2:3

finał (1:1)

29.04.2022, 18:00 • Grodzisk Wielkopolski • 31 • 31. kolejka • Jarek

STS: 2.95 3.2 2.5

Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim dobiegło końca! Ciekawie było zwłaszcza po zmianie stron. Ostatecznie Piast zwyciężył z Wartą 3:2. Dziękuję za uwagę! (19:56:09)

90+4

To może być ostatnia szansa dla Warty. Rzut wolny blisko pola karnego przyjezdnych.

90+2

Korner dla "Zielonych".

90+1

O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90

Zmiana w drużynie Piast Gliwice:
z boiska schodzi Damian Kądzior, na boisku pojawia się Arkadiusz Pyrka.

89

Zmiana w drużynie Warta Poznań:
z boiska schodzi Michał Kopczyński, na boisku pojawia się Michał Jakóbowski.
z boiska schodzi Konrad Matuszewski, na boisku pojawia się Daniel Szelągowski.

88

Nie poddają się jeszcze poznaniacy. Szykują atak prawym skrzydłem.

86

Rzut wolny dla Piasta na prawej stronie boiska. Szykuje się dalekie zagranie w pole karne rywali.

84

Faulował w ofensywie jeden z zawodników Warty i arbiter przerwał atak gospodarzy.

82

82. Martin KONCZKOWSKI - 2:3

82

Gol dla Piasta!
Piąta bramka w tym spotkaniu! Uderzenie MARTINA KONCZKOWSKIEGO zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z rywali i zmyliła Grobelnego!

81

Żółta kartka dla zespołu Warta Poznań (Łukasz Trałka).

80

z boiska schodzi Jakub Holúbek, na boisku pojawia się Alexandros Katranis.
z boiska schodzi Michał Kaput, na boisku pojawia się Michael Ameyaw.

79

Wrzut z autu w pole karne Piasta, ale akcja zakończona niecelnym strzałem.

78

Ożywili nam się zawodnicy obu drużyn. Końcówka zapowiada się bardzo ciekawie!

75

75. Adam ZREĽÁK - 2:2

75

Gol dla Warty!
I znów jest remis! Niskie dośrodkowanie z prawego skrzydła i niepilnowany ADAM ZRELAK pokonuje Placha!

74

Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i grę od własnej bramki wznawia Plach.

73

Ciekawe zapowiadała się akcja Warty, ale ostatecznie wybił piłkę Czerwiński.

72

Sporo chaosu teraz w środkowej strefie boiska. Ostatecznie przy piłce na dłużej gospodarze.

71

Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska gospodarze.

70

z boiska schodzi Frank Castañeda, na boisku pojawia się Miłosz Szczepański.
z boiska schodzi Jayson Papeau, na boisku pojawia się Milan Corryn.
z boiska schodzi Miguel Luis, na boisku pojawia się Niilo Maenpaa.

68

Kolejna groźna akcja gości, ale ostatecznie tylko korner dla Piasta.

66

66. Alberto TORIL - 1:2

66

Wracają na prowadzenie goście! Zza pola karnego uderzał Chrapek. Jego strzał wybronił Grobelny, ale do piłki odbitej przez niego dopadł ALBERTO TORIL i potężnym strzałem umieścił ją pod poprzeczką.

65

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Warty, ale znów bez strzału na bramkę rywali.

64

Toril ustrzelony przez Konczkowskiego, ale uderzenie bardzo niecelne.

63

Zablokowane dośrodkowanie Kądziora i będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

62

Niezbyt udane zagranie Kaputa w pole karne do Holubka – piłkę przechwycił golkiper Warty.

61

Godzina gry za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

60

Nieudany przerzut Mosóra na drugą stronę.

57

Znakomita okazja gospodarzy, ale po strzale Castanedy piłka odbiła się od słupka!

55

Zderzenie Papeau z Hateleyem i mamy przerwę w grze.

53

z boiska schodzi Kamil Wilczek, na boisku pojawia się Alberto Toril.

52

Ucierpiał w jednym ze starć Wilczek i mamy przerwę w grze.

51

Nieco za mocne zagranie Castanedy w pole karne Piasta, ale utrzymują się przy piłce gospodarze.

50

Udany powrót Kaputa do defensywy.

48

Napierają od początku drugiej połowy przyjezdni.

46

Do przerwy 1:1 w Grodzisku Wielkopolskim! Najpierw samobójcze trafienie zanotował Trałka, a wyrównał Kopczyński. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+3

45+2

Żółta kartka dla zespołu Warta Poznań (Frank Castañeda).

45

Aż o trzy minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

42

Za chwilę koniec pierwszej połowy spotkania. Obie drużyny wydają się być zainteresowane zejściem do szatni.

39

Niezłe dośrodkowanie Grzesika z prawego skrzydła, ale zdołali wybić futbolówkę gliwiczanie.

38

Teraz niespiesznie wymieniają się podaniami miejscowi.

37

Żółta kartka dla zespołu Warta Poznań (Michał Kopczyński).

36

36. Michał KOPCZYŃSKI - 1:1

36

Wyrównują gospodarze! MICHAŁ KOPCZYŃSKI pewnie wykorzystał jedenastkę.

35

Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Ariel Mosór).

35

Będzie rzut karny dla Warty!

33

Trwa jeszcze wideo weryfikacja. Mosór przy próbie wybicia piłki trafił w jednego z rywali.

32

Ależ niewiele brakowało! Ogromne zamieszanie pod bramką Piasta, ale czujnie interweniował Plach!

31

Rzut rożny dla miejscowych.

30

Utrzymują się przy piłce w środku pola goście.

28

Upadł na murawę w polu karnym rywali Wilczek, ale nie ma mowy o odgwizdaniu jedenastki.

26

Taktyczne przewinienie Huka i arbiter słusznie sięga po kartkę. Faulowany był Papeau.

25

Gliwiczanie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

24

Na pozycji spalonej złapany Castaneda.

23

Zupełnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Wartę Poznań.

21

Posiadanie piłki: 54% – 46%.

20

Dwadzieścia minut gry za nami. Jeden gol padł, ale ogólnie rzecz ujmując, dzieje się niewiele w Grodzisku Wielkopolskim.

17

17. Łukasz TRAŁKA - 0:1

17

Goście obejmują prowadzenie! Dośrodkowanie Holubka w niefortunny sposób przyblokowane przez ŁUKASZA TRAŁKĘ, który wpakował piłkę do własnej siatki!

12

Udane piąstkowanie Placha. Od wrzutu z autu miejscowi.

11

Koleje zagranie zawodników "Warty" na uwolnienie. Ziew.

8

Ostre wejście Kaputa i powalony na murawę został Matuszewski. Od rzutu wolnego poznaniacy.

6

Zbyt mocne zagranie w pole karne Piasta i futbolówkę przechwytuje Plach.

5

Bardzo spokojny początek tego meczu. Gra toczy się w środku pola.

3

W środkowej strefie boiska wymieniają się podaniami goście.

1

Protokół meczowy:

Warta Poznań: Grobelny – Grzesik, Trałka, Castañeda, Kopczyński, Luis, Matuszewski, Pawłowiec, Szymonowicz, Papeau, Zreľák.
Rezerwowi: A. Lis – Maenpaa, Corryn, Jakóbowski, Szelągowski, Courtney-Perkins, Rakowski, Szczepański.

Piast Gliwice: Plach – Mosór, J. Czerwiński, Huk, Chrapek, Holúbek, Wilczek, Konczkowski, Hateley, Kaput, Kądzior.
Rezerwowi: K. Szymański – Toril, Vida, Winciersz, Ameyaw, Mokwa, Reiner, Pyrka, Katranis.

2:3

finał (1:1)

Gole: 36. Kopczyński (kar.), 75. Zreľák – 17. Trałka (sam.), 66. Toril, 82. Konczkowski

Kartki:   37. Kopczyński (WAR), 45+2. Castañeda (WAR), 81. Trałka (WAR) – 26. Huk (PIA), 35. Mosór (PIA)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:2. Foule: 13:16.

Warta Poznań: Grobelny – Grzesik, Trałka, Castañeda (70. Szczepański), Kopczyński (89. Jakóbowski), Luis (70. Maenpaa), Matuszewski (89. Szelągowski), Pawłowiec, Szymonowicz, Papeau (70. Corryn), Zreľák.
Zmiany: A. Lis – Courtney-Perkins, Rakowski, Szeibe.

Piast Gliwice: Plach – Mosór, J. Czerwiński, Huk, Chrapek, Holúbek (80. Katranis), Wilczek (53. Toril), Konczkowski, Hateley, Kaput (80. Ameyaw), Kądzior (90. Pyrka).
Zmiany: K. Szymański – Vida, Winciersz, Mokwa, Reiner.