finał (1:3)

04.12.2021, 18:00 • Hala MoRiS, Chorzów • 14. kolejka

STS: 1.47 5.15 4.23

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:49:35)
Clearex Chorzów z kompletem punktów. Zwycięstwo 4:3 zapewnione uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego w ostatniej minucie. Na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkową stratą do przeciwnika, ale popisali się spektakularnym pościgiem i ostatecznie odwróceniem wyniku.

40

40

Przerwa na żądanie szkoleniowca gości.

40

Gol dla Clearexu!
Bramkę z 10 metrów zdobywa MACIEJ MIZGAJSKI.

Emocje w ostatniej minucie i wytrzymał to Maciej Mizgajski. Pokonał on bramkarza przeciwnika z przedłużonego rzutu karnego!

40

Przedłużony rzut karny dla Clearexu za szóste przewinienie przyjezdnych w drugiej połowie.

39

Ostatnie szanse obu drużyn.

38

Były krótkie spory między zawodnikami, które opóźniły wznowienie rywalizacji z autu. Wszystko zostało już wyjaśnione przez sędziego i futsalówka ponownie sunie po hali.

37

Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodarzy.

35

Pięć minut pozostało do końca czasu.

34

Ostro zrobiło się po ataku na bramkę przyjezdnych. Clearexowi nie udało się strzelić trzeciego gola z rzędu w drugiej połowie.

33

Zakotłowało się w pobliżu bramki przyjezdnych. Akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła zakończona dośrodkowaniem. Bramkarz musiał uważać, żeby nie popełnić żadnego błędu w komunikacji ze swoimi defensorami.

32

Brzeżanie z linii bocznej boiska. Coraz mniej czasu na strzelenie decydujących goli.

31

Druga połowa meczu za półmetkiem.

30

Damian Makowski również napomniany kartonikiem.

30

Kacper Kędra napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29

Po dwa faule odgwizdane obu zespołom.

28

Akcja zespołu z Brzegu zakończona niedokładnym strzałem. Potrzeba więcej precyzji gościom, którzy po przerwie nie strzelili jeszcze gola.

27

Pierwsze przewinienie w drugiej połowie popełnione przez Clearex.

4:3

finał (1:3)

Gole: 10. Seget, 21. Seget, 25. Możejko, 40. Mizgajski (10 m rzut karny) – 9. Witek, 14. Nastai, 16. Kędra

Kartki:   14. Łuszczek (CHZ), 14. Dewucki (CHZ) – 30. Kędra (BRZ), 30. Makowski (BRZ)

Clearex Chorzów: Bednarczyk, Nadolski, Krzyśka – Jankowski, Niemczyk, Salisz, Mizgajski, Seget, Dubiel, Możeiko, Dewucki, Brocki, Łuszczek.

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Zaites, Makowski – Nastai, Witek, Rojek, Kędra, Sykulski, Kucharski, Grochowski, Synowiec, Kożemiaka.

Sędziowie: Steczko, Kondrak – Dulański, Kupka