finał (1:3)

21.01.2022, 20:30 • Ziggo Dome, Amsterdam • Runda 1

STS: 4.05 5.3 1.57

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:17:22)
Nieudana inauguracja mistrzostw Europy dla reprezentacji Polski. Dużo energii pozostawionej na boisku, ale to na nic. Gole zdobyte w pierwszej połowie zdecydowały o porażce 1:3.

40

39

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Polski.

39

Polska musi podjąć maksymalne ryzyko, ponieważ już prawie nic nie wskazuje na jej sukces na inaugurację mistrzostw.

38

Kolejne rozegranie Polski z przewagą w polu, ale uderzenie Michała Kubika zostało zablokowane przez pierwszego defensora. Skutecznie broni Chorwacja.

37

Po strzale Mikołaja Zastawnika w dłonie bramkarza, była próba przekopania całego boiska, ale chorwacki golkiper nie trafił do odsłoniętej siatki.

36

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Chorwacji. Będzie odpowiedź na wariant z wycofanym bramkarzem, który zastosowała Polska.

36

Polska rozpoczyna grę z lotnym bramkarzem, w tej roli Michał Kubik.

36

Gaśnie nadzieja, pozostaje zaledwie pięć minut.

35

Równie mocne co niecelne uderzenie Sebastiana Leszczaka.

34

Chorwacja potrafi umiejętnie operować piłką i zyskuje w ten sposób cenny czas. Ładna akcja zespołu z Bałkanów przerwana wślizgiem przez Mateusza Madziąga.

33

Reprezentacja Polski w ataku pozycyjnym, który nie przynosi jakiegokolwiek powodzenia.

32

Sebastian Leszczak nie wykorzystał płaskiego dośrodkowania. Utrudniali do maksimum strzelenie gola bramkarz i obrońca.

32

Pograli na utrzymanie futsaliści w ciemnych strojach z białymi elementami. Chorwacja jest coraz bliżej odniesienia zwycięstwa na przywitanie z mistrzostwami Europy.

31

Ponownie akcja indywidualna Michała Kubika. Jego strzał został zablokowany i Polska musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Na razie rozegrania stałych fragmentów gry nie robią wrażenia na Chorwatach.

30

Pozostało 10 minut nadziei zawodnikom reprezentacji Polski na zapunktowanie w tym meczu.