0:0

finał (0:0)

27.04.2022, 18:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 30 • 30. kolejka • Jarek

STS: 3.35 3.55 2.05

Spotkanie w Puławach dobiegło końca! Ostatecznie Wisła Puławy zremisowała z Ruchem Chorzów 0:0. Dziękuję za uwagę! (19:55:41)

90+5

90+3

Żółta kartka dla zespołu Ruch Chorzów (Bąk).

90

O cztery minuty przedłużony został ten mecz.

88

Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
z boiska schodzi Puton, na boisku pojawia się Kondracki.

88

Żółta kartka dla zespołu Wisła Puławy (Drozdowicz).

87

Zmiana w drużynie Ruch Chorzów:
z boiska schodzi Szczepan, na boisku pojawia się Stępień.

84

W środkowej strefie boiska falowany był Szczepan. Od rzutu wolnego goście.

80

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

77

z boiska schodzi Ryszka, na boisku pojawia się Drozdowicz.
z boiska schodzi Flak, na boisku pojawia się Banach.

73

Niecelne uderzenie Flaka na bramkę chorzowskiej drużyny.

70

Dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy goście zdołają utrzymać remis grając w osłabieniu?

68

z boiska schodzi Malec, na boisku pojawia się Bąk.

67

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

64

Niedokładnie w ofensywie miejscowi. Od bramki wznowi grę Bielecki.

63

z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Kulejewski.

58

Nie dokończą tego meczu w pełnym składzie goście! Druga w tym spotkaniu żółta kartka dla Zubkova!

56

Ależ niewiele brakowało! Z najbliższej odległości uderzał Cheba, ale wybronił to Bielecki!

55

Od własnej bramki wznawiają grę przyjezdni.

53

Ożywili się nieco po zmianie stron zawodnicy Ruchu.

49

W nieprzepisowy sposób atakowany był Janoszka. Od rzutu wolnego chorzowianie.

46

z boiska schodzi Żagiel, na boisku pojawia się Marković.

46

Do przerwy bez goli w Puławach. Za moment wracamy na drugą odsłonę tego spotkania.

45+3

43

Żółta kartka dla zespołu Ruch Chorzów (Zubkow).

40

Nieudane wykończenie akcji przez przyjezdnych i grę z piątego metra wznawia Gradecki.

34

Na ofsajdzie złapany Janoszka.

33

Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

31

Pół godziny gry za nami. Jak na razie zdecydowanie przeważają zawodnicy z Puław.

29

Groźne dośrodkowanie w pole karne gości, ale ostatecznie żaden z zawodników Wisły nie był w stanie doskoczyć do futbolówki.

28

Rzut wolny dla Wisły bardzo blisko pola karnego Ruchu Chorzów. Może być niebezpiecznie pod bramką Niebieskich!

23

Rzut rożny dla przyjezdnych.

20

Foszmańczyk nieprzepisowo atakowany przez Putona i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.

16

Bielecki ubiegł jednego z rywali i wyłapał futbolówkę.

14

Chorzowianie w posiadaniu piłki w środkowej strefie boiska.

11

Kontra gospodarzy zakończona strzałem wybronionym przez Bieleckiego.

8

Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

6

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Ruchu i żaden z zawodników Wisły nie był w stanie dopaść do futbolówki.