2:1

finał (0:1)

19.01.2022, 13:00 • Dubaj • Info o zminach stanu (Jarek)

STS: 3.75 4.0 1.8

Legia Warszawa odrobiła stratę z pierwszej połowy i pokonała FK Krasnodar 2:1. Dziękuję za uwagę! (14:50:19)

76

Zmiana w drużynie FK Krasnodar: z boiska schodzi Ionow, na boisku pojawia się Isajenko.

71

Żółtą kartkę otrzymuje Borodin (FK Krasnodar).

61

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Pekhart, na boisku pojawia się Włodarczyk.
Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Grudziński, na boisku pojawia się Hołownia.
Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Luquinhas, na boisku pojawia się Strzałek.

55

Strzelcem bramki JOSUE.

52

Zmiana całej jedenastki w zespole Krasnodaru.

46

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Hołownia, na boisku pojawia się Mladenović.

46

Do przerwy FK Krasnodar prowadzi z Legią 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 12. minucie Wanderson. Niebawem wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45

35

Zmiana w drużynie FK Krasnodar: z boiska schodzi Pietrow, na boisku pojawia się Ionow.

27

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Johansson, na boisku pojawia się Rose.

24

Żółtą kartkę otrzymuje Krychowiak (FK Krasnodar).

12

Gol dla FK Krasnodar!
Strzelcem bramki WANDERSON.

1

W takim składzie rozpocznie mecz Legia:

Boruc – Johansson, Wieteska, Grudziński, Kwiatkowski, Slisz, Sokołowski, Hołownia, Josue, Luquinhas, Pekhart.

2:1

finał (0:1)

Gole: 55. Josue, 83. Wieteska – 12. Wanderson

Kartki:   24. Krychowiak (KRS), 71. Borodin (KRS)

Legia Warszawa:
Boruc – Johansson (27. Rose), Wieteska, Grudziński (61. Hołownia), Kwiatkowski (61. Johansson), Slisz, Sokołowski, Hołownia (46. Mladenović), Josue, Luquinhas (61. Strzałek), Pekhart (61. Włodarczyk)