Fortuna 1 Liga

ŁKS Łódź – Korona Kielce

0:0

finał (0:0)

05.03.2022, 12:40 • Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego im. Władysława Króla • 22. kolejka • Tomek

STS: 2.33 3.1 3.15

Dwoili się i troili gospodarze, ale nie zdołali zdobyć upragnionego gola. Korona przez ponad pół godziny grała w dziesiątkę, jednak nie wykorzystali tego rywale. (14:38:22)

90+6

90+4

Po wrzutce z rzutu wolnego zdołał wypiąstkować futbolówkę Kozioł.

90+4

Faulowany na prawej flance Błanik. Swoją szansę będą jeszcze mieli kielczanie!

90+3

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Takać, na boisku pojawia się Petrović.

90+2

Ricardinho z piętnastego metra! Piłka poszybowała nad poprzeczką. Rozregulowany celownik ma Brazylijczyk.

90

Daniel Stefański doliczył pięć minut do podstawowego czasu gry.

89

Wrzutka z lewej flanki i piąstkuje futbolówkę golkiper Korony Kielce.

88

Łatwa strata łodzian na połowie rywala i potem faulował Ricardinho.

85

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kuźma, na boisku pojawia się Jurić.
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Corral, na boisku pojawia się Wolski.

82

Uderzenie Pirulo ze stałego fragmentu gry, ale piłka ląduje na murze przeciwnika.

81

Pirulo faulowany tuż przed polem karnym rywala! Okazja na uderzenie!

80

Po wrzutce z prawej flanki główkował Samu Corral, ale trafił tylko w słupek!

79

Próba Górskiego została zablokowana przez jego kolegę z zespołu. Wznowi grę Kozioł.

78

Urwał się rywalowi Adrian Danek, ale później jego wrzutka została zablokowana.

77

Wrzutka na głowę Ricardinho, który tym razem zdecydowanie nie popisał się przy strzale.

76

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Janczukowicz, na boisku pojawia się Javi Moreno.

75

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Szpakowski, na boisku pojawia się Sewerzyński.
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Shikavka, na boisku pojawia się Ambroziński.

74

Wrzutka Bąkowicza blokowana i piłka ląduje w rękach Konrada Forenca.

73

Kowalczyk zmarnował świetną szansę, ale wcześniej na pozycji spalonej był Corral.

72

Bąkowicz zatrzymał faulem akcję Korony. Żółta kartka dla grającego po prawej stronie wahadłowego.

72

Żółtą kartkę otrzymuje Bąkowicz (ŁKS Łódź).

72

Ładna akcja ŁKS-u. Starał się przedrzeć Bąkowicz, ale został zatrzymany przez Malarczyka.

71

Naciskają gospodarze, którzy starają się wykorzystać przewagę jednego zawodnika.

69

Centra Pirulo z rzutu wolnego i niewiele zabrakło! Piłkę musnął tylko głową jeden z gospodarzy!

68

Faulowany na lewej flance Janczukowicz. Rzut wolny i okazja na wrzutkę dla łodzian.

67

Było groźnie! Wrzutka Dąbrowskiego w kierunku Ricardinho i ten niewiele się pomylił po uderzeniu z główki!

65

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Trąbka, na boisku pojawia się Kowalczyk.
Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Dominguez, na boisku pojawia się Ricardinho.

63

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Frączczak, na boisku pojawia się Błanik.

62

Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Podgórski, na boisku pojawia się Górski.

62

Uderzenie Takacia z piętnastego metra, ale futbolówka została zablokowana!

61

Dośrodkowanie z prawej flanki. Futbolówka w rękach golkipera Korony.

60

Strzał z dystansu Domingueza. Futbolówka poszybowała niewiele nad poprzeczką!

59

Nieroztropne zachowanie Zebicia, który miał już na swoim koncie jedną żółtą kartkę! Korona będzie grać w dziesiątkę!

59

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Zebić (Korona Kielce).

58

Monsalve przerwał szybką akcję rywala i za to przewinienie zobaczył żółtą kartkę.

58

Żółtą kartkę otrzymuje Monsalve (ŁKS Łódź).

57

Żółtą kartkę otrzymuje Malarczyk (Korona Kielce).

56

Mało ciekawy początek drugiej odsłony. Sporo przerw w grze, które nie pozwalają się rozpędzić zawodnikom.

54

Przerwa w grze. Ucierpiał Maciej Dąbrowski, który został trafiony przez Shikavkę.

52

Spóźniony przy interwencji w obronie był Adrian Danek. Żółta kartka.

51

Żółtą kartkę otrzymuje Danek (Korona Kielce).

49

Krótka przerwa w grze. Ucierpieli zawodnicy obu ekip, ale już wracamy do gry.

46

Początek drugiej odsłony. Zaczynają podopieczni Leszka Ojrzyńskiego.

46

Pierwsza połowa meczu za nami. Przeważają gospodarze, ale konkretniejsi byli podopieczni Leszka Ojrzyńskiego!

45+1

45

Pierwsza połowa spotkania potrwa przynajmniej minutę dłużej.

45

Piłka drugi raz w siatce ŁKS-u, ale ponownie bramka nie została uznana! Faulowany decyzją sędziego był Kozioł.

44

Znakomita interwencja w defensywie Dąbrowskiego, który zatrzymał Shikavkę.

42

Wrzutka z lewej flanki Corrala i Maciej Dąbrowski wybija piłkę za linię końcową.

41

Strzał zza szesnastki Danka! Końcówką palców Kozioł odbija piłkę na korner!

39

Faulowany nieopodal własnego pola karnego był Maciej Dąbrowski, który rozgrywa dobry mecz.

38

Frączczak krótko do Takacia, który następnie huknął, ale wyraźnie przestrzelił.

37

Fatalne zachowanie Pirulo, który bawił się przed własnym polem karnym, stracił piłkę i potem faulował.

35

Poszedł na trzech rywali Bąkowicz. Oczywiście akcja zakończona niepowodzeniem, ale fantazji nie można odmówić.

34

Ależ było blisko! Pirulo zza pola karnego posłał futbolówkę tuż obok słupka!

33

Wrzutka z rzutu wolnego Pirulo. Główkował Samu Corral, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

32

Zebić widział, że nie jest w stanie dogonić Bąkowicza i sfaulował go na prawej flance.

32

Żółtą kartkę otrzymuje Zebić (Korona Kielce).

31

Żółtą kartkę otrzymuje Szpakowski (Korona Kielce).

31

Szybka akcja Korony. Popędził lewym skrzydłem Corral i dośrodkował futbolówkę. Poradzili sobie jednak łodzianie.

28

Brawurowa akcja Dąbrowskiego w polu karnym rywala! Zabrakło tylko dobrego strzału!

27

Przekombinował teraz Pirulo, który chciał ośmieszyć swojego przeciwnika.

26

Piłka w siatce, ale wcześniej Piotr Malarczyk był na ofsajdzie! Nie ma wątpliwości.

25

Corral faulowany na lewej flance. Tym razem szansa dla ekipy Leszka Ojrzyńskiego.

24

Brakuje okazji bramkowych, ale zdecydowanie bardziej może podobać się do tej pory ŁKS.

23

Do rzutu wolnego podszedł Kuźma, ale wyraźnie przestrzelił. Nieudana próba.

22

Przewinienie Podgórskiego około dwadzieścia pięć metrów od własnej bramki. Okazja dla łodzian.

20

Dobra wrzutka Trąbki z rzutu rożnego. Uderzał potem Janczukowicz, ale nie trafił należycie w futbolówkę!

19

Wrzutka z prawej flanki blokowana. Korner dla gospodarzy, a centrował Bąkowicz.

18

Posiadanie piłki:
66% – 34%

17

W walce o pozycję w polu karnym rywala faulowa Samu Corral.

17

Faul Szpakowskiego na własnej połowie. Rzut wolny dla ŁKS-u i okazja na wrzutkę.

17

Dośrodkowanie z lewej flanki Marciniaka, ale futbolówka nie trafiła do żadnego z jego kolegów.

16

Kiepskie podanie Trąbki, ale jeden z kolegów naprawił jego błąd.

15

Pierwsze minuty należały do gospodarzy, ale teraz mecz wyrównał się. Otrząsnęli się kielczanie.

14

O strzał pokusił się teraz Podgórski, ale była to bardzo niecelna próba.

13

Sporo przewinień w tej fazie spotkania. Tym razem faulował Kuźma.

12

Pojedynek bark w bark na lewej flance i faulował w tej sytuacji Podgórski.

11

Tym razem Kuźma popełnił przewinienie Podgórskim. Zaczynają kielczanie.

10

Zderzyli się teraz Corral oraz Zebić. Krótka przerwa w grze, ale na szczęście wszystko w porządku.

9

Prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy! Shikavka miał przed sobą tylko Kozioła, ale znalazł się na ofsajdzie!

8

Pirulo fauluje przeciwnika na jego połowie. Rzut wolny dla Korony.

7

"Rycerze wiosny" praktycznie cały czas utrzymują się na połowie rywala.

5

Groźny strzał zza szesnastki Kuźmy! Piłka poszybowała niewiele obok słupka.

2

W pierwszych fragmentach tego meczu w posiadaniu piłki starają się utrzymywać gospodarze.