finał (1:1)

28.11.2021, 19:00 • Arena Toruń • 13. kolejka

STS: 2.91 4.15 1.9

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:48:55)
Wyrównana i trzymająca w napięciu konfrontacja zakończona rezultatem 3:2 dla torunian. Obie drużyny były na prowadzeniu i ostatecznie na swoim postawili podopieczni Łukasza Żebrowskiego.

40

39

Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

38

Bronią z powodzeniem gospodarze, a ostatnia syrena coraz bliżej.

36

Zakotłowało się w pobliżu bramki przyjezdnych. Akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła zakończona dośrodkowaniem. Bramkarz musiał uważać, żeby nie popełnić żadnego błędu w komunikacji ze swoimi defensorami.

35

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu.

34

Już po cztery faule na koncie obu drużyn. Nerwowo.

33

Gospodarze z wykorzystaniem lewego skrzydła. Nie udało się im wypracować nic ponad wznowienie z autu na połowie przeciwnika, ale dobre i to.

32

Ponownie Dreman Opole Komprachcice musi zainteresować się pościgiem za przeciwnikiem.

31

Gol dla FC Reiter Toruń! Strzelcem bramki MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

Ponownie na prowadzeniu gospodarze, a dublet wskazuje Marcina Mrówczyńskiego na najskuteczniejszego zawodnika tego futsalowego wieczoru w Toruniu.

30

Druga połowa spotkania na półmetku.

28

Gospodarze nieco aktywniejsi, ale na pewno również Dreman Opole Komprachcice pokusi się o rozstrzygniecie tego wyrównanego pojedynku.

27

Kolejne próby odzyskania prowadzenia.

26

Były krótkie spory między zawodnikami, które opóźniły wznowienie rywalizacji z autu. Wszystko zostało już wyjaśnione przez sędziego i futsalówka ponownie sunie po hali.

25

Ciekawy fragment konfrontacji z atakami w obu kierunkach boiska.

24

Gol dla FC Reiter Toruń! Strzelcem bramki GALLEGO.

Nie tylko zaostrzyła się konfrontacja, ale również staje się coraz bardziej interesująca. Błyskawiczna odpowiedź torunian i ponownie kompromisowy rezultat.

23

Krzysztof Elsner napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

22

Zaostrza się rywalizacja.

21

Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki TOMASZ LUTECKI.

Doskonałe otwarcie po przerwie przyjezdnych. Teraz to oni są na prowadzeniu dzięki uderzeniu Tomasza Luteckiego.

21

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.
Pierwsza połowa w Toruniu na remis. Gospodarze nie dowieźli do przerwy prowadzenia zdobytego uderzeniem Marcina Mrówczyńskiego. Do kompromisowego rezultatu doprowadził Andre.

20

18

Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki ANDRE.

Przyjezdni zdążyli odpowiedzieć na gola Marcina Mrówczyńskiego jeszcze w pierwszej połowie. Remis po uderzeniu Andre.

16

Na razie ataki Dremana Opole Komprachcice są kasowane przez przeciwników.

15

Pozostało pięć minut rywalizacji w pierwszej połowie.

14

Szybka akcja. Widać, że był to wariant przygotowany z trenerem w trakcie przygotowań do meczu. Gracze szybko zajęli swoje pozycje i wiedzieli, w którym kierunku powędruje futsalówka. Przeczytali to jednak przeciwnicy.

13

12

Pierwsze uderzenie do bramki i to niżej notowana drużyna zdobyła prowadzenie. Po strzale Marcina Mrówczyńskiego robi się interesująco.

12

Gallego napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

10

Pierwsza połowa meczu na półmetku.

9

Zakotłowało się w pobliżu linii bramkowej. Dwóch zawodników miało ochotę na wepchnięcie piłki z bliska do siatki, jednak znalazł się obrońca zdolny do wyekspediowania jej z niebezpiecznej strefy.

8

Zanosiło się na niebezpieczny atak zawodników Dremana Opole Komprachcice, jednak w ostatnim momencie zostali oni powstrzymani przez torunian.

7

Jak dotąd bez przewinienia w tej rywalizacji.

6

W rozegraniu ataku pozycyjnym zawodnicy z Torunia.

5

Domagali się przewinienia gospodarze. Zrobiło się głośno, ponieważ nieomal w tym samym momencie pretensje w kierunku sędziego wyrazili futsaliści obecni na boisku i ci zajmujący miejsca na ławce rezerwowych.

4

Pierwsze sytuacje podbramkowe, powoli podnosi się temperatura tego spotkania.

3

Ostra konfrontacja w centrum boiska. Przyjezdni starali się odebrać piłkę. Dwóch zawodników doskoczyło w jednym momencie do osamotnionego przeciwnika.

2

Pora na pierwsze przyspieszenia obu drużyn i zbadanie możliwości przeciwnika.

1

Pozostało oczekiwać na rozpoczęcie rywalizacji.

FC Reiter Toruń: Naparło, Iwański, Gallego, Machałowski, Jekiełek, Lewandowski, Mikołajewicz, Mrówczyński, Cyman, Waszak, Wojciechowski, Szczepaniak, Spychalski.

Dreman Opole Komprachcice: Lach, Burduja, Szypczyński, Andre, Opatowski, Elsner, Grzywa, Fernandes, Fil, Lutecki, Iwanow.

Sędziowie: Grabowski, Jagodziński – Świerczek, Podlewski.
Zapraszamy na relację na żywo z meczu Statscore Futsal Ekstraklasy w Toruniu. FC Reiter zmierzy się w nim z Dremanem Opole Komprachcice. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 19.
FC Toruń jest w środku tabeli z 18 punktami wywalczonymi w 12 kolejkach. Bilans klubu z województwa kujawsko-pomorskiego to pięć zwycięstw, trzy remisy oraz cztery porażki. Jak dotąd więcej goli stracił niż strzelił.
Torunianie w poprzednim meczu rywalizowali z beniaminkiem Legią Warszawa. Nie udało im się wywalczyć kompletu punktów, konfrontacja zakończyła się remisem 1:1. Na zwycięstwo liczą na swoim terenie w niedzielny wieczór.
W poprzedniej konfrontacji z udziałem Dremana Opole Komprachcice również nie doszło do kanonady. Grająca w roli gospodarza drużyna odniosła zwycięstwo 2:1 ze Słonecznym Stokiem Białystok. Poprawiła sobie samopoczucie po porażce z Piastem Gliwice.
Dreman Opole Komprachcice ma 28 punktów po 12 spotkaniach. Bilans zespołu to dziewięć wygranych, remis oraz dwie porażki. W tabeli ustępuje wyłącznie Piastowi Gliwice, Constractowi Lubawa oraz Rekordowi Bielsko-Biała.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.