Betclic 1 Liga

Miedź Legnica – Resovia

2:1

finał (2:1)

02.04.2022, 12:40 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • 26 • 26. kolejka • Sebastian

STS: 1.62 3.7 6.15

45+4

Gol dla Miedzi!
Samobójcze trafienie zalicza DAMIAN HILBRYCHT.

Trafienie w doliczonych minutach i Miedź Legnica jest już na prowadzeniu 2:1. To pechowe zagranie samobójcze, a nieszczęśnikiem Damian Hilbrycht.

43

Strzelcem bramki KAMIL ZAPOLNIK.

Piłka przechwycona przez legniczan i przeprowadzili oni skuteczny atak na miarę wyrównania. Kamil Zapolnik odebrał Resovii prowadzenie niewiele przed przerwą i konfrontacja rozpoczyna się praktycznie od początku! Asystował Chuca.

31

Gol dla Resovii!
Strzelcem bramki RAFAŁ MIKULEC.

To Resovia znalazła sposób na umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Zrobiło się ciekawie na stadionie lidera po uderzeniu Rafała Mikulca.

2:1

finał (2:1)

Gole: 43. Zapolnik, 45+4. Hilbrycht (sam.) – 31. Mikulec

Kartki:   45. Tront (MLE), 75. Dominguez (MLE) – 11. Jaroch (RES), 60. Wasiluk (RES), 69. Strózik (RES)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 15:14.

Miedź Legnica: Lenarcik – Gammelby, Mijusković, Aurtenetxe, Martinez, Dominguez, Tront, Chuca, Śliwa, Makuch, Zapolnik.

Zmiany: Abramowicz – Matuszek, Drzazga, Garcia, Balcewicz, Azikiewicz, Bahaid, Hoogenhout, Lewandowski.

Trener: Wojciech Łobodziński

Resovia: Pindroch – Eizenchart, Kubowicz, Komor, Jaroch, Mikulec, Wasiluk, Soljić, Hilbrycht, Mróz, Wojciechowski.

Zmiany: Łakota – Kwiecień, Krasa, Wróbel, Adamski, Pietraszkiewicz, Strózik, Antonik.

Trener: Dawid Kroczek

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)