6:5
finał (2:2, 1:2, 3:1)
19.10.2021, 18:10 • Minsk Arena, Minsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.97 4.3 3.15 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.97 - 4.3 - 3.15
HK Dinamo Mińsk – Barys Nur-Sultan
6:5
finał (2:2, 1:2, 3:1)
Składy i statystyki: 11. Děmkov (L. Bengtsson, T. Beck), 20. Tedenby (Strömwall, M. Kempe), 36. Tedenby (Usov, Almqvist), 46. Usov (T. Beck, A. Lindholm), 52. M. Kempe (T. Beck, Almqvist), 52. Graovac (V. Jerjomenko, Mosaljov) – 1. J. Lilja (Savickij, J. Berglund), 8. J. Lilja (Valk, Michajlis), 28. D. Dietz (Michajlis, Valk), 37. D. Dietz (Šestakov, Gurkov), 52. J. Lilja (Savickij, Alsing)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
S. Bolšakov (Rybár) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Sapego, Almqvist, V. Jerjomenko, A. Lindholm, Děrjabin – Strömwall, M. Kempe, K. Voronin – Děmkov, Usov, T. Beck (A) – Alistrov, Graovac, Tedenby – Varfolomejev, R. Gorbunov, Mosaljov (A) – Suvorov.
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan:
Ortio (52. Bojarkin) – D. Dietz (C), Martinsson, Šalapov, Alsing, Orechov, Samat Danijar, R. Savčenko – R. Starčenko (A), Valk, Michajlis (A) – Savickij, J. Berglund, J. Lilja – Petuchov, Gurkov, Asetov – Šestakov, A. Zubov, Musorov – Kaijržan.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bukin, Romasko – Golovjov, Savenkov
Widownia: 5 020
1. tercja | ||||
00:45 | AST | 0:1 | J. Lilja (Savickij, J. Berglund) | |
01:11 | AST | 2 | Martinsson, zahaczanie | |
03:27 | MIN | 2 | V. Jerjomenko, atak kijem trzymanym oburącz | |
06:23 | MIN | 2 | Almqvist, trzymanie | |
07:27 | AST | 0:2 | J. Lilja (Valk, Michajlis) | |
09:16 | AST | 2 | Martinsson, trzymanie | |
10:23 | MIN | 1:2 | Děmkov (L. Bengtsson, T. Beck) | |
10:46 | MIN | 2 | R. Gorbunov, zahaczanie | |
19:59 | MIN | 2:2 | Tedenby (Strömwall, M. Kempe) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
22:27 | AST | 2 | D. Dietz, trzymanie | |
24:11 | MIN | 2+2 | Děmkov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
27:19 | AST | 2:3 | D. Dietz (Michajlis, Valk) | |
33:51 | AST | 2 | D. Dietz, przeszkadzanie | |
35:52 | MIN | 3:3 | Tedenby (Usov, Almqvist) | |
36:19 | AST | 3:4 | D. Dietz (Šestakov, Gurkov) | |
36:57 | AST | 2 | J. Berglund, trzymanie kija | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
45:10 | MIN | 4:4 | Usov (T. Beck, A. Lindholm) | |
49:11 | AST | 2 | J. Berglund, uderzanie | |
51:02 | MIN | 5:4 | M. Kempe (T. Beck, Almqvist) | |
51:13 | MIN | 6:4 | Graovac (V. Jerjomenko, Mosaljov) | |
51:13 | AST | -Ortio +Bojarkin (zmiana) | ||
51:33 | AST | 6:5 | J. Lilja (Savickij, Alsing) | |
54:42 | MIN | 2 | Graovac, przeszkadzanie | |
AST | 2 | Michajlis, symulacja | ||
Finał |
Czelabińsk – Saławat 16:00 1:6
Czerepowiec – Kunlun 18:00 2:1
Jarosław – Władywostok 18:00 1:3
Niżniekamsk – Chabarowsk • koniec po rz. karnych (1:0) 18:00 3:2
Din. Mińsk – Barys 18:10 6:5
Bars – Dyn. Moskwa • koniec po dogrywce 18:30 4:5
Din. Ryga – Magnitogorsk • koniec po rz. karnych (1:2) 18:30 4:5
Sankt Petersburg – Helsinki 18:30 2:0
54:42
Kara dla Barys Nur-Sultan (Nikita Michajlis – 2 min., symulacja).
51:33
51:33 Jakob Lilja (AST) - 6:5
51:33
51:13
51:13
51:13 Tyler Graovac (MIN) - 6:4
51:13
Strzelcem bramki TYLER GRAOVAC. Asysta Vladislav Jerjomenko, Denis Mosaljov.
51:02
51:02 Mario Kempe (MIN) - 5:4
51:02
Strzelcem bramki MARIO KEMPE. Asysta Taylor Beck, Adam Almqvist.
49:11
45:10
45:10 Ilja Usov (MIN) - 4:4
45:10
Strzelcem bramki ILJA USOV. Asysta Taylor Beck, Anton Lindholm.
40:01
40:00
36:57
36:19
36:19 Darren Dietz (AST) - 3:4
36:19
35:52
35:52 Mattias Tedenby (MIN) - 3:3
35:52
Strzelcem bramki MATTIAS TEDENBY. Asysta Ilja Usov, Adam Almqvist.