Stępińskiego.

4

Szansa dla reprezentacji Włoch po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W zamieszaniu piłka nie znalazła się ostatecznie w bramce strzeżonej przez Kacpra Tobiasza.

1

Polska U-20: Tobiasz – Szymański, Peda, Tkocz, Biegański, Szymczak, Gerbowski, Marczuk, Walicki, Ibe-Torti.
Rezerwowi: Bieszczad, Ojrzyński – Stępień, Talar, Kocyła, Rakoczy, Iskra, Makuch, Cielemęcki, Bukowski, Kuźma, Kasperowicz.
Trener: Miłosz Stępiński

Włochy U-20: Sorrentino – Barbieri, Ruggeri, Riccio, Dalle Mura, Panada, Cudrig, Milanese, Da Graca, Sekulov, Desogus.
Rezerwowi: Garofani – Savona, Papetti, Cittadini, Florenzi, Di Stefano, Bonfanti, Mercati, Tongya.
Trener: Alberto Bollini

Sędzia: Matteo Marchetti (Włochy).
Zapraszamy na relację na żywo z meczu towarzyskiego reprezentacji Polski U-20. Przeciwnikiem zespołu Miłosza Stępińskiego będą Włochy. Początek rywalizacji we wtorek o godzinie 17:30.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

1:0

finał (0:0)

Gole: 90. Tkocz

Kartki:   43. Pyrka (P20), 70. Peda (P20) – 69. Panada (I20)

Spudłowany karny!: 16. Panada (I20), bramkarz Tobiasz obronił

Polska U-20: Tobiasz – Szymański, Peda, Tkocz, Biegański, Szymczak (78. Kocyła), Gerbowski (46. Rakoczy), Marczuk (85. Talar), Walicki (64. Cielemęcki), Pyrka (78. Stępień), Ibe-Torti (64. Iskra).

Zmiany: Bieszczad, Ojrzyński – Stępień, Talar, Kocyła, Rakoczy, Iskra, Makuch, Cielemęcki, Bukowski, Kuźma, Kasperowicz.

Włochy U-20: Sorrentino (87. Garofani) – Barbieri, Ruggeri (74. Cittadini), Riccio (87. Papetti), Dalle Mura (90. Savona), Panada (90. Cavuoti), Cudrig (46. Tongya), Milanese (74. Florenzi), Da Graca (74. Bonfanti), Sekulov (46. Mercati), Desogus

Zmiany: Garofani – Savona, Papetti, Cittadini, Florenzi, Di Stefano, Bonfanti, Mercati, Tongya, Cavuoti.

Sędziowie: Matteo Marchetti (Włochy)