0:0

finał (0:0)

13.11.2021, 12:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 17 • 17. kolejka • Jarek

STS: 1.35 4.85 8.1

Niespodzianka w Krakowie. Faworyzowana Garbarnia nie zdołała wygrać z czerwoną latarnią ligi. Dziękuję za uwagę! (13:51:51)

90+6

90+5

Będzie jeszcze korner dla Garbarnii.

90+4

Faulował na połowie rywali Sobolewski. Szybko wznawiają grę gospodarze.

90+4

Ostatnie ataki Garbarni. Ofiarnie bronią się przyjezdni.

90+2

To mógł być gol dla Sokoła! Zabrał się z piłką Skórecki, ale jego strzał ostatecznie wybronił Frątczak!

90+1

Powstrzymany na prawym skrzydle Feliks. Z kontratakiem ruszają goście.

90+1

O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90

Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy.

89

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Rugowski, na boisku pojawia się Zyznowski.

86

Bardzo ciekawie zapowiadała się akcja Sokoła, ale ostatecznie zażegnali niebezpieczeństwo miejscowi

83

Po nieudanym wykończeniu akcji przez miejscowych grę z piątego metra wznowi Staniszewski.

82

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Dymerski.

79

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kacper Duda, na boisku pojawia się Malik.

78

Przerwana kolejna akcja gospodarzy.

75

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu bez goli w Krakowie.

73

Rzut rożny wywalczyli przyjezdni po akcji prawym skrzydłem.

72

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Morys, na boisku pojawia się Purcha.

69

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Montero, na boisku pojawia się Sobolewski.
Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Mendez, na boisku pojawia się Słupski.

68

Żółtą kartkę otrzymuje Montero (Sokół Ostróda).

65

Rzut wolny w środku pola dla przyjezdnych.

64

Coraz większą liczbą zawodników próbują atakować miejscowi.

62

Posiadanie piłki: 59% – 41%.

59

Rzut rożny wywalczyła Garbarnia.

58

Kolejny atak Sokoła prawym skrzydłem przerwany przez rywala.

55

Skutecznie odparli atak rywali krakowianie.

52

Rzut wolny dla Sokoła w środkowej strefie boiska.

49

Długo utrzymują się teraz przy piłce przyjezdni z Ostródy. To wszystko ma jednak miejsce daleko od pola karnego rywali.

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy dość niespodziewanie Garbarnia jedynie remisuje z Sokołem! Zobaczymy, czy po zmianie stron doczekamy się pierwszych goli. Zostańcie z nami!

45

43

Kolejny atak krakowian prawym skrzydłem, ale nie udało się zakończyć akcji strzałem.

41

Próbują jeszcze w jakiś sposób zagrozić bramce rywali gospodarze, ale bez skutku.

37

Goście od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

33

Faul Kurowskiego w środkowej strefie boiska i arbiter sięga po kartkę.

31

Zablokowane uderzenie na bramkę Sokoła. Z kontratakiem ruszają przyjezdni.

27

Żadna z drużyn nie potrafiła obecnie na dłużej utrzymać się przy piłce.

25

Dwadzieścia pięć minut spotkania w Krakowie już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

20

Posiadanie piłki: 54% – 46%.

18

Na własnej połowie wymieniają się podaniami zawodnicy Sokoła.

15

Na spalonym jeden z przyjezdnych.

12

Zdołali oddalić zagrożenie goście, ale nie udało im się wyprowadzić kontrataku.

11

Rzut wolny dla Garbarni bardzo blisko pola karnego rywali. Może być groźnie!

9

Nieudane wykończenie akcji przez miejscowych i z piątego metra wznawia grę Frątczak.

7

W środkowej strefie boiska przewracany był jeden z zawodników Sokoła. Goście od rzutu wolnego.

5

Dość łatwo stracili piłkę w środku pola krakowianie.

3

Błyskawicznie żółtą kartką został upomniany Nakrosius.

1

Składy wyjściowe:

Garbarnia Kraków:
Frątczak – Nakrosius, Banach, Bartków, Korbecki, Morys, K. Duda, M. Duda, Klec, Szywacz, Feliks

Sokół Ostróda:
Staniszewski – Klimek, Dzięcioł, Kurowski, Rugowski, Skórecki, Montero, Stępień, Mendez, Flak, Bondarenko.
Początek spotkania w sobotę o godzinie 12:00. Naszą relację rozpoczniemy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!
Zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze. Garbarnia ma 23 punkty i zajmuje dziewiąte miejsce. Sokół zamyka ligową tabelę z zaledwie pięcioma "oczkami" na koncie.
Serdecznie zapraszam na relację z meczu 17. kolejki eWinner 2. Ligi. W Krakowie tutejsza Garbarnia podejmie Sokoła Ostróda.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.