2:1

finał (0:1)

26.11.2021, 18:00 • Stadion Miejski, Gliwice • 16. kolejka • Jarek

STS: 2.0 3.6 3.65

Odwrócili losy spotkania gospodarze! Do przerwy prowadziła Termalica, ale ostatecznie to Piast zwyciężył 2:1. Dziękuję za uwagę! (19:57:31)

90+6

90+6

Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

90+4

W nieprzepisowy sposób w środkowej strefie boiska powstrzymywany był Chrapek.

90+2

Udana interwencja Placha po groźnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

90+1

Aż o pięć minut przedłużony został ten mecz!

90

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Alexandros Katranis, na boisku pojawia się Jakub Holúbek.

89

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Marcin Wasielewski, na boisku pojawia się Filip Modelski.

89

Małe przepychanki po tym zderzeniu i dodatkowe indywidualne napomnienia.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Wasielewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

88

Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Czerwiński (Piast Gliwice).

88

Żółtą kartkę otrzymuje Kacper Śpiewak (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

87

Bardzo ostre zderzenie zawodników obu drużyn blisko pola karnego Piasta. Cierpi Śpiewak i Katranis.

85

Przyjezdnym znów zabrakło wykończenia pod bramką rywali.

84

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Damian Kądzior, na boisku pojawia się Dominik Steczyk.

82

Żółtą kartką upomniany został jeszcze Zeman.

81

Od bramki wznawia grę Plach.

79

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Samuel Stefanik, na boisku pojawia się Sebastian Bonecki.
Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Bartłomiej Kukułowicz, na boisku pojawia się Marcin Grabowski.

79

Kontra gliwiczan zakończona niecelnym strzałem Chrapka zza pola karnego.

78

Słabe zagranie Kukułowicza w pole karne rywali. Chwilę później dodatkowo faulował Putiwcew.

77

Vida ostro potraktował jednego z defensorów rywali. Żółta kartka dla zawodnika Piasta.

75

Z niedużej odległości uderzał Toril, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Loska!

73

Kolejny rzut wolny dla Piasta blisko pola karnego rywali.

71

71. Patryk SOKOŁOWSKI - 2:1

71

Gol dla Piasta!
Obejmują prowadzenie gospodarze! Na raty uderzał PATRYK SOKOŁOWSKI, ale ostatecznie zdołał umieścić piłkę w siatce!

70

Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

68

Mogło być groźnie, ale Loska ubiegł nadbiegającego Torila.

67

Zupełnie nieudane dośrodkowanie w pole karne Piasta.

66

Rzut wolny na połowie rywali dla gliwiczan.

64

Zderzenie Chrapka z Wasielewskim i mieliśmy nieco dłuższą przerwę w grze.

62

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Roman Gergel, na boisku pojawia się Martin Zeman.

62

Faul Sokołowskiego na uciekającym rywali i w pełni zasłużona żółta kartka.

61

Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

59

Nie wiadomo do końca, co chciał teraz zrobić Chrapek. Piłka ląduje w objęciach Loski.

58

Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Nikola Stojiljković, na boisku pojawia się Alberto Toril.

57

Faulowany we własnym polu karnym Biedrzycki i akcja Piasta została przerwana przez arbitra.

55

Zamieszanie przed bramką Termaliki, ale zdołali się wybronić przyjezdni!

52

52. Jakub CZERWIŃSKI - 1:1

52

Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego na ósmy metr, skąd precyzyjnym strzałem głową popisał się JAKUB CZERWIŃSKI!

50

Nieudane uderzenie Sokołowskiego.

49

49. Zmarnowana szansa gości!

49

Powinno być 2:0! Znakomitą okazję po błędzie Mosóra miał Śpiewak, ale posłał piłkę ponad bramką!

47

Rzut wolny dla Piasta na połowie rywali.

46

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Gol do szatni dla Termaliki i prowadzenie ekipy z Niecieczy! Goście poprawili sobie nastroje po niewykorzystanym rzucie karnym z początku meczu. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+3

45+3

45+3. Muris MEŠANOVIĆ - 0:1

45+3

Gol dla Termaliki!
Goście obejmują prowadzenie! Błąd Czerwińskiego, który minął się z piłką. W sytuacji sam na sam z Plachem znalazł się MURIS MESANOVIĆ, który płaskim strzałem otworzył wynik spotkania!

45+2

Zamieszanie w polu karnym Termaliki, ale ostatecznie piłka szybuje obok bramki.

45+1

Prosto w mur uderzył Chrapek, ale utrzymują się przy piłce gliwiczanie.

45

Dwie minuty doliczył arbtier.

44

Taktyczne przewinienie Biedrzyckiego i Bartosz Frankowski po raz pierwszy w tym meczu sięga po kartkę.

41

Mosór przewracany przez Śpiewaka i arbiter raz jeszcze musi użyć gwizdka.

40

OC wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska miejscowi.

38

Niecelne uderzenie Mesanovicia.

37

Nieskutecznie w ofensywie zawodnicy z Niecieczy. Z piątego metra wprowadzi piłkę do gry Plach.

36

Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska goście.

35

Rzut wolny dla Piasta na lewym skrzydle.

33

Ależ niewiele brakowało! Najpierw udanie interweniował Loska, a chwilę później nieznacznie pomylił się Kądzior!

31

Arbiter uznał, że Kukułowicz nie faulował. Od bramki wznowi grę Loska.

30

Sokołowski ostro ucierpiał w starciu w polu karnym Termaliki. Czekamy na decyzję arbitra.

28

Jeszcze jedna przerwa w grze. Tym razem w środku pola Wasielewski był przewracany przez Kądziora.

27

Kolejny rzut wolny dla gliwiczan w środkowej strefie boiska.

26

Dużo spokojniejszy fragment tego spotkania.

23

Rozpędzony Chrapek faulowany przez Putiwcewa. Rzut wolny dla Piasta.

21

Jakiegoś urazu doznał Mosór, ale raczej będzie w stanie kontynuować grę.

19

Dość łatwo stracili piłkę gliwiczanie, ale równie szybko ją odzyskali.

18

Groźne uderzenie Kądziora zza pola karnego, ale bardzo pewnie interweniował Loska.

16

Dwa rzuty rożne z rzędu dla miejscowych.

14

Faulowany na własnej połowie boiska Mosór.

13

Zablokowany Wasielewski i będzie korner dla ekipy z Niecieczy.

12

Huknął z linii pola karnego Kądzior, ale bardzo dobrze interweniował Loska!

11

Nieudane uderzenie Gergela i spokojnie złapał piłkę golkiper gospodarzy.

8

Nieudana wrzutka Hubinka z prawego skrzydła, ale utrzymują się przy piłce.

7

Łapie piłkę Plach po zagraniu z lewego skrzydła.

5

W odpowiedzi Piast! Huknął z niewielkiej odległości pod poprzeczkę Kądzior, ale znajdował się na ofsajdzie!

4

4. Rzut karny

4

Nie ma gola! Przestrzelił z jedenastu metrów Roman Gergel!

3

Rzut karny dla gości! Mesanović podcinany w szesnastce przez Mosóra!

2

Śnieżnie dziś w Gliwicach. Miejmy nadzieję, że opady nie przeszkodzą zawodnikom w stworzeniu ciekawego widowiaka!

1

Piast Gliwice: Plach – Konczkowski, Mosór, J. Czerwiński, Katranis, Sokołowski, Hateley, Kądzior, Chrapek, K. Vida, Stojiljković.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Kukułowicz, Putiwcew, Biedrzycki, Wasielewski, Hubínek, Wlazło, Stefanik, Gergel, Śpiewak, Mešanović..
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W Gliwicach tutejszy Piast zmierzy się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.