28.04.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Opole • 30 • 30. kolejka • Sebastian

STS: 2.25 3.2 3.4

79

Gol dla Puszczy!
Strzelcem bramki KAMIL KOŚCIELNY.

Ponownie piłka w bramce Odry Opole po strzale obrońcy Puszczy Niepołomice. Tym razem trafienie Kamila Kościelnego. Przyjezdni po przerwie odwrócili wynik na swoją korzyść!

49

Strzelcem bramki PIOTR MROZIŃSKI.

Puszcza Niepołomice doprowadziła do remisu po przerwie. Seria stałych fragmentów przyniosła gola. Piotr Mroziński zachował się najsprytniej w polu karnym Odry Opole.

6

Gol dla Odry!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa TOMAS MIKINIC.

Odra Opole na prowadzeniu i nie potrzebowała na jego zdobycie dużo czasu. Tomas Miknic był skutecznym egzekutorem rzutu karnego przyznanego za faul na Dawidzie Czaplińskim!

1:2

finał (1:0)

Gole: 6. Mikinic (kar.) – 49. Mroziński, 79. Kościelny

Kartki:   32. Tkocz (ODO), 85. Niziołek (ODO) – 3. Stępień (PSZ), 23. Bartosz (PSZ), 60. Hajda (PSZ), 84. Cichoń (PSZ), 89. Serafin (PSZ)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 4:10. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:3. Foule: 16:21.

Odra Opole: Sapielak – Żemło, Kamiński, Kędziora, Spychała (76. Kostrzycki), Pawlik (53. Niziołek), Trojak, Tkocz, Mikinic (60. Hreben), Nowak (60. Janus), Czapliński.

Zmiany: Kuchta – Niziołek, Janus, Hreben, Kostrzycki, Maćkowiak, Szrek, Wróbel, Klimek.

Trener: Piotr Plewnia

Puszcza Niepołomice: Kobylak – Bartosz, Stępień, Kościelny, Mroziński, Hajda, Serafin, Kobusiński (88. Wojcinowicz), Tomalski (88. Górski), Thiakane (46. Cichoń), Kidrić.

Zmiany: Komar – Wojcinowicz, Pięczek, Aftyka, Boguski, Górski, Cichoń, Włodarczyk, Wroński.

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)