4:1

finał (2:0)

18.01.2022, 15:00 • Belek, Turcja • Info o zminach stanu (Jarek)

STS: 1.35 5.0 7.5

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lecha i pewne zwycięstwo. Kolejorz pokonał FK Shkupi 4:1 i w drugim meczu na obozie w Belek odniósł drugie zwycięstwo. Dziękuję za uwagę! (16:53:26)

46

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karlstrom, na boisku pojawia się Murawski.

46

Bardzo dobry wynik Kolejorza do przerwy. Lech prowadzi z wicemistrzem Macedonii Północnej 2:0, a bramki dla ekipy Macieja Skorży zdobywali Kvekveskiri i Milić. Niebawem wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

45

38

Strzelcem bramki ANTONIO MILIĆ.

34

Strzelcem bramki NIKA KVEKVESKIRI.

30

Trzydzieści minut sparingu w Belek za nami. Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat.