1:6
finał (0:2, 0:2, 1:2)
19.10.2021, 16:00 • Ledová aréna Traktor
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.4 4.05 2.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.4 - 4.05 - 2.5
Traktor Czelabińsk – Saławat Jułajew Ufa
1:6
finał (0:2, 0:2, 1:2)
Składy i statystyki: 46. Pulkkinen (Bailen) – 2. Baškirov (Panin, Pustozjorov), 18. Panin (Baškirov), 22. Koledov (Kadějkin, Šmeljov), 38. S. Manninen (Panin), 50. N. Kuljomin (Markus Granlund, Hartikainen), 57. S. Manninen (Markus Granlund, P. Larsen)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Will (41. Garipov) – Jarullin, Pilut, Bailen, S. Tělegin, Manuchov, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin – Hyka, L. Sedlák, Těrtyšnyj – V. Abramov, V. A. Tkačov, Osnovin – Fatějev, Šolochov, Šabanov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa:
Metsola (Šaryčenkov) – P. Larsen, Muchamadullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Panin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Sannikov, Chochrjakov, Platt – Pustozjorov, Kartajev, Baškirov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinikov, Hribik – Ivanov, Střelcov
Widownia: 2340
1. tercja | ||||
01:58 | UFA | 0:1 | Baškirov (Panin, Pustozjorov) | |
04:48 | UFA | 2 | Zubarev, trzymanie | |
17:48 | UFA | 0:2 | Panin (Baškirov) | |
18:50 | UFA | 2 | S. Manninen, spowodowanie upadku przeciwnika | |
19:04 | CLJ | 2 | Hyka, przeszkadzanie | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:07 | UFA | 0:3 | Koledov (Kadějkin, Šmeljov) | |
33:17 | UFA | 2 | Panin, atak kijem trzymanym oburącz | |
37:29 | UFA | 0:4 | S. Manninen (Panin) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
40:01 | CLJ | -Will +Garipov (zmiana) | ||
41:21 | UFA | 2 | Naumenkov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
44:35 | UFA | 2 | Šmeljov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
45:38 | CLJ | 1:4 | Pulkkinen (Bailen) | |
47:30 | CLJ | 2 | Kirpičnikov, przeszkadzanie | |
48:16 | CLJ | 2 | Bailen, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska | |
49:38 | UFA | 1:5 | N. Kuljomin (Markus Granlund, Hartikainen) | |
56:03 | UFA | 1:6 | S. Manninen (Markus Granlund, P. Larsen) | |
Finał |
Czelabińsk – Saławat 16:00 1:6
Czerepowiec – Kunlun 18:00 2:1
Jarosław – Władywostok 18:00 1:3
Niżniekamsk – Chabarowsk • koniec po rz. karnych (1:0) 18:00 3:2
Din. Mińsk – Barys 18:10 6:5
Bars – Dyn. Moskwa • koniec po dogrywce 18:30 4:5
Din. Ryga – Magnitogorsk • koniec po rz. karnych (1:2) 18:30 4:5
Sankt Petersburg – Helsinki 18:30 2:0
56:03
56:03 Sakari Manninen (UFA) - 1:6
56:03
Strzelcem bramki SAKARI MANNINEN. Asysta Markus Granlund, Philip Larsen.
49:38
49:38 Nikolaj Kuljomin (UFA) - 1:5
49:38
Strzelcem bramki NIKOLAJ KULJOMIN. Asysta Markus Granlund, Teemu Hartikainen.
45:38
45:38 Teemu Pulkkinen (CLJ) - 1:4
45:38
Strzelcem bramki TEEMU PULKKINEN. Asysta Nick Bailen.
37:29
37:29 Sakari Manninen (UFA) - 0:4
37:29
Strzelcem bramki SAKARI MANNINEN. Asysta Grigorij Panin.
21:07
21:07 Pavel Koledov (UFA) - 0:3
21:07
Strzelcem bramki PAVEL KOLEDOV. Asysta Alexandr Kadějkin, Sergej Šmeljov.
17:48
17:48 Grigorij Panin (UFA) - 0:2
17:48
Strzelcem bramki GRIGORIJ PANIN. Asysta Danil Baškirov.
01:58
01:58 Danil Baškirov (UFA) - 0:1
01:58
Strzelcem bramki DANIL BAŠKIROV. Asysta Grigorij Panin, Alexej Pustozjorov.