24.03.2022, 17:30 • Itztadion HaMoshava, Petah Tikva • Sebastian

Strzały niecelne: 6:6.
Rzuty rożne: 6:7.
Spalone: 0:2.
Faule: 16:10.
Pierwsza połowa była poprawna w wykonaniu reprezentantów Polski. Biało-Czerwoni zeszli do szatni na przerwę z prowadzeniem dzięki strzałowi Adriana Benedyczaka. Później gra podopiecznych Macieja Stolarczyka rozsypała się i na szczęście przynajmniej odpowiedzieli golem na 2:2 Jakuba Kamińskiego na dwa trafienia Izraela.

90+5

90+4

Gra przerwana z powodu spalonego. Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie pojedynku.

90+2

Kamil Piątkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1

Wyłapana piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Bena Ledermana.

89

Lederman za Porębę.

87

Elmkies za Kanaana.

85

Pięć minut podstawowego czasu pozostało na rozstrzygnięcie interesującego i ważnego meczu.

84

W ostatnim momencie bramkarz zmieszał się z granie Mariusza Fornalczyka w kierunku napastników po dośrodkowaniu Jakuba Kamińskiego.

81

Dodatkowy napastnik wprowadzony na boisko przez selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski.

80

Żurawski za Kozłowskiego i Białek za Kozłowskiego.

80

Morgan napomniany żółtą kartką za przewinienie na Mariuszu Fornalczyku.

79

Przed golem rewelacyjnie interweniował w bramce Cezary Miszta i to on utrzymał Polskę na powierzchni w tym spotkaniu.

78

78. Jakub KAMIŃSKI - 2:2

78

Gol dla Polski!
Strzelcem bramki JAKUB KAMIŃSKI.

Polska nareszcie odpowiedziała skutecznym atakiem i jest wyrównanie, a zarazem szansa na zwycięstwo. Jakub Kamiński przymierzył z ostrego kąta po podaniu prostopadłym wykonanym w idealnym momencie przez Adriana Benedyczaka. Teraz trzeba iść za uderzeniem!

76

Polska wyraźnie zagubiona i po przerwie nie zaproponowała w ofensywie nic interesującego poza stałymi fragmentami gry. Z kolei Izrael postraszył piękną akcją indywidualną Podgoreanu zakończoną strzałem obok bramki.

2:2

finał (0:1)

Gole: 50. Liel Abada, 73. Omri Galdelman – 10. Adrian Benedyczak, 78. Jakub Kamiński

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 9:6. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 0:2. Foule: 16:10.

Izrael U-21: Peretz – Jaber, Blorian (63. Morgan), Cohen (46. Davida), Shahar, Gandelman – Podgoreanu, Leidner, Karzev, Kanaan (87. Elmkies) – Abada.

Zmiany: Nir On – Davida, Zargary, Ben Shabat, Elmkies, Levi, Zasno, Sade, Morgan.

Trener: Alon Hazan

Polska U-21: Miszta – Gruszkowski (80. Białek), Piątkowski, Mosór, Kiwior, Zalewski (69. Fornalczyk) – Kozłowski (80. Żurawski), Poręba (89. Lederman), Karbownik (69. Skóraś), Kamiński – Benedyczak.

Zmiany: Majchrowicz – Bejger, Żurawski, Marchwiński, Łęgowski, Białek, Lederman, Skóraś, Fornalczyk.

Trener: Maciej Stolarczyk

Sędziowie: Bram Van Driessche (Belgia)