3:2
koniec po rz. karnych (1:0) (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
19.10.2021, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.1 4.1 2.95 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.1 - 4.1 - 2.95
Nieftiechimik Niżniekamsk – Amur Chabarowsk
3:2
koniec po rz. karnych (1:0) (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Składy i statystyki: 20. M. Sidorov (Šafigullin, Miťakin), 31. J. Popov (Barsukov, Puzanov), kar. J. Popov – 29. V. Butuzov (V. Vasiljev, A. Gorškov), 39. A. Gorškov (Jordán, Nikolišin)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Sudnicin (Tuohimaa) – Knot, K. Vorobjov (A), Klok, M. Sidorov, Glazkov, Puzanov, G. Semjonov – Porjadin, Čiviljov, Chajrullin (C) – D. Popov, D. Sexton, Miťakin – Chafizov, Šafigullin, Bikmullin (A) – J. Popov, Ansel Galimov, Vladislav Šutov – Barsukov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk:
Alikin (Lozebnikov) – Jordán (C), S. Těreščenko, Volgin, Pivcakin, V. Vasiljev, Aljajev, Byčkov – Galuzin (A), Ljubimov, Tomášek – Nikolišin, V. Butuzov (A), A. Gorškov – Šarov, Lenc, Fajzullin – Alexejev, A. Kuzněcov, Archipov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Soin – Galimov, Kanifadin
Widownia:
1. tercja | ||||
04:50 | CHA | 2 | Archipov, zahaczanie | |
10:50 | NIZ | 2 | M. Sidorov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
16:30 | NIZ | 2 | Chafizov, trzymanie | |
19:19 | NIZ | 1:0 | M. Sidorov (Šafigullin, Miťakin) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:19 | CHA | 2 | Ljubimov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
28:03 | CHA | 1:1 | V. Butuzov (V. Vasiljev, A. Gorškov) | |
30:19 | NIZ | 2:1 | J. Popov (Barsukov, Puzanov) | |
38:19 | CHA | 2:2 | A. Gorškov (Jordán, Nikolišin) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
46:44 | CHA | 2 | Volgin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
54:21 | NIZ | 2 | Klok, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
NIZ | 3:2 | J. Popov (kar.) | ||
Koniec po rz. karnych |
Czelabińsk – Saławat 16:00 1:6
Czerepowiec – Kunlun 18:00 2:1
Jarosław – Władywostok 18:00 1:3
Niżniekamsk – Chabarowsk • koniec po rz. karnych (1:0) 18:00 3:2
Din. Mińsk – Barys 18:10 6:5
Bars – Dyn. Moskwa • koniec po dogrywce 18:30 4:5
Din. Ryga – Magnitogorsk • koniec po rz. karnych (1:2) 18:30 4:5
Sankt Petersburg – Helsinki 18:30 2:0
Jegor Popov (NIZ) - 3:2
Strzelcem zwycięskiej bramki jest JEGOR POPOV.
5. serie 1:0
4. serie 1:0
4. serie 1:0
3. serie 1:0
3. serie 1:0
2. serie 1:0
2. serie 0:0
1. serie 0:0
1. serie 0:0
65:00
60:01
60:00
54:21
46:44
40:01