0:1

finał (0:1)

05.03.2022, 14:00 • 22. kolejka • Tomek

STS: 2.75 3.2 2.41

Pierwsza połowa należała do Pogoni, ale czerwona kartka ustawiła ten mecz! Druga odsłona była bardzo nudna. Goście kontrolowali przebieg wydarzeń boiskowych. (15:56:26)

90+3

90+1

Rzut wolny dla Pogoni. Wrzutka w pole karne rywala, ale radzą sobie pruszkowianie.

90

Konrad Gąsiorowski dorzucił trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Możdżeń, na boisku pojawia się Ostrowski.

88

Uderzenie przewrotką Możdżenia! Piłka zmierzała w światło bramki, ale udanie interweniuje Haluch!

86

Możdżeń, "on potrafi uderzyć". Tym razem pomocnik Znicza posłał piłkę nad poprzeczką.

85

Pięć minut do końca podstawowego czasu gry. Czy coś jeszcze się zmieni w Grodzisku Mazowieckim?

83

Szarżował w polu karnym rywala Orzechowski. Kończy się na korner dla Znicza.

82

Centra z rzutu wolnego gości, którzy wychodzą obronną ręką z opresji.

79

Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Kalinowski.
Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Thues, na boisku pojawia się Zimmer.

78

Groźnie w polu karnym Pogoni, ale finalnie Znicz nie podwyższył prowadzenia!

74

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Kręcichwost.

74

Uderzenie z rzutu wolnego Wrzesińskiego. Piłka nie trafiła w światło bramki.

72

Wrzutka z prawej flanki Thuesa. Piłka pada łupem golkipera Znicza.

69

Uderzenie Mariusza Sławka! Z drobnymi problemami interweniuje Misztal.

67

Okres wyrównanej gry. Pruszkowianie nie dążą do zdobycia drugiego gola. Bardziej bronią korzystnego rezultatu.

63

Zamieszanie w polu karnym Znicza, ale finalnie pruszkowianie oddalają niebezpieczeństwo.

59

Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Owczarek, na boisku pojawia się Lisowski.
Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Sarmiento, na boisku pojawia się Pawłowski.

59

Wrzutka w pole karne Znicza. Potem uderzał Sarmiento, ale bardzo niecelnie.

58

Nagamatsu w kierunku Orzechowskiego, ale ten nie zdołał opanować futbolówki w boisku.

56

Powinno być 0:2! Gabrych wszedł w pole karne rywala, ale średnio ustawił sobie piłkę do strzału. Lepszy w pojedynku Haluch!

55

Próba z dystansu Hrnciara. Piłka ląduje w rękach golkipera Znicza.

53

Orzechowski z lewej flanki, ale jego zagranie zostało łatwo zablokowane.

50

Bardzo spokojny początek drugiej odsłony. Niewiele dzieje się na placu gry.

46

Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Apolinarski, na boisku pojawia się Łoś.

46

Początek drugiej połowy spotkania. Zaczynają zawodnicy Znicza Pruszków.

46

45+3

45+3

Możdżeń w pole karne do Nagamatsu, który uderzył tuż obok słupka!

45+2

Strzał z rzutu wolnego Nagamatsu. Piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

45

Konrad Gąsiorowski dorzucił dwie minuty do podstawowego czasu gry.

44

Gabrych wygrał pojedynek bark w bark i był blisko zabrania się z piłką w pole karne rywala. Gładysz fauluje rywala i ogląda czerwoną kartkę!

44

Czerwona kartka dla Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

43

Końcówka pierwszej odsłony meczu. Arbiter z pewnością dorzuci przynajmniej minutę do podstawowego czasu gry.

41

Na dobrej pozycji był Sarmiento, który wcześniej znalazł się jednak na ofsajdzie.

39

Żółtą kartkę otrzymuje Owczarek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

38

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki BARAN.

Nic tego nie zapowiadało, aby goście mieli objąć prowadzenie! Zagranie z prawej flanki i do siatki rywala trafia Baran!

36

Przewinienie Sarmieto nieopodal linii środkowej. Zaczynają od rzutu wolnego pruszkowianie.

33

Uderzenie z rzutu wolnego Wrzesińskiego, ale futbolówka trafiła w mur rywala.

32

Lewczuk faulował tuż przed własnym polem karnym! Okazja dla gospodarzy.

32

Żółtą kartkę otrzymuje Lewczuk (Znicz Pruszków).

31

Groźna próba Sławka, ale po raz kolejny czujnie interweniował Misztal.

30

Obraz gry nie zmienia się. Cały czas naciskają na rywala gospodarze.

26

Świetna interwencja na linii Misztala, który odbił piłkę po uderzeniu z główki Bortniczuka.

25

Zepchnięty do defensywy Znicz. Niewykorzystana jedenastka chyba nie podłamała skrzydeł gospodarzom.

22

Ależ historia! Przy powtórce uderzenia z rzutu karnego ponownie odbija piłkę Misztal!

21

Misztal broni jedenastkę, ale zbyt wcześniej wyszedł za linię bramkową. Trwa konsultacja.

21

Żółtą kartkę otrzymuje Misztal (Znicz Pruszków).

19

Rzut karny dla Pogoni! Faulowany w szesnastce rywala był Maciej Bortniczuk!

18

Cały czas atakują gospodarze. Po kolejnej próbie piłka ląduje w rękach Misztala.

16

Ponownie na posterunku Misztal, który złapał piłkę po wrzutce z prawej flanki.

15

Dobra interwencja Piotra Misztala, który odbił piłkę po uderzeniu rywala.

14

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Gabrych.

11

Do tej pory Pogoń dyktuje warunki gry. Przyjezdni skupiają się na kontratakach.

8

Nieudana akcja prawym skrzydłem Pogoni. Zaczyna z piątego metra Misztal.

6

Centra z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Nikt nie zamknął akcji i zaczyna Haluch.

5

Od pierwszych minut atakują gospodarze. Widać, że piłkarze Pogoni chcą szybko objąć prowadzenie.